Įkraunama...
Įkraunama...

San Francisko raganos (Charmed)

Neradau tokios temos, tai bandau užvesti naują smile.gif
Ar žiūrit kas nors šitą serialą? Ar populiarus jis pas mus?
Neseniai atradau rusiškam saite net aštuonis šio serialo sezonus. Bet jau net pamiršau, kurį sezoną pas mus baigė rodyt..
Atsakyti
oj kaj lietuvoj rode taj wiska ziurejau!labai patiko wisos serijos...na o kuri raganaite jums mieliausia? mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
aš žiūrėdavau anksčiau, poto kažkiek praleidau ir žiūriu nebeliko tos nu brač užsikirto vardas/nu tos vyriausios doh.gif / ...atsirado nauja kažkokia .... o šiaip visai patikdavo ax.gif
Atsakyti
aš labai didelė šio serialo gerbėja bigsmile.gif Lietuvoj, per lnk parodė 4 sezonus, o penkto nenusipirko... verysad.gif
O dabar antradieniais per tv1 kartoja trečią sezoną.. Paskutinė serija buvo lygtais 3.14 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2007 02 16, 18:21)
Neradau tokios temos, tai bandau užvesti naują  smile.gif
Ar žiūrit kas nors šitą serialą? Ar populiarus jis pas mus?
Neseniai atradau rusiškam saite net aštuonis šio serialo sezonus. Bet jau net pamiršau, kurį sezoną pas mus baigė rodyt..


Ar cia parsisiusti 8 sezonus galima blink.gif jei taip tai gal galetum pasufleruoti kokiam cia saite ax.gif 4u.gif O man tai begalo patiko sis serialas thumbup.gif ploja.gif labai buvo liudna kai nustojo ji rodyti per LNK cry.gif
Atsakyti
QUOTE(gelyter @ 2007 02 17, 01:13)
Ar cia parsisiusti 8 sezonus galima  blink.gif  jei taip tai gal galetum pasufleruoti kokiam cia saite  ax.gif  4u.gif 


man irgi patiko ir gaila buvo, kai neberodė smile.gif o parsisiųsti galima, jei naudojatės torrentais, iš www.torrents.ru. Kaip tik dabar ir siunčiuosi 5,6,7 ir 8 sezonus.
Atsakyti
QUOTE(awiux @ 2007 02 16, 23:41)
aš žiūrėdavau anksčiau, poto kažkiek praleidau ir žiūriu nebeliko tos nu brač užsikirto vardas/nu tos vyriausios  doh.gif / ...atsirado nauja kažkokia .... o šiaip visai patikdavo  ax.gif

Pru turbut?man taj irgi ta kur pakeite Pru nepatiko... schmoll.gif
na o man tai patinka pru iswaizda,fibi mastysena ir na tos kitos magiska galia... biggrin.gif
Atsakyti
Nu dabar žiūriu per tv1, bet kad ten labai senas serijas kartoja
Atsakyti
QUOTE(Inesute J @ 2007 02 17, 11:57)
Nu dabar žiūriu per tv1, bet kad ten labai senas serijas kartoja


siųskitės naujas smile.gif tas senas jau nežinau kelintą kartą kartoja, nebeįdomu kaskart tą patį žiūrėt tongue.gif
Tiesa, mačiau, kad kažkuriam sezone atsiras dar viena raganaitė - Billy biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 17 vasario 2007 - 12:28
QUOTE(saintlina @ 2007 02 17, 12:27)
siųskitės naujas  smile.gif  tas senas jau nežinau kelintą kartą kartoja, nebeįdomu kaskart tą patį žiūrėt  tongue.gif

O iš kur būtų galima parsisiųsti blush2.gif ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesute J @ 2007 02 17, 12:28)
O iš kur būtų galima parsisiųsti  blush2.gif  ax.gif  g.gif


minėjau truputį aukščiau - www.torrents.ru smile.gif tiksli vieta http://torrents.ru/forum/tracker.php
jei naudojatės torrentais, viską žinosit, kaip daryt. Jei ne - rašykit į až, paaiškinsiu smile.gif
Viena bėda - į vakarą labai sunku patekt į tą puslapį, perkrautas būna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 17 vasario 2007 - 12:58
Dabar prades sestadieniais vel LNK rodyt thumbup.gif
Maciau vakar anonsa...
Atsakyti