Įkraunama...
Įkraunama...

Ką veikti vaikui savaitgaliais Vilniuje

Mamytes ar nieks daugiau neveda vaikiukus i Amus mokyklele?Nes i strazdanele tai uzsirasyti neimanoma:)
Atsakyti
QUOTE(Tatli @ 2007 11 17, 12:52)
Mamytes ar nieks daugiau neveda vaikiukus i Amus mokyklele?Nes i strazdanele tai uzsirasyti neimanoma:)

atsiprasau uz klausima bet kur randasi ta Amus mokyklele?ir nuo kada i ja priima?Mums tik 1.2 metuku
Atsakyti
na man patiko ta strazdaneles mok. o kiek kainuoja gal kas gali pasakyti?
Atsakyti
gal kas žino dar kokių mokyklėlių vaikučiam iki trijų metukų Vilniuje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva-Pamaiva @ 2007 03 05, 16:23)
Labai pritariu, tos visos mokykleles tokio amziaus vaikui, tai tik mada ir pinigu melzimas. As uz lavinima, bet gal nuo kokiu 4-5 metu. Pati auginu sunu, kuriam greitai bus 4,isbandem ir mokyklele, bet pamaciau, kad to ka moko ten, galima ismokti ir namie. O dabar ateina pavasaris, orai gereja, taip, kad uzsiemimo pilna, o ir vaikui sveikiau grynas oras.

blink.gif Nu toks tarybinis požiūris, sakyčiau...
Atsakyti
QUOTE(Treja @ 2008 02 05, 20:58)
blink.gif Nu toks tarybinis požiūris, sakyčiau...

Na taip kazkas panasaus. Mano berniukui 1,5m ir mes vaikstom i kidy gym. Manau vaikui labai sveika pabuti su bendraamziais. Mama, kad ir kiek uzsiimtu su vaiku namie, tai neatstos bendravimo su kitais zmonemis. maniskis kai labai bendraujantis, tai jam labai patinka iseiti is namu.
Atsakyti
Aš taip pat manau, kad šiek tiek laiko praleisti vaikiui su bendraamžiais labai sveika-juk ir bendravimas kitoks, ir vaikiukas (jei dar nelanko darželio) šiek tiek pratinasi prie kitų vaikų,nes je iti knamuose bus su mama ir tėčiu,tai pradės bijoti kitų žmonių.
Maniškis tai labai mėgsta su kitais vaikais (ypač su suaugusiais biggrin.gif )pabendraut, patinka dėmesys.
Anskčiau lankėm mokyklėlę,bet kai pradėjau dirbti,tai nebelankom blush2.gif Dabar vėl noriu su mažium į mokyklą biggrin.gif
Atsakyti
Mes einam šeštadieniais į studiją "Garsas ir spalva". Ten ir pašokam ir padainuojam ir meno darbelių po truputį darom. Trukmė - 1 val. Yra ir kitomis dienomis grupės. Mums patinka smile.gif . Studija randasi Kalvarijų g.

http://www.garsasirspalva.lt
Atsakyti
QUOTE(Anamaze @ 2007 11 21, 15:46)
atsiprasau uz klausima bet kur randasi ta Amus mokyklele?ir nuo kada i ja priima?Mums tik 1.2 metuku



Amus mokyk lazdynuose randasi darzelio patalpoje pamokeles vyksta sestadieniais,lyg tai nuo6 men priima bet nesu isitikinusi nes ju saitas labai netvarkingas tai sunku ten susigaudyti g.gif
Atsakyti
Mes irgi dairomes uzsiemimu.
Vaikui vasara bus 1,5 metu, jis bijo svetimu. Noriu kur nors pavedziot kad prie zmoniu pratintusi.
Atsakyti
Ydomu būtų sužinoti kaip sekasi? Kiek kainuoja? Ir šiaip atsiliepimus. Jei mes eitumėm pvz: penktadieniais? Arba šeštadienias- kiek kainuotų tai? Kaip vyksta pamokėlės.
Mano mažylei 1 metukai ir 2 savaitytės 4u.gif Prašau parašykite atsiliepimus.

Mažylė mūsų labai bendraujanti norėtūsi, kad neprarastų susidomėjimo bendraamžiais- mat kai išeiname į layukutį tai vaikų arba dar nebūna arba jau nebūna. (aš studentė- tai ir išeinam arba ryte anksti arba pavakary... blush2.gif
Atsakyti
Dar... Man dute_a įkėlė šią nuorodėlę- gal bus kam įdomu- įkeliu ir čia:

kidygymas:
http://www.kidygym.lt/lt/?pid=8

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klepesova: 25 kovo 2008 - 12:01