Įkraunama...
Įkraunama...

Negaliu prisijungti, pamiršau slaptažodį

Atejau Lututes prasymu.Ji niekaip nebeieina i SM,raso,kad netinka slaptazodis.Slaptazodzio ji nekeite.Susikure nauja e-pasta ir bande is naujo prisiregistruot-irgi nepriima,raso,kad tokia saskaita jau yra,o ji ta pasta ka tik susikure,kaip jis gali but?|Pries tai neiejo tik per kompa,per telefona dar patekdavo i SM,o dabar ir is telefo dingo prisijungimai,nors ji ju pati neatjunginejo.KLAUSIMAS-kaip jai prisijungt i SM?
Atsakyti
QUOTE(LaLuna* @ 2015 12 04, 20:20)
Mano pussesere irgi nebegali prisijungti ; ( analogiskai kaip pas lutute ; ( kada visa tai baigsis???


Paprašykite jos, kad parašytų el. laišką adresu vaida@supermama.lt
Laiške būtinai reiktų nurodyti el. adresą, kuriuo registruota anketa.

QUOTE(giega @ 2015 12 09, 12:51)
Atejau Lututes prasymu.Ji niekaip nebeieina i SM,raso,kad netinka slaptazodis.Slaptazodzio ji nekeite.Susikure nauja e-pasta ir bande is naujo prisiregistruot-irgi nepriima,raso,kad tokia saskaita jau yra,o ji ta pasta ka tik susikure,kaip jis gali but?|Pries tai neiejo tik per kompa,per telefona dar patekdavo i SM,o dabar ir is telefo dingo prisijungimai,nors ji ju pati neatjunginejo.KLAUSIMAS-kaip jai prisijungt i SM?


Paprašykite, kad parašytų el. laišką adresu vaida@supermama.lt
Laiške būtinai reiktų nurodyti el. adresą, kuriuo registruota anketa. Ir kokiu el. adresu bei vartotojo vardu bandė registruotis iš naujo,jei prisimena, gerai būtų, kad parašytų maždaug laiką, kai bandė registruoti naują anketą.
Atsakyti
Aš irgi jau nuo lapkričio pabaigos negalėjau prisijungti, bet vakar čias paskaičiusi parašiau el. paštu vaida@supermama.lt - ir štai, šįryt jau esu čia! Ačiū Vaidai!
Įtariu, kad tokių neprisijungiančių yra nemažai, tik neprisijungusios negali ir pasiskųsti, jei nesugalvoja čia užeiti ir pasiskaityti, kur kreiptis.
Atsakyti
ir aš dėkoju Vaidai ,kad mane prijungė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(biologė @ 2015 12 11, 08:57)
Aš irgi jau nuo lapkričio pabaigos negalėjau prisijungti, bet vakar čias paskaičiusi parašiau el. paštu vaida@supermama.lt - ir štai, šįryt jau esu čia! Ačiū Vaidai!
Įtariu, kad tokių neprisijungiančių yra nemažai, tik neprisijungusios negali ir pasiskųsti, jei nesugalvoja čia užeiti ir pasiskaityti, kur kreiptis.



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
as irgi dekinga Vaidai 4u.gif
taip pat negalejau prisijungti nuo 11.29 biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena,

Norėjau pasiteirauti: per kiek laiko yra pateikiamas atsakymas?
Draugei (nickas - Dulsi) nepavyksta prisijungti, slaptažodžio priminimo funkcija irgi nepavyksta prisijungti.
Parašė sausio 3 d. užklausimą vaida@supermama.lt , ar dar laukti, o gal laiškas nepasiekia adresato? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veriru: 06 sausio 2016 - 15:22
Sveiki, aš taip pat negaliu prisibelsti į vaida@supermama.lt. Jau 2 kartus rašiau. Gal atostogauja?
Mano senasis nikas jurkinas yra užsiblokavęs nuo gruodžio 27d.
Norėčiau susigrąžinti daugelio metų "įdirbį"...
Atsakyti
QUOTE(Jurkina @ 2016 01 08, 10:42)
Sveiki, aš taip pat negaliu prisibelsti į vaida@supermama.lt. Jau 2 kartus rašiau. Gal atostogauja?
Mano senasis nikas jurkinas yra užsiblokavęs nuo gruodžio 27d.
Norėčiau susigrąžinti daugelio metų "įdirbį"...



Viskas sutvarkyta. Ačiū.
Atsakyti
Sveiki, aš jau gerą savaitę, kaip per PC jungdamasi prie forumo, negaliu prisijungti. Per telefoną prisijungti iseina. Is pradziu neleidzia prisijungti, raso:

Neįmanoma rasti nario, vardu macarena, ar tikrai toks vardas teisingas?
Vartotojo vardas turi atitikti tą kuris atvaizduojamas forume (vardas turi būti vedamas su lietuvybėmis jei jos buvo naudojamos registracijos metu, taip pat atkreipkite dėmesį į didžiąsias/mažąsias raides).

po to keiciant passworda, raso,

Forumų pranešimas

Atsiprašome, įvyko klaida. Jei nesate tikras, kaip naudotis šia galimybe, arba nežinote, kodėl gavote šį klaidos pranešimą, informacijosa ieškokite pagalbos failuose.
Įvyko klaida:

Atsiprašome, patvirtinimo raktas šiam nariui neteisingas. Prašome patikrinti įvestus duomenis.


Emailus kas dien rasau ir forumas@supermama.lt, ir minėtai žinutėse Vaidai. Jokio atsakymo.
Ar gali kas nors padėti išspręsti šią bėdą?
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2016 01 27, 19:20)
Sveiki, aš jau gerą savaitę, kaip per PC jungdamasi prie forumo, negaliu prisijungti. Per telefoną prisijungti iseina. Is pradziu neleidzia prisijungti, raso:

Neįmanoma rasti nario, vardu macarena, ar tikrai toks vardas teisingas?
Vartotojo vardas turi atitikti tą kuris atvaizduojamas forume (vardas turi būti vedamas su lietuvybėmis jei jos buvo naudojamos registracijos metu, taip pat atkreipkite dėmesį į didžiąsias/mažąsias raides).



Jei vedate macarena, tai ir neleidžia prisijungti, nes jūsų vartotojo vardas yra Macarena 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

Atsibodo niekaip negaliu prisijungti prie savo paskyros. Rašiau visais galimais adresais nurodytais kontaktuose jokios reakcijos.
Deja jau atsibodo laukt, paskambinti nėra jokio kontakto, o į laiškus neatrašo. Užpykau. Tenka rašyti iš sesers paskyros, ar tokiam atvejui reikia susikurti naują, kad atblokuotų seną, kad čia parašyti.
Prašau atblokuoti "bendita" vardu paskyrą, el.paštas nekeistas. Buvau pamiršus slaptažodį, paprašiau priminimo tai visai ištrynė paskyrą.
Tikiuosi čia kas nors sureaguos. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 01 29, 10:13)
Jei vedate macarena, tai ir neleidžia prisijungti, nes jūsų vartotojo vardas yra Macarena  4u.gif


Ne ta esmė, žinokit. Juk passwordo keitimo emailai tai man ateina vistiek, ttik kas kart ta pati litanija. Kas keisčiausia, tai kad per telefoną prisijungti jokių problemų smile.gif

369vieta, man irgi žiauriai pikta. Šitiek moderatorių per visą forumą, o neįmanoma pagalbos sulaukt konkteciu klausimu sad.gif
Atsakyti