Įkraunama...
Įkraunama...

remontą darom savomis rankomis

Apklausa: kodėl darėte, darote ar darysite remontą patys? (96 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(KristiTal @ 2007 03 29, 09:41)
blush2.gif  4u.gif  ax.gif
Reliai sviesesnes.
Papildyta:
blink.gif  blink.gif  blink.gif


visai grazi vonyte rolleyes.gif idomiai sudeliotos plyteles thumbup.gif

QUOTE(Giga* @ 2007 03 29, 09:43)
lotuliukas.gif
sorry merginos kad isiterpsiu, nesusilakiau, labai jau primine pries keturis metus mano istorija, kai dar buvau jauna ir zalia, neturinti supratimo apie terminsu ir panasiai, zodziu penktadieni vakare statybininkai remontuojantys musu ka tik nupirkta buta pasake- kad pirmadieni reikai plyetliu  blink.gif sestaidnei lekiu per visas KLP parduotuves, o ju cia tipo nelabai daug ir tos pacios be rysio, ir ieskau kas man nors kiek patiktu ir nekainuotu daugiau 25 lt (na tiek buvom sutare su vyru skirti tam reikalui). aisku nieko gero nerandu, nervas ima, radau vienas, ale 30 lt, ri dar pasirodo per mazai turi sviesiu, nu vienu zodziu, nueinam i dvarcionis, issirenkam is baisiausiiu graziausias, pardaveja skaiciuoja jau kiek cia mums reikai, ir staiga paziurejusi i mano veida, sako- tai gal jus geriau nepirkit  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tipo mate is mano veido israiskos, kaip as "dziaugiuosi"  lotuliukas.gif


bet is tikruju tai pardaveja saunuole, kad nekisa jei mato kad zmogui nepatinka, o del to kad statybininkai skubina manau nereiketu pirkti bet ko, juk galima ir su statybininkais susitarti, o gyventi tai teks paciai ir per diena kelis kartus eiti i vonia ir stresuoti kaip ji tau nepatinka tai nieko gero schmoll.gif
Atsakyti
KristiTal, graži vonia! Gal gali daugiau pafotografuoti, o tai mažai matosi blush2.gif. Man tik užkliuvo kampinių lentynėlių turinys, labai daug prikimšta - gal ką nors galima spintelėje laikyti? mirksiukas.gif O kas ten per atsikišusi plytelė virš klozeto - gal ten skaitliukai paslėpti? Mes irgi svarstome, kaip juos paslėpti.
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 03 29, 12:05)
KristiTal, graži vonia! Gal gali daugiau pafotografuoti, o tai mažai matosi  blush2.gif. Man tik užkliuvo kampinių lentynėlių turinys, labai daug prikimšta - gal ką nors galima spintelėje laikyti?  mirksiukas.gif O kas ten per atsikišusi plytelė virš klozeto - gal ten skaitliukai paslėpti? Mes irgi svarstome, kaip juos paslėpti.



Pafotografuosiu ber veliau. Dabar idejau Abonentienes prasymu, nes ji savo dejo kaip paprasiau biggrin.gif , as sakiau kad baisiai nesutvarkyta, tai padariau tik tas dvi nuotraukas kur maziausiai matosi netvarka lotuliukas.gif Tiesa, dar butent tik vonioj duru nera, jas jau daugiau nei menesis veluoja pagamint doh.gif
Pafotografuosiu uz geru dvieju savaiciu. ax.gif

Taip ten magnetine plytele, paslepti skaitikliai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KristiTal: 29 kovo 2007 - 16:13
Matyt abonentienė buvo labai blogos nuotaikos, kai rinkosi plyteles...Labai jau niūrios...Nepatinka man tokios spalvos .Vonia tokia kaip mano Rosa II, didžiausia, tik kabiną pirkom atskirą, o čia sienelė. Dabar bandau rinktis plyteles, bet sekasi prastai...
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2007 03 29, 16:17)
Matyt abonentienė buvo labai blogos nuotaikos, kai rinkosi plyteles...Labai jau niūrios...Nepatinka man tokios spalvos .Vonia tokia kaip mano Rosa II, didžiausia, tik kabiną pirkom atskirą, o čia sienelė. Dabar bandau rinktis plyteles, bet sekasi prastai...



Taigi rase kad nerado kokiu nori ir del to buvo liudna. O kokiu ji norejo tai man irgi idomu.
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2007 03 29, 19:41)
Taigi rase kad nerado kokiu nori ir del to buvo liudna. O kokiu ji norejo tai man irgi idomu.


jinai raudonu norejo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2007 03 29, 17:06)
Pafotografuosiu uz geru dvieju savaiciu. ax.gif


Lauksim daugiau nuotrauku, bet ir dabar jau graziai atrodo. O plyteles cia ispaniskos ? Panasias pati norejau pirkti
Atsakyti
QUOTE(Giga* @ 2007 03 29, 08:43)
lotuliukas.gif
sorry merginos kad isiterpsiu, nesusilakiau, labai jau primine pries keturis metus mano istorija, kai dar buvau jauna ir zalia, neturinti supratimo apie terminsu ir panasiai, zodziu penktadieni vakare statybininkai remontuojantys musu ka tik nupirkta buta pasake- kad pirmadieni reikai plyetliu  blink.gif sestaidnei lekiu per visas KLP parduotuves, o ju cia tipo nelabai daug ir tos pacios be rysio, ir ieskau kas man nors kiek patiktu ir nekainuotu daugiau 25 lt (na tiek buvom sutare su vyru skirti tam reikalui). aisku nieko gero nerandu, nervas ima, radau vienas, ale 30 lt, ri dar pasirodo per mazai turi sviesiu, nu vienu zodziu, nueinam i dvarcionis, issirenkam is baisiausiiu graziausias, pardaveja skaiciuoja jau kiek cia mums reikai, ir staiga paziurejusi i mano veida, sako- tai gal jus geriau nepirkit  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tipo mate is mano veido israiskos, kaip as "dziaugiuosi"  lotuliukas.gif



Tai tu mane supranti doh.gif as dar pamirsau paminet, kad dar kasdien klausinedavau to paties ar neturi biggrin.gif O kai pasakydavo, kad ne, apsisuku ir į mašina doh.gif Maniškis iš paskos, nu reikia, o aš man px rink ka nori, kaip as galiu rinkt, jei visos baisios, tai sakau tik po triju dienu issirinkau is baisiausiu geriausias biggrin.gif
o kokiu norejau radau. Bet po menesio atveža.
Papildyta:
QUOTE(mamuke68 @ 2007 03 29, 16:17)
Matyt abonentienė buvo labai blogos nuotaikos, kai rinkosi plyteles...Labai jau niūrios...Nepatinka man tokios spalvos .Vonia tokia kaip mano Rosa II, didžiausia, tik kabiną pirkom atskirą, o čia sienelė. Dabar bandau rinktis plyteles, bet sekasi prastai...


Tai kad visos ten buvo bespalvvės, jei zalia, tai slyksciai zalia, sako yra raudona, o ten kur tau rtaudona, ten kazkokia spalva kaip pigaus tomato. Jokiu spalvu nebuvo.
O tos plyteles ne juodos,juodos man visai būtų nieko, bet i rtokių nebuvo doh.gif kazkokie atsplaviai ir tiek.
Šitas išsirinkau nes patiko raštas ir tų spalvų (sakiau juoda, lyg metalika su melyna) deriniai.




QUOTE(Elis@a @ 2007 03 29, 09:06)
Nu ir as isiterpsiu uz kompanija biggrin.gif 
Skaitau sia tema nuo pradzios, nes laikas tvarkyti vonia doh.gif Abonentienes istorija zinojau, uzjauciau:verysad: Labai laukiau kas iseis is tu meno kanciu mirksiukas.gif
Ypac kai patinka ryskios spalvos ,pvz.raudona.  Nu zinai, liux vonia gavosi,kontrastinga,nuotaikinga ir manau su harakteriu, beveik kaip seimininkes smile.gif

12 metu turiu sviesia vonia( kremines pliteles ), dabar svajoju apie ekstravagantiskas,kontrastingas spalvas (juoda,sidabrine,oranzine-raudona) Ir taip visada lotuliukas.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abonentienė: 29 kovo 2007 - 20:31
QUOTE(Forma @ 2007 03 29, 19:48)
jinai raudonu norejo  rolleyes.gif


Kvadratinių blizgių RYŠKIAI raudonų ir maišyt su blizgiom baltom, dryžiais, lubos baltos, grindys raudonos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(reg @ 2007 03 29, 19:58)
Lauksim daugiau nuotrauku, bet ir dabar jau graziai atrodo. O plyteles cia ispaniskos ? Panasias pati norejau pirkti



Tikriausiai ispaniskos, nezinau blush2.gif Pirkau 1000plyteliu parduotuveje.
Tik nepatinka, kad jei su geleziniu daiktu perbrauki, tai kazkaip lieka ta gelezis ant plyteles ir neaisku ar galima nuvalyti. Tai vaikas ant vienos plyteles gerai pasidarbavo doh.gif doh.gif doh.gif verysad.gif
Kazkaip virtuveje grindyse senai sudetos plyteles ir neaisku kokios, su geleziniu sveistuku sveiciau ir jokios zymeles.
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 29, 20:26)
Kvadratinių blizgių RYŠKIAI raudonų ir maišyt su blizgiom baltom, dryžiais, lubos baltos, grindys raudonos  wub.gif


lotuliukas.gif o zinok mano skoni labiau atitinka dabartines tavo plytkos mirksiukas.gif kur pirkai ir keik mokejai ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 29, 20:26)
Kvadratinių blizgių RYŠKIAI raudonų ir maišyt su blizgiom baltom, dryžiais, lubos baltos, grindys raudonos  wub.gif



As nesigaudau, o tai kodel jus kitam mieste neieskojot? g.gif unsure.gif
Atsakyti