Įkraunama...
Įkraunama...

Ką veikti vaikui savaitgaliais Vilniuje

Norėčiau vesti savo vaiką į kokį savaitgalinį užsiėmimą, bet va kad visi užsiėmimai vykstantys savaitgaliais yra vaikams nuo 3 metų.

Gal ką galit pasiūlyti g.gif
Atsakyti
Mano nuomone,kad 1-2 metu vaikui geriausias savaitgalio uzsiemimas yra buvimas su tevais:zaidimai,pasivaiksciojimai,knygeliu vartymai.....
Atsakyti
QUOTE(Piranija @ 2007 03 04, 11:40)
Mano nuomone,kad 1-2 metu vaikui geriausias savaitgalio uzsiemimas yra buvimas su tevais:zaidimai,pasivaiksciojimai,knygeliu vartymai.....

Labai pritariu, tos visos mokykleles tokio amziaus vaikui, tai tik mada ir pinigu melzimas. As uz lavinima, bet gal nuo kokiu 4-5 metu. Pati auginu sunu, kuriam greitai bus 4,isbandem ir mokyklele, bet pamaciau, kad to ka moko ten, galima ismokti ir namie. O dabar ateina pavasaris, orai gereja, taip, kad uzsiemimo pilna, o ir vaikui sveikiau grynas oras.
Atsakyti
O mes lankome uzsiemimus AMUS sestadieniais. Jo trukme apie tik 1 val. Visai saunu, kad karta per savaite mergica pabuna kitokioje aplinkoje, nes teveliai iki gyvo kaulo su savo zaidimais buna pabode.
Galbut ne sitoje temoje rasyti reiktu apie tokiu uzsiemimu nauda, taciau vis tiek noreciau ja pamineti. Uzsiemimus lankome nuo puses metu (greitai dabar mums bus dveji), taciau nauda akivaizdi (nesipleciu, tik parasau kaip fakta). Grizus is pamokos, dukra likusia diena buna kaip ant sparnu - neiprastai daug tauskia, kazka bando dainuoti. Jos pilna buna visur biggrin.gif
Manau, kad verta lankyti kazka panasaus. Juo labiau, kad uzsiemime dalyvauja ir teveliai, taip kad demesys vaikui is tevu puses taip par garantuotas 4u.gif
Atsakyti
Greiciuke,smalsu butu apie tai suzinoti truputuka daugiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mambu: 09 kovo 2007 - 23:51
QUOTE(mambu @ 2007 03 10, 00:50)
Greiciuke,smalsu butu apie tai suzinoti truputuka daugiau  ax.gif

Ir mums įdomu... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Greiciuke,laukiam,laukiam tavo atsakymo???!!!
Parašyk,būk gera,nes į tavo AŽ žinutės nenukeliauja...... g.gif
Atsakyti
Įmetu (labai jau neprofesionaliai) nuorodą, kur galite pasiskaityti apie vadovę, jos veiklą.
http://www.supermama...ontent/view/43/

O ką, jūs norėtumėte sužinoti ? Kas jus domina ?
Jau galite rašyti ir AŽ, padariau vietos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Greiciuke: 08 gegužės 2007 - 12:36
QUOTE(Piranija @ 2007 03 04, 12:40)
Mano nuomone,kad 1-2 metu vaikui geriausias savaitgalio uzsiemimas yra buvimas su tevais:zaidimai,pasivaiksciojimai,knygeliu vartymai.....

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
na o aš manau kad ne. nėra gera jei vaikutis 1-2m būna tik su tėvais, seneliais ir panašiai. Maniškei 2,5mėnesiuko ir aš su mielu noru norėčiau vaikščioti su ja savaitgaliais kokiai valandėlei į užsiėmimus kur būtų daug vaikų- tegul pripranta prie jų. Mes ruošiamės anksti leisti į darželį ir kuo anksčiau jinai apsipras prie didelio kiekio vaikų tuo geriau ir lengviau jai bus adaptuotis darželyje.
Atsakyti
QUOTE(Tutka @ 2007 02 16, 12:43)
Norėčiau vesti savo vaiką į kokį savaitgalinį užsiėmimą, bet va kad visi užsiėmimai vykstantys savaitgaliais yra vaikams nuo 3 metų.

Gal ką galit pasiūlyti  g.gif

drinks_cheers.gif g.gif
Atsakyti
mes šištadieniais vaikštom į strazdanėlių mokyklėlę, ten būna trys pamokėlės dailės, muzikos, ir judesio thumbup.gif strazdaneles 4u.gif
Atsakyti