Įkraunama...
Įkraunama...

remontą darom savomis rankomis

Apklausa: kodėl darėte, darote ar darysite remontą patys? (96 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 08, 23:52)
Nu ir padarysit smile.gif
Aš tai su vonios lubom kariauju.
Priešistorė:
maniškis išklijavo stiklo pluoštu belekaip, nes galvojo, kad užsiglaistys. Visų pirma atšoko pūslėm kur negavo klijų, antra niekas ten neužsiglaistė, jis ten lopais klijavo, klijavo, pūsles pjaustė, kišo klijus, nu siaubas  doh.gif  galvojo, kad jau paruošė, pradėjo dažyt, o siaube, viskas matosi, nudažė viena sluoksnį, sako ką darom. Aš apžiūrėjau, bendras vaizdas, nu normalus tikrai, sakau ai varom keliais sluoksniais. Nudaziau dar vienu sluoksniu, ogi ziuriu maniskis lipnia juosta uzklijaves kreivai, puse lipnios j ant lubu mega_shok.gif  as nureziu ta juosta, gumbai, bandau nuplest, su visu tapetu eina.
Nu ka daryt, nuvariau, galai baisūs.
bandau su glaistu, uinia muinia, bandau su silikonu, gaunasi, bet lygiai padaryt neina ir pageltonave galai (gi atsplaviai nesurtampa). susinervinau, sakau dzin paliksiu, siandien pabandau graziai nurezt, jes gavos. nureziasu viska, puse velnio, jau visai patenkinta esu, pradedu dazyt, nu rezia man to silikono spalva nors tu ka. sakau prisiklijuosiu LYGIAI juosta dazai. Gerai kad pabandziau ne visa vonia, dazas gi toks skystas daiktas, milimetras ne ten, i viskas. Nu zodziu, nusprendziau geriau tas atspalvis kitas, negu nelygūs kraštai, bo aš jau nebegaliu, jau kiek su tom lubom vargstam, gal buo atsikraustymo (nuo 18 dienos).
zodziu pabaiga.


Dzin jau man, kaip nusidaže taip. Šiandien jau baigiu. Bet kas iš to, ner kada statyt vonios, ryt diedas dirba, poryt virtuvej plyteles deda, pirmadieni virtuvinbi stato, ta vonia mums kaip prakeikta cry.gif


tiesa pasakius nelabai supratau kur tu ta silikona tepei g.gif
o del tapetu tai jo, reikia laaabai gerai priklijuoti, nes pas mane irgi porpj vietu buvo atsoke, o pamaciau tik tada kai pradejau glaistyti, tai tuos galiukus nupjoviau ir paprasciausiai nuglaisciau be tapeto, bet kiek tu cia to vargelio prirase tai as nelabai suprantu kur jis toks ten galejo buti g.gif aisku svarbiausia gerai padaryti pagrinda, t.y. isklijuoti tapeta, o kokiais klijais klijavot? daug tepet? nes as tai tepiau daug, kad tokia kose net buvo ant lubu, beveik kiaurai persigerinejo per tapeta ir klijai tokie tirsti kaip lipalas vadinasi berods "Master Pro Light" brangus velnias, bet geri. rolleyes.gif

nusipirkom vakar vakare paklota grindims, siandien tustinsim kambarius, o sestadieni pradesm kloti grindis clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 03 09, 07:15)


nusipirkom vakar vakare paklota grindims, siandien tustinsim kambarius, o sestadieni pradesm kloti grindis  clap.gif



Sveikinu Forma 4u.gif
Ech taip baltai papavydėjau blush2.gif
O mano butuke kol kas tik radiatoriai ir katilas doh.gif ir tas šildomas dujomis, o jų dar kol kas nėra doh.gif
Atsakyti
Didziausia beda, Forma, tarp lubų ir plytelių, ten kur buvo klijuojama juosta, kurią nuplėšus paaiškėjo, kad maniškis blogai ją užklijavo ir sugadino visus šonus. va juos ir tvarkiau su silikonu.
Ir kliju patepem nedaug ant lubu, nes tingejom vaziuot pirkt daugiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abonentienė: 09 kovo 2007 - 11:34
Abonentiene-nesinervink del tu lubu doh.gif ytariu niekas kitas ir nepastebes,kad ten kazkas netaip padaryta schmoll.gif Pas mus ir buvo viena didele kliurka (nepasakosiu kas nes nenoriu prisimint) doh.gif -nervavaus nervavaus,nublioviau posma doh.gif -o va po keliu dienu netaip ir baisiai viskas atrodo.. irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2007 03 09, 11:39)
Abonentiene-nesinervink del tu lubu  doh.gif  ytariu niekas kitas ir nepastebes,kad ten kazkas netaip padaryta  schmoll.gif  Pas mus ir buvo viena didele kliurka (nepasakosiu kas nes nenoriu prisimint)  doh.gif -nervavaus nervavaus,nublioviau posma  doh.gif -o va po keliu dienu netaip ir baisiai viskas atrodo..  irnesakyk.gif


Nebesinervinu, save pagavau, einu sisiot, tai tik prisiminus kaip padariau pakeliu galva paziuret, ir is pirmo zvilgsnio ne nesimato, paskui tai jo, ziuri ziuri, tai dabar nebeziuriu biggrin.gif
Na ka, vakar jau nakcia pabaigiau lubas, dabar grindu tarpukus uzpildau, labai nemegstu dirbt su tarpukais (cia jau kita vonios istorija, kaip neradau to guminio, kur lngviau dirbt, tai dariau su pirštais, pradejo man stingt, as ant smūgio, kad tik daugiau sukist pradejau tepliot, nes brangų mums labai įkišo, ištepliojau, nespejau nuvalyt, gramdžiau, susinervinau, blioviau puse dienos, dar labai sustingo, tai po to gramdziau pora tų metrų (gerai, kad daugiau nespejau) dvi dienas).

Ir viskas bus, nu kaip palengvejo, įtariu suprantat, kas dare kazka ilgai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 09, 12:05)
Didziausia beda, Forma, tarp lubų ir plytelių, ten kur buvo klijuojama juosta, kurią nuplėšus paaiškėjo, kad maniškis blogai ją užklijavo ir sugadino visus šonus. va juos ir tvarkiau su silikonu.
Ir kliju patepem nedaug ant lubu, nes tingejom vaziuot pirkt daugiau  doh.gif


reikejo tepti akrilu ne silikonu, nes akrilas dazosi, o silikonas ne... na bet jei susitaikei jau tai viskas o.k. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 03 09, 12:24)
reikejo tepti akrilu ne silikonu, nes akrilas dazosi, o silikonas ne... na bet jei susitaikei jau tai viskas o.k.  mirksiukas.gif


atsiprasau, akrilu ir tepiau doh.gif as ten juos maisau. silikonas bespalvis, o tas kaip glaistas.
Ir uzisdaze, praktiškai nesimato tu sonu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abonentienė: 09 kovo 2007 - 12:38
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 09, 13:37)
atsiprasau, akrilu ir tepiau  doh.gif  as ten juos maisau. silikonas bespalvis, o tas kaip glaistas.
Ir uzisdaze, praktiškai nesimato tu sonu  thumbup.gif


silikono yra ir spalvoto, kai pvz istati vonia tai jos krastelius reikia tepti baltu silikonu ax.gif
Atsakyti
Mergaitės, o jei noriu tamsiai rudų virtuvinių baldų tai kokios spalvos plytelės tiktų ?
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 03 09, 08:15)
nusipirkom vakar vakare paklota grindims, siandien tustinsim kambarius, o sestadieni pradesm kloti grindis  clap.gif

Sveikinu! O gal lakuotos parketlentės net gražiau bus? mirksiukas.gif O kaip planuojate užtaisyti siulę tarp kambarių - metaline, plastikine juostele, ar dar kaip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saja: 09 kovo 2007 - 14:49
QUOTE(Saja @ 2007 03 09, 15:48)
Sveikinu! O gal lakuotos parketlentės net gražiau bus? mirksiukas.gif O kaip planuojate užtaisyti siulę tarp kambarių - metaline, plastikine juostele, ar dar kaip?


na tas lakas truputi priduoda kazkoki violetinumo atspalvi ypac dienos sviesoj doh.gif
o del siules tai turejai omeny kur su plytelem jungsis? tai mes ten aliumini profiliuka desim ax.gif
Papildyta:
QUOTE(SoJa @ 2007 03 09, 15:34)
Mergaitės, o jei noriu tamsiai rudų virtuvinių baldų tai kokios spalvos plytelės tiktų ?


as tai kokias sviesias deciau, kad nebutu per daug tamsu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 03 09, 16:12)
siules tai turejai omeny kur su plytelem jungsis? tai mes ten aliumini profiliuka desim  ax.gif

O kur iš vieno kambario į kitą pereina - nebus tarpo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saja: 09 kovo 2007 - 15:14