Įkraunama...
Įkraunama...

Paula's Choice

Atkeliavo mano užsisakyti Paula's Choice kosmetikos meginukai, kai ka tikrai noresiu uzsisakyti.

Man labai patinka kūno losjonas Weightless Body Treatment 2 % BHA. Oda po jo lieka svelni kaip silkas smile.gif Ir jokiu riebalu.

http://www.paulascho...uct.asp?pid=566

Taip pat patiko zele veidui su 1 proc. BHA, irgi labai svelnina oda, nuima pleiskanojimus ir pan. Ja reikia naudoti po kremu.

Veido prausiklis ir tonikas normaliai-sausai odai pasirode niekuo neypatingi.

Labai geras koncentratas-aliejukas http://www.paulascho...uct.asp?pid=710
Iskart susigeria i oda, ji lieka svelnutele.

Taigi, laukiu Jusu nuomoniu apie sia kosmetika. O www.paulaschoice.com puslapis ir siai labai idomus paskaityti, ten daug atsiliepimu ir apie kitu gamintoju kosmetika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara: 16 vasario 2007 - 17:10

 i 
Tema skirta TIK kosmetikos aptarimui.

Forume draudžiami „bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše)“ (taisyklė nr.8)

Masiniai apsipirkinėjimai (kai susiburiate į grupę kartu pirkti pvz. vienos firmos vežimėlius ir kt. prekes) supermama.lt forume gali būti organizuojami vieninteliame skyrelyje – „Internetinės parduotuvės“, ir tik tuo atveju, kai atitinkamos prekės platintojai/pardavėjai paskelbia jame temą, įvykdę skyrelio taisyklėse numatytas sąlygas.

Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2007 02 16, 17:12)
Tema skirta TIK kosmetikos aptarimui.

Forume draudžiami „bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše)“ (taisyklė nr.8)

Masiniai apsipirkinėjimai (kai susiburiate į grupę kartu pirkti pvz. vienos firmos vežimėlius ir kt. prekes) supermama.lt forume gali būti organizuojami vieninteliame skyrelyje – „Internetinės parduotuvės“, ir tik tuo atveju, kai atitinkamos prekės platintojai/pardavėjai paskelbia jame temą, įvykdę skyrelio taisyklėse numatytas sąlygas.




Tai gal jau iskart tema istrinkit, ka jau cia? ... Primelynavote smile.gif smile.gif

Keistas man toks aklas "taisykliu" taikymas, nes nei komercijos , nei reklamos, nei platinimo mano istrintame sakinyje nebuvo.

Laukiu atsiliepimu, ar dar kas nors isbandete sia kosmetika 4u.gif Kazkada forume maciau viena mergina, kuri rase, kad irgi turi meginuku, bet nebeatsimenu jos niko.
Atsakyti
kismet, aš buvau užsisakiusi mėginukų, o šiuo metu naudoju BHA 2 proc. losjoną. Man visai patinka, dingo odos šerpetojimas.

Taip pat jau kuris laikas naudoju kosmetikos šepetėlių rinkinį - super. Ten tas mini, kur su dėkliuku. Labai patogu biggrin.gif

Kas man dar iš jos patiko? Drėkinamasis kremas - toks kaip vazelino konsistencijos. Tiesa, dar patiko anglies kaukė. Galvoju užsisakyti, kai mano Rasos baigsis. Prausikliai ir tonikai man igi nelabai patiko. Mano oda mišri

Kas man nepatinka, tai labai didelės pašto išlaidos siunčiantis iš Europos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žalga: 17 vasario 2007 - 16:17
Velku temą į paviršių, nes ir aš šį bei tą išmėginau, kai kismet užrodė, kad galima pigiau siųstis iš čia thumbup.gif Nes europiniam puslapyje kainos tokios pačios kaip ir amerikiniam, tik eurais vietoj dolerių blink.gif o siuntimo kaina išvis kosmosas wacko.gif siunčiausi porą mėginukų iš europinio, tai tik gavusi siuntinuką supratau už ką mokėjau 4,5 euro - pridėta visokių reklaminių bukletukų doh.gif

Turiu tą BHA 2 proc. losjoną ir Essential Non-Greasy Sunscreen SPF 15 With Antioxidants - abu liuks good.gif Siunčiausi, nes tokių produktų mišriai odai Lietuvos rinkoj nėr už man priimtiną kainą smile.gif

Bandžiau matinius šešėlius, bet niekuo neypatingi man jie pasirodė, išskyrus kad matiniai, ant šešėlių pagrindo laikėsi prastai. Presuotos pudros mėginukas toks mažas, kad net nesupratau gera ta pudra ar ne biggrin.gif O Best Face Forward Foundation SPF 15 kažkaip keistai padengė kaktą, nes ji šerpetoja, tai irgi kol kas nesusižavėjau.

Papildyta:
kątik atsiverčiau Dimply Dots ir nebepardavinėja Paula's Choice cry.gif Tai iš kur dabar gaut unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 10 birželio 2007 - 16:29
Ar esat koki dreikinamaji krema bandziusios sitos kosmetikos? Kaip ten tonikai irgi idomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2007 10 05, 13:04)
Ar esat koki dreikinamaji krema bandziusios sitos kosmetikos? Kaip ten tonikai irgi idomu  ax.gif


Turiu visą bonką Essential Non-Greasy Sunscreen SPF15, tai jis man taip drėkina, kad į savaitę 2-3 kartus panaudoti pilnai gana bigsmile.gif
Užsisakiau pabandymui Healthy Skin Refreshing Toner, Skin Balancing Daily Mattifying Lotion SPF15 ir Skin Balancing Super Antioxidant Mattifying Concentrate Serum, bet kol kas dar siuntinuko nesulaukiau, tikiuosi, kad ant dienų atkeliaus smile.gif



Atsakyti
Astai labai noreciau pabandyt ta BHA 2 proc. losjona, jei kuri uzsisakinesit is ten prekyciu, priimkit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2007 10 05, 15:09)
Astai labai noreciau pabandyt ta BHA 2 proc. losjona, jei kuri uzsisakinesit is ten prekyciu, priimkit  mirksiukas.gif


Tai kad praeitą savaitę užsakymą darėm ir man rodos, kad negreit bus naujas, nors... biggrin.gif



Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 10 05, 15:11)
Tai kad praeitą savaitę užsakymą darėm ir man rodos, kad negreit bus naujas, nors...  biggrin.gif


Ko prisisaket bigsmile.gif
Atsakyti
Bandžiau. ir likau baisiai patenkinta savaiminio įdegio želė . pasiskaičiau komentarus, kad nekemša porų, todėl pirkau specialiai veidui. efektas greitas ir spalva labai graži, ne morkava thumbup.gif kas geriausia, tai beveik nesijaučia to specifinio įdegio kremų kvapelio bigsmile.gif

o siunčiaus irgi iš dimply dot ebejuj, bet va, kad dabar nebeparduoda tenais verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stacy: 05 spalio 2007 - 15:19
QUOTE(Mintee @ 2007 10 05, 16:13)
Ko prisisaket  bigsmile.gif


Sąrašas ilgas, geriau jau fotkę įmesiu, kai siuntinys atkeliaus ax.gif

Savaiminio mėginuką ir aš užsisakiau blush2.gif





Atsakyti