Įkraunama...
Įkraunama...

gyvenamosios vietos, turto deklaravimas

QUOTE (Ugnietux @ 2004 04 18, 17:27)
Noriu paklausti kaip yra su vaiko gyvenamosios vietos deklaravimu? Vyras ir aš registruoti ten kur ir gyvename. Tik nežinau ar mums reikia kur nors užregistruoti ar deklaruoti vaiką?

Gyvenamosios vietos deklaracija pildo tevai uz kiekviena nepilnameti vaika. O daugiau info gali rasti www.migracija.lt
Atsakyti
Dėkui, aš kaip tik prieš 15 min. ten skaitinėjau. Dabar reikia išsiaiškinti kaip su tomis pašalpomis vaikui.
Atsakyti
QUOTE (Ugnietux @ 2004 04 18, 17:27)
Noriu paklausti kaip yra su vaiko gyvenamosios vietos deklaravimu? Vyras ir aš registruoti ten kur ir gyvename. Tik nežinau ar mums reikia kur nors užregistruoti ar deklaruoti vaiką?

Pagal kodeksa vaiku gyvenamoji vieta nustatoma kartu su tevai, t.y. traktuojama, kad vaikai gyvena ten, kur deklaruota ju tevu gyvenamoji vieta.
Tuo atveju jei vaikas auga vaiku namuose - jo gyvenamoji viete ten, taip pat ir su globejais.
Atsakyti
QUOTE (neutralas @ 2004 04 19, 04:55)
Iškilo klausimas ir man - mes pervažiavome iš kito rajono į Vilnių. Tuo pačiu ruošiamės deklaruoti gyvenamąją vietą Vilniuje. Vaikui dabar mokama vaiko auginimo pašalpa 93 Lt. Ar po naujos vietos deklaracijos nereiks važiuoti į Vilniaus savivaldybę ir tvarkytis popierius, kad jie mokėtų šią pašalpą?

Iš esmės tai taip, nes pašalpą moka savivaldybių socialiniai skyriai - pagal tėvų gyvenamąją vietą. O ggyvenamoji vieta - deklaruota vieta.
Atsakyti
Sveiki,
Turiu problemele. g.gif
Tevai 2002 metu rudeni nupirko man buta (buto verte 170 000) (be paskolos).
Jis iki siol neregistruotas (yra tik inventorizacine byla). Ji reikia uzregistruoti, taciau labai nesinori moketi 33 proc. dovanojamo turto mokescio .
Kokie yra budai uzregistruoti buta "minimaliomis sanaudomis"
Aciu
Atsakyti
ar dovanojimui reikia, man irgi idomu, mum padovanojo, ir dar irgi nesusitvarkem (del kitu priezasciu)
Atsakyti
Kiek zinau jei dovanoja tevai tai nereikia tiek moketi g.gif
Atsakyti
Idomu. As kai uz savaji mokejau tai tiesiog notarui kita pinigu suma pasakem ir tiek.
Kai vyras masinas pardavinejo, tai irgi: tiesiog mazesne suma pasako ir moka maziau.
Bet tiksliai nezinau.
Atsakyti
nuo tevu dovanoto turto mokesciu moketi nereikia.
Visiems kitiems reikia - tik cia klausimas nuo kokios kainos, ar nuo dovanotojo isigijimo kainos ar nuo registru centro nurodytos kainos
Atsakyti
Dovanojimo mokescio nereikia moketi, jei suma nevirsija 45 tukst. Lt, ar panasiai , zodziu, nedeklaruojamo minimumo.
O buta uzregistruoti turejome jau iki 2004 01 01. Kadangi to nepadarem, gali buti taikoma bauda. Dabar turta deklaruoti reikia iki 2005 geguzes 1 d., jei neklystu.
O nepriregistravus buto, negaliu pati prisiregistruoti Vilniuje (esu registruota Panevezyje).
Be to, mazesnes sumos fiksuoti negalime, nes:
1. Inventorizacineje byloje uzfiksuota tikroji buta kaina;
2. kaip ateityje, perkant pvz. nama, pagristume turimas lesas!
Atsakyti
Uz tevu dovanojama turta mokescio nera.
Atsakyti
[SIZE=7][SHADOW=purple]sveikutės,laukiuosi pirmojo vaikelio. nestuke.gif dabar 29 savaitė.isgirdau kad po gimdymo jei tėvai nedeklarave savo gyvenamosios vietos,tai iskyla problemu dėl pašalpos gavimo.gal kuri iš jūsų esate su tuo susidūrusi?labai būčiau dėkinga jei pasidalintumėte patirtimi šiuo klausimų
Atsakyti