Įkraunama...
Įkraunama...

Eiguliai: l/d "Šermukšnėlis"

QUOTE(Aivariene @ 2011 09 05, 14:08)
bet tas TV gal tik tam tikromis valandomis ir tai gal po kokį pusvalanduką per dieną? čia jau reiktų aišku klausti auklėtojų, kiek jos planuoja leisti žiūrėti vaikučiams smile.gif Bet manau tėveliai irgi turėtų būti aktyvūs šiuo klausimu wink.gif



mes nebeiname i si darzeli gavome arciau,todel jau nesigilinu,tiesiog mamytes norejau ispeti.bet mano nuomone vaikams uztenka kiek namuose mato televizoriaus,o tuo labiau lopsiukams...
Atsakyti
Gal atsilieps mamytės, leidžiančios vaikus į Voveraičių grupę ir į Nykštukų? 4u.gif

Pradėsiu nuo kitos savaitės leist savo dukras, norėčiau sužinot, kokia ten atmosfera smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas atsirastu is Varlyciu grupes., mes ja lankome jau, esam patenkinti viskuom ypac aukletoja Rita....tik va TV ir mane neramina, bet auklyte minejo kad ziuri pvz. teletabius tik tam tikra perioda...ne visa filmuka.....kazi verta tiketi ar ne??
Atsakyti
QUOTE(Emikaj @ 2011 09 07, 22:43)
Sveiki, gal kas atsirastu is Varlyciu grupes., mes ja lankome jau, esam patenkinti viskuom ypac aukletoja Rita....tik va TV ir mane neramina, bet auklyte minejo kad ziuri pvz. teletabius tik tam tikra perioda...ne visa filmuka.....kazi verta tiketi ar ne??



na nzn bet kai as nuejau dukrytes radau visus vaikus ziurincius tv filmukas kazkoks nematytas buvo,nustojo ziureti nes metas valgyti buvo..
Atsakyti
nu mes lankom zibureliu grupe, labai patenkinti esam, dickis dar ir dabar nostaligija jaucia... brolis ten dabar eina. O del tv tai nesamone... siulyciau teveliams per susirinkima apie tai pakalbeti, as tai buciau labai pries...
Atsakyti
Ar labai sunku patekt i si darziuka? g.gif pries kiek laiko jau rasetes ir kada patekot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(korete @ 2011 10 27, 11:37)
Ar labai sunku patekt i si darziuka?  g.gif  pries kiek laiko jau rasetes ir kada patekot? 4u.gif

Mums nebuvo sunku smile.gif užeikit pas direktorę ir pasikalbėkit.
Atsakyti
Kauno miesto savivaldybės Švietimo ir ugdymo skyrius patvirtino įsakymą, pagal kurį darželiuose mokami būreliai, spektakliai ir kiti renginiai gali vykti tik pasibaigus grupės darbo laikui (18-19val.). Tai reiškia, kad praktiškai darželyje būrelių nelieka.
Kam šis įsakymas aktualus, galite paskaityti čia http://www.supermama...;#entry50808926
Atsakyti
Sveiki,
jau pora mensiu lankom si darzeli ir jokiu blogu atsiliepimu neturiu, nei apie darzeli, nei apie aukletojas. Mes kaciuku grupeje. aisku pirmom dienom buvo sunku, mano dukryte net susirgo. Matyt stresas paveike:) O dabar mielu noru eina. Namuose net sunkiai miegodavo, o kai paejo i darzeli ir pietu pradejo miegot. Matyt kaip reikiant issiduksta. Jie ten ir soka ir dainuoja:) Dukryte namo parejus ir bando dainuot ir pasokt kartu su mumis:))))O jau kaip piesia:)))Namuos vis dazu praso kad ka papiest:)
Esu patenkinta, nes mano dukai patinka,ir pavalgius ir pamiegojus ir su vaikais pabendrauja. Jeigu jai gerai tai ir man gerai;)
Atsakyti
aš irgi gerus žodžius galiu pasakyti smile.gif Lankome Saulučių ir Nykštukų grupes, labai patenkinti smile.gif
Atsakyti
Laba diena, mes šiandien buvome pirmą dieną lopšiukyje - zuikučių grupėje. Mums labai patiko. žiūrėsim kaip seksis.
Atsakyti
nu kas liecia ziurejima televizoriaus tai reiketu uzdrausti doh.gif
Atsakyti