Įkraunama...
Įkraunama...

remontą darom savomis rankomis

Apklausa: kodėl darėte, darote ar darysite remontą patys? (96 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
jau suradau tema ir nusprendziau, kad pirksim akmens mases, tik vat dar del maisytuvo negaliu apsispresti ar pirkti toki pati ar is plieno g.gif

Forma labai uzjauciu del parketo console.gif tikiosi, kad viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 03 02, 18:49)
o pas mus tai anekdotai  doh.gif  vyras parveze parketlentes kiek turejo, tai pasirodo dar is tu puse lakuotu puse alyvuotu  doh.gif  tai susisiekem su direktorium, tas labai atsiprasinejo ir pakraupo nuo savo darbuotoju  doh.gif  pazadejo kad 12ai dienai atves... labai tikiuosi  verysad.gif

doh.gif doh.gif Linkiu, kad taip ir būtų, kaip pažadėjo smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 03 02, 15:27)
merginos esu labai pikta ant Vilniaus parketo  mad.gif  nuvaziavo vyras pasiimti, o pasirodo nera tiek kiek mums reikia, kompuose rodo, kad sandelyje yra, o is tikruju nera, tai dabar reikes neaisku kiek laiko laukti  doh.gif zada kad po savaites, bet kazkaip kai vakar vadybininkas snekejo tai sake, kad vezimas tik kovo 20d.  doh.gif  vat dabar reikes laukti ir tiketis, kad vis del to atves  verysad.gif

uzjauciu doh.gif mes ir turejom didely kosmara del grindu,buvom uzsisake azuolines trisluoksnes parketlentes su nuimtais sonais (nezinau kaip paakyt,nu kad matytusi kiekviena lenta)- ir kaa.. atvaziuoja ogi jokiu nuimtu sonu nera schmoll.gif ir man aiskina,kad tokias mes isirinkom ir tipo patys nezinom ko norim doh.gif Tai finalas gavosi toks,kad laukem beveik 3 menesius pakol atiduos mums pinigus ir dar dziaugiames,kad atgavom,nes galejo ir ragus mums iklijuot doh.gif , nes buvom taresi be popieriuku blush2.gif Kadangi kitu lentu tiek laiko laukt negalejom tai visur susidejom vienetiny azuoliny parketa,nevisai tai ka norejau,bet man jau dzin,pavargau nuo visko,noriu kuo greiciau isikelt ..
QUOTE(Lalaa @ 2007 03 02, 15:40)
buvo darytas bandymas ir paaiskejo, kad geros kokybes laminatas yra toks pat geras kaip ir parketas  ax.gif

o ka reiskia "toks pat geras"? ?? man tai nesulyginamas vaiksciojimas ant laminato ir naturalaus medzio grindu schmoll.gif Gal laminatas ir praktiskiau,maziau vaiksto,nebijo dregmes-bet vistiek medines grindys man 100 kartu mielesnes
Atsakyti
aciu mergaites 4u.gif siandien dar direktorius paskambino ir patikslino, kad tikrai bus 12 d. susirupino savo ivaizdziu, zino kad su architektais geriau nejuokaut, nes praras ne viena klienta biggrin.gif siandien nusipirkom i vonia siuksliadeze, popieriaus laikikli ir sepeti klozetui, apvaziavom visas pardes kiek zinojom, nu pasirinkimas tai doh.gif arba kainos po 3-4 simtus arba nera i ka ziuret, tai tokius vidutinius nupirkom, bet grazius ax.gif
ir dar likusia buitine technika uzsisakem, pirmadieni pasiimsim clap.gif

QUOTE(happy @ 2007 03 03, 17:26)
uzjauciu  doh.gif  mes ir turejom didely kosmara del grindu,buvom uzsisake azuolines trisluoksnes parketlentes su nuimtais sonais (nezinau kaip paakyt,nu kad matytusi kiekviena lenta)- ir kaa.. atvaziuoja ogi jokiu nuimtu sonu nera  schmoll.gif  ir man aiskina,kad tokias mes isirinkom ir tipo patys nezinom ko norim  doh.gif  Tai finalas gavosi toks,kad laukem beveik 3 menesius pakol atiduos mums pinigus ir dar dziaugiames,kad atgavom,nes galejo ir ragus mums iklijuot  doh.gif , nes buvom taresi be popieriuku  blush2.gif  Kadangi kitu lentu tiek laiko laukt negalejom tai visur susidejom vienetiny azuoliny parketa,nevisai tai ka norejau,bet  man jau dzin,pavargau nuo visko,noriu kuo greiciau isikelt ..

o ka reiskia "toks pat geras"? ?? man tai nesulyginamas vaiksciojimas ant laminato ir naturalaus medzio grindu schmoll.gif  Gal laminatas ir praktiskiau,maziau vaiksto,nebijo dregmes-bet vistiek medines grindys man 100 kartu mielesnes


isisvaizduoju kokiu grindu norejai, grazu tie grioveliai thumbup.gif bet aisku gaila kad taip isejo verysad.gif
del laminato tai as nelabai irgi supratau to pasakio kaip gali buti laminatas toks pats geras doh.gif gal devejimosi prasme, bet tik ne naturalumo schmoll.gif
Atsakyti
dare ivairius bandymus ir parketas greiciau susibraizo, zodziu neatparus ir sunkiau priziureti ax.gif man parketas graziau ir manau sveikiau g.gif bet mes pasirinkome laminata, nes su pinigais nelabai ... bet jei kada statysim nama tai ten butinai desim parketa wub.gif

siandien paruosem svetaine tepetavimui ir siaip padarem daug smulkiu darbu ax.gif jau kaip noriu greiciau isikelti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 03 03, 17:40)
siandien nusipirkom i vonia siuksliadeze, popieriaus laikikli ir sepeti klozetui,


nu tai prasom papasakot kur ir uz kiek,mums ir reikia to gerio, bet gaila simtus uz sikpoperio laikikly moket schmoll.gif
Atsakyti
manes ir visi sitie pirkiniai laukia Jau vonia i pabaiga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2007 03 03, 23:35)
nu tai prasom papasakot kur ir uz kiek,mums ir reikia to gerio, bet gaila simtus uz sikpoperio laikikly moket  schmoll.gif


pirkom Murestoj, Tiger firmos uz sepeti ~214Lt o uz laikikli ~104Lt, tiksliai nepamenu, dar labai ieskojom veidrodelio to apvalaus, kur lankstosi toks, tai grazu radom tik vienoj vietoj ir tai pagal uzsakyma reiktu laukti 6 sav, ir kainavo 410Lt doh.gif bandysiu dar per baldu furnituros prekiautojus ieskoti.

sepecio tiesa mes ieskojom, kad butu ne atviras, su dangteliu, tai labai mazas pasirinkimas doh.gif
vat tokie
user posted image
user posted image

nelabai matosi laikiklis, jis toks kvadratinis, kaip L raide
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forma: 05 kovo 2007 - 07:50
kazkokio tokio veidrodzio ieskai?
user posted image
user posted image

va dar ka radau:
user posted image

user posted image
user posted image



Atsakyti
QUOTE(happy @ 2007 03 05, 14:18)
kazkokio tokio veidrodzio ieskai?

jo ieskau tokio veidrodzio tik ne ant tokios kojeles, nes toks yra murestoj 55Lt, labai nestabilus schmoll.gif

ir dar vat fenui tokoi daikciuko, kazkokio ziedo reikia, bet niekur nemaciau doh.gif schmoll.gif vieni sake kad turejo, bet iseme is gamybos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 03 05, 14:08)
nes toks yra murestoj 55Lt, labai nestabilus  schmoll.gif

aš ir tokio norėjau.. ale jau tikiek man jie vienkartiniai doh.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 03 05, 14:08)
ir dar vat fenui tokoi daikciuko, kazkokio ziedo reikia, bet niekur nemaciau  doh.gif  schmoll.gif  vieni sake kad turejo, bet iseme is gamybos  verysad.gif

gali pabandyt parsisiust is ten kur as nuoroda idejau,jei niekur kitur nerasi g.gif
Atsakyti