Įkraunama...
Įkraunama...

Vizažistų kursai

QUOTE(Airinė* @ 2014 08 17, 13:55)
Mane Feminoj domina daugiau kiti dalykai nei vizazas, daugiau depiliacijos ir veido prieziurs. Femino visazas kaip suprantu atskiri butu kursai nes sitie kosmetiko- visazisto, tik prabegom. As dabar pradejau Makeup2 go profesionalius, tai parasysiu kiek veliau atsileipimus  mirksiukas.gif

Labas Airine, noreciau taves paklausti apie kursus Makeup2go, kokie atsiliepimai, nes as ten noreciau kursus palankyti, smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
mane irgi domina atsiliepimai apie makeup2go, norėčiau spalio mėnesį pradėti kursus lankyti. Gal kas nors kokių rekomendacijų Vilniuje vykstantiems turi? smile.gif
Atsakyti
Aš pati ketinu pas Karoliną Taraškevič keliautil. Mano manymu, ji yra viena geriausių vizažisčių Lietuvoje. Domėjausi apie Glow Makeup mokyklą - irgi ne kokie atsiliepimai, o femina bona - labai jau nekokie kursai... Kambariokė mokėsi, tai nieko doro. Labai neprofesionaliai dėsto. O ir pusę metų mokytis reikia...
Atsakyti
uzsirasiau i make up 2 go profesional. kursus. kai baigsiu parasysiu atsiliepima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Idomii @ 2014 10 20, 11:35)
uzsirasiau i make up 2 go profesional. kursus. kai baigsiu parasysiu atsiliepima smile.gif



Laba,
Mane irgi domina šie kursai, labai laukčiau atsiliepimo smile.gif
Atsakyti
Aš irgi laukiu atsiliepimų smile.gif Baigiau "makiažo kursai SAU" Femina Bonoj ir norėčiau ateitį sieti su grožio sritimi, būtent makiažu, tad ieškau kur lankyti kursus. Kosmetologijos nereikia, veido valymų ir kt. dalykų daryti nesiruošiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Spiocha @ 2013 10 29, 23:52)
sveikos, noreciau lankyti makiazo kursus kaune : http://g24.lt/makeup...zo-kursai-kaune gal kazkas lanke? kokie atsiliepimai? Labai skubiai laukiu atsakymo, nes jau kita savaite prasideda, l nezinau ar registruotis...

TAi ar yra atsiliepimu? tongue.gif
Atsakyti
Na ką, praktiškai įpusėjau profesionalių vizažistų kursus pas Karoliną Taraškevič, ir ką galiu pasakyti.. JĖGA. Dėmesys kiekvienai (grupėje tik 4 merginos), mokytojos noriai dalinasi savo patirtimi teoriškai ir praktiškai, darbas su itin profesionalia kosmetika, puiki atmosfera, daug žinių... Aš esu absoliučiai patenkinta smile.gif
Atsakyti
Sveiko merginos, galiu pasidalinti savo patirtimi, pati baigiau makeup 2 go makiažo kursus, tai mano buvo pirmieji kursai už tat man viskas buvo labai įdomu ir aktualu. Bet dar kad galėčiau pradėti dirbti man labai trūko daugiau žinių. Kolegė darbe parekomendavo Glamourmakeup studija, bijojau kadangi atsiliepimų nieko neradau! Bet dabar galiu jums parekomenduoti jas, labai likau patenkinta ir kaip pradedančiąjai ten gavau žymiai daugiau žinių. Pats didžiausias pliusas, kad Glamourmakeup praktika atlikdavom ant modelių, o makeup2go viena ant kitos - tai didelis minusas. Bet dabar su užsidegimu galiu pasakyti kad tai mano svajonių darbas:)

Sėkmės, tikiuosi padėjau kažkam.
Papildyta:
QUOTE(buk originali @ 2014 06 15, 10:52)
Sveikos

irgi domiuosi vizazo kursais, tai nezinau kurios geriau pasirinkti, gal femina? g.gif
girdejau nelabai grazius atsiliepimus
apie sita mokykla isvis patyliu..norejau ir as ten stoti, bet jau is keleta zmoniu isgirdau kad ten Saraskino kontora- mokslu kokybe bloga, o pinigus lupa kaip uz tarptautine mokykla, nors diplomas visai ne tarptautinis pasirodo, ir dar girdejau kad isdurineja labai merginas: zada is pradziu daug, meluoja, o galiausiia visai kitaip buna. Tai kazkaip nelabai nuteikia.



Mano draugė mokinosi dar kai buvo SLA studija - dabar persivadino į grimo akademija. Buvau pas ja modleiu nekarta. Tikrai nerekomenduočiau. Jinai taip pat labai nusivylus buvo. Per paskaitas ir fotosesijas mus modelius padazydavo ir vesdavo fotografuotis, o dėstytojų net nebudavo, parodydavo makiaža ir išeina. Kadangi pati einu ta sritimi tai labai daug domėjausi apie visus kursus ir pasirinkau makeup 2go poto ėjau i Glamourmakeup studija.
Atsakyti

Papildyta:
Mano draugė mokinosi dar kai buvo SLA studija - dabar persivadino į grimo akademija. Buvau pas ja modleiu nekarta. Tikrai nerekomenduočiau. Jinai taip pat labai nusivylus buvo. Per paskaitas ir fotosesijas mus modelius padazydavo ir vesdavo fotografuotis, o dėstytojų net nebudavo, parodydavo makiaža ir išeina. Kadangi pati einu ta sritimi tai labai daug domėjausi apie visus kursus ir pasirinkau makeup 2go poto ėjau i Glamourmakeup studija.
[/quote]

As dabar kaip tik ieskau kur galima butu pradeti lankyti kursus ir labai rekomendavo SLA studija, jau dirbanti kosmetologe...kazkaiip labai painu tada issirinkti, kai visur visokiu dviprasmisku atsiliepimu yra, o kadangi kursu kainos nemazos, nesinori paciai isbandyti ir nusivilti smile.gif
Atsakyti
skaitinejau visur ir nusprendziau pabandyti glamourmakeup studijos Kaune siulomus makiazo kursus sau nuo vasario 9 d. gal kas nors noretu registruotis kartu ? wink.gif tuomet registruojantis dviems iskart kaina butu 73 eurai vietoj 87. jei kas noretu registruotis kartu parasykit zinute ar i tel: 8 648 38115
Atsakyti
QUOTE(mazoji feja @ 2014 12 10, 10:16)
TAi ar yra atsiliepimu? tongue.gif


http://g24.lt/makeup/ dėl kursų šitų galiu tik pasakyti nuomone nes pati rinkausi ir baigiau makeup2go poto Glamourmakeup. g24 paskaita vyksta 2,5 val. tiek pat kiek ir makeup2go, nu aš nznau gal kitos itin greitai dirba. Bet valandą rodo kaip atlikti makiažą dėstytoja ir mums likdavo 1,5val dar viena ant kitos darydavom. Tai viena padazydavo kitai nelikdavo laiko ir tai nespėdavau iki galo. Tai poto ant saves darydavom. Laiko ištikro labai nedaug. Glamourmakeup 3.5val bet ir tai dar užsibūdavom ilgiau, visgi mokiniesi nesigauna viskas greitai. Labai atkreipkite dėmesi ar kursuose dažysite viena ant kitos ar ant modelių. Kokia trukmė paskaitos. Labai dabar apgaudinėja visur. Buvau Birutes Pajedienes seminare tai buvau visiskai nusivylus. Makiažas net fotografas sako paakiai subėge veidas blizga. Labai atmestinai rodė, nieko nepasakojo kaip daryti ką po ko.
Atsakyti