Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai hemoglobinui pakelti

O man nestumo metu rekomendavo valgyti zaliu burokeliu salotas,fui kaip neskanu blink.gif
Atsakyti
Reikia valgyti hematogeną, žemuoges, kepenėles, kokybišką jautieną. Burokėliuose nieko nėra, mitas kad geležies jie turi be galo daug. Granatai arba ju sultys padeda pakelti hemoglobina
Atsakyti
Pasirodo daug gelezies ir gera isisavinama yra putpeiu kiausiniuose, o dar smagu, kad vaikai juos mielai kaip zaisliukus valgo smile.gif
Atsakyti
200gr grikiu miltu sumaisyti su 200gr medaus, valgyt po 1sauksteli 2kartus dienoje. O burokeliu sultis reik maisyt su granatu, beje pries tai burokeliu sultis reik palaikyt 2 val saldytuve.
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2008 10 14, 08:23)
Nors tema užmiršta, bet reikalinga  4u.gif  Geležies labai daug turi strutiena. Aš pati hemoglobiną kėliausi sutrinus spanguoles, medų ir užpylus 100 gr. konjako. Efektas buvo tikrai geresnis negu geriant feroglobiną.



Neįtikėtinai skamba, nes jūsų įvardintos geležinio kokteilio sudėtyje nelabai daug geležies yra biggrin.gif Pvz. 100 g. spanguolių yra 0,7 mg šio mikroelemento, o atitinkame kiekyje medaus - 0,5 mg. Matyt užkandote kažko geležingesnio, kaip antai ikrų - 11 mg, brokolių 1,3 mg, burokų - 0,9 mg, migdolų - 4,4 mg, juodųjų serbentų - 1,4 mg.

Visoms, kurioms aktualu geležies kiekis maiste:
informacijos galima ieškoti:
www.vitamin.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makarska: 09 vasario 2012 - 16:09
QUOTE(Makarska @ 2012 02 09, 17:08)
Neįtikėtinai skamba, nes jūsų įvardintos geležinio kokteilio sudėtyje nelabai daug geležies yra  biggrin.gif Pvz. 100 g. spanguolių yra 0,7 mg šio mikroelemento, o atitinkame kiekyje medaus - 0,5 mg.  Matyt užkandote kažko geležingesnio, kaip antai ikrų - 11 mg, brokolių 1,3 mg, burokų - 0,9 mg, migdolų - 4,4 mg, juodųjų serbentų - 1,4 mg.

Visoms, kurioms aktualu geležies kiekis maiste:
informacijos galima ieškoti:
www.vitamin.lt


lotuliukas.gif prajuokinot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Makarska @ 2012 02 09, 17:08)
Neįtikėtinai skamba, nes jūsų įvardintos geležinio kokteilio sudėtyje nelabai daug geležies yra  biggrin.gif Pvz. 100 g. spanguolių yra 0,7 mg šio mikroelemento, o atitinkame kiekyje medaus - 0,5 mg.  Matyt užkandote kažko geležingesnio, kaip antai ikrų - 11 mg, brokolių 1,3 mg, burokų - 0,9 mg, migdolų - 4,4 mg, juodųjų serbentų - 1,4 mg.

Visoms, kurioms aktualu geležies kiekis maiste:
informacijos galima ieškoti:
www.vitamin.lt


Gal geležį laižiau biggrin.gif lotuliukas.gif Gal ir neįtikėtinai, bet man pakilo hemoglobinas rolleyes.gif ir čia gydytojos receptas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Makarska @ 2012 02 09, 16:08)
Neįtikėtinai skamba, nes jūsų įvardintos geležinio kokteilio sudėtyje nelabai daug geležies yra  biggrin.gif Pvz. 100 g. spanguolių yra 0,7 mg šio mikroelemento, o atitinkame kiekyje medaus - 0,5 mg.  Matyt užkandote kažko geležingesnio, kaip antai ikrų - 11 mg, brokolių 1,3 mg, burokų - 0,9 mg, migdolų - 4,4 mg, juodųjų serbentų - 1,4 mg.

Visoms, kurioms aktualu geležies kiekis maiste:
informacijos galima ieškoti:
www.vitamin.lt

O mane nustebino, kad migdoluose tiek daug bigsmile.gif
Nors kazkas sake, kad burokeliai neturi itakos hemoglabinui, galeciau pasigincyti. Tikrai turi. Geriu ju sultis kiekviena diena apie 2 menesius ir rezultatas tikrai yra.
O del to ivairiu sulciu misinuko(burokeliu, granatu, spangoliu, dar kazkokiu) ne karta is mamos girdejus, bet dar ten reikia medaus bei konjako, butent del situ dvieju ingridientu ir nesinori darytis unsure.gif Bet ji sako, kad tikrai stebuklingai veikdavo ir dar spaudima pakeldavo.
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2012 02 12, 22:00)
O mane nustebino, kad migdoluose tiek daug bigsmile.gif
Nors kazkas sake, kad burokeliai neturi itakos hemoglabinui, galeciau pasigincyti. Tikrai turi. Geriu ju sultis kiekviena diena apie 2 menesius ir rezultatas tikrai yra.
O del to ivairiu sulciu misinuko(burokeliu, granatu, spangoliu, dar kazkokiu) ne karta is mamos girdejus, bet dar ten reikia medaus bei konjako, butent del situ dvieju ingridientu ir nesinori darytis unsure.gif Bet ji sako, kad tikrai stebuklingai veikdavo ir dar spaudima pakeldavo.


Pritariu dėl to kokteiliuko. Mano mama gėrė ir rezultatas tikrai buvo.
Atsakyti
Burokeliai+morkos+obuoliai= puikiausias dalykas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutta77 @ 2012 04 10, 07:04)
Burokeliai+morkos+obuoliai= puikiausias dalykas smile.gif

teko ir man šitą "kokteiliuką" pagerti. thumbup.gif
Pirmiausia kai pradėjau - vėmiau siaubingai (išspausti burokėiai net iš toli man tada dvokė). Gerai kad draugė pasakė, kad burokėlių sultis reikia 2 valandas šaldytuve palaikyti, ten kažkokios medžiagos "surišamos", ir tik tada sumaišyti su šviežiai spaustomis kitomis sultimis.

Va tada jau reikalai ėmė taisytis - pasikėliau hemoglobiną ne iki normos, bet gerokai.
Išvis esu "baltaveidė" nuo vaikystės, mano hemoglobinas seniai linkęs žemėti, tad šias sulčių mišraines vis tenka prisiminti drinks_cheers.gif

Obuolius galima keisti spanguolių sultimis, įdėti medaus, ypač grikių medaus, jis turi geležies.

Skanaus, merginos. drinks_cheers.gif
O va kaip mažas vaikas tas natūralias sultis gers - priklauso nuo mūsų, mamyčių. Jei neduosime sintetinių iš pakelių, tada normaliai gers ir mūsų spaustas.

Bet pirmiausia reikia iš namų visiškai išguiti visus vaisvandenius, ypač kokakolas, pepsius ir spraitus, ir net giras... negerti jokių sintetinių brudų ir neduoti ... čipsų. Jie tiesiog ėda vaikų skrandukus (įsitikinau savo mažąjį augindama).

Čipsai prifarširuoti skonio stipriklių, ir vaikai net dreba kaip jų nori.
Atsakyti
O aš hemoglobiną pakėliau dirgėlių arbata gerdama 2 kart dienoj, po 3 savaičių kraujo tyrimas tapo labai geras, o buvo visai ne kas, net daktarė paklausė ką vartojau.
Atsakyti