Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Vajetau, jei darbe.... cray.gif eina sau. Oi kaip neramu, bet tikiuos geriausio.
Bet kas čia daros su tais kraujavimais pas visas pradžioj, paskutiniu metu vos ne visos kraujavo kažkiek g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 03 02, 15:20)
Kiek žinau, neguli, o dirba verysad.gif Daugiau nieko nežinau....ojej ojej kaip skauda širdelę, Nakviša, dėl jūsų.

vaje, dirba blink.gif kaip čia taip, tai gal viskas gerai tik trumpam kraujukas pasirodė g.gif bet vistiek gal reikėtų gulėti jei buvo kraujo


aš ir dabar guliu, metus visus darbus,nes kažkaip pilve neramumai, skausmeliai, dilkčiojimai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 03 02, 17:11)
vaje, dirba  blink.gif kaip čia taip, tai gal viskas gerai tik trumpam kraujukas pasirodė g.gif bet vistiek gal reikėtų gulėti jei buvo kraujo
aš ir dabar guliu, metus visus darbus,nes kažkaip pilve neramumai, skausmeliai, dilkčiojimai doh.gif

Mane tai iki 4,5 mėn tie pilviuko skausmai lydėjo.
Aišku kad geriau pagulinėti jei tik yra galimybė mirksiukas.gif saugok labai save ir savo mažylį Paiduke wub.gif
Atsakyti
Nakviša, laikykis verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(paiduke @ 2007 03 02, 16:11)
vaje, dirba   blink.gif kaip čia taip, tai gal viskas gerai tik trumpam kraujukas pasirodė g.gif bet vistiek gal reikėtų gulėti jei buvo kraujo
aš ir dabar guliu, metus visus darbus,nes kažkaip pilve neramumai, skausmeliai, dilkčiojimai doh.gif

O kaip tu laikasi? Viskas gerai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viltė: 02 kovo 2007 - 16:45
Nakvisha, laikykis brangioji, turi TURI buti viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Nakviša
matau skaitai smile.gif kaip tu jautiesi??
Atsakyti
As atsiprasau, truputi klausimas ne i tema. Kokia dien skiria po punkcijos naudoti krenona? Nes man pasake lig is kart ta pacia diena, bet buvau dar apsvaigusi, gal blogai supratau?
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 03 02, 17:05)
Nakviša
matau skaitai smile.gif kaip tu jautiesi??

Parašiau ir dingo atsakyms smile.gif

HCG rytinis buvo 126. Jaučiuosi - šūdinai. Kraujavimas nenustojo visą dieną, nors buvau konferencijoje ir praktiškai kėdėje išgulėjau. Bent jau su savo mintimis nebuvau. Dabar kraujas jau pradėjo eiti ne tik šiaip, bet ir krešuliais, gleivėmis. Kaip per normalias mėnesines.
Ką aš galiu pasakyti. Nieko. Yra kaip yra.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 03 02, 17:07)
Parašiau ir dingo atsakyms smile.gif

HCG rytinis buvo 126. Jaučiuosi - šūdinai. Kraujavimas nenustojo visą dieną, nors buvau konferencijoje ir praktiškai kėdėje išgulėjau. Bent jau su savo mintimis nebuvau. Dabar kraujas jau pradėjo eiti ne tik šiaip, bet ir krešuliais, gleivėmis. Kaip per normalias mėnesines.
Ką aš galiu pasakyti. Nieko. Yra kaip yra.

oi brangioji kaip baisu, kiek įmanoma daugiau gulėk, HCG kyla tai yra gerai, dėja mano patirtis su praitu IVF buvo liūdna, kraujavau žiauriai, bet žirniukas laikėsi dar 5dienas, bet....nu o šį kartą ačiū Dievui viskas atsilaikė iki šiol, nors pradžioj ir kraujavau, kai atsiguliau į ligoninę, gydytoja pasakė, eiti tik į toletą ir visą laiką gulėti, tą ir dariau, taigi laikau kumštukus už tave, saugok save, gulėk, gulėk ir dar kartą gulėk, saugok savo leliuką wub.gif
Atsakyti
Paiduke, tai kaip tu, neatsakai? Kaip tavo žirniukas?
Atsakyti
Nakviša wub.gif Laikau kumsčius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2007 03 02, 17:15)
Nakviša  wub.gif Laikau kumsčius  4u.gif

Nemanau, kad dar yra už ką laikyti. Bėga kaip per normalias mėnsių pirmas dienas. schmoll.gif
Atsakyti