Įkraunama...
Įkraunama...

Kapiliarų šalinimas

O as kaip tik nesutinku su Era paslaugu apmokejimo skaiciavimu, man atrodo, mano procedura nelabai saziningai ivertino g.gif sritis aplink nosi kainuoja 250, visa nosis 400, mane priskyre prie "visos nosies" nors tik 2 kartelius ne per snerves bakstelejo, ir tai, as manau, nebuvo reikalo, neturiu as ten kapiliaru. tai ka - jei ateitu pvz mano tetis, kuris tikrai turi rimta problema, visa nosis su kapiliarais, jau pazengusi stadija, jis moketu 400 lt, ir as uz kokius 10 bakstelejimu tiek pat, nesazininga, sakyciau. vat, neesme, aisku, bet gal ant kitos daktares uzsiroviau, nezinau.
Atsakyti
o ar negalima prieš procedūrą aptarti kainos? g.gif tinka/ netinka g.gif
Atsakyti
aš tai aptariau.
Atsakyti
QUOTE(Ereba @ 2013 03 17, 15:24)
o ar negalima prieš procedūrą aptarti kainos? g.gif tinka/ netinka g.gif

tai o ka cia aptarsi - paraso, tiek ir tiek kainuos, sumokesit. negi deresies, ne turgus, juolab pirmakart nezinai, kaip ir kas viskas vyksta, pagulde - maksimum 10 "suviu", uztruko minute laiko ir viskas, laisva. jau kai kita karta eisiu, jei ir vel sakys, kad uz visa nosi mokeciau, tai, aisku, netylesiu, pagal viska turetu but maziau darbo, negu sikart
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2013 03 17, 17:30)
tai o ka cia aptarsi - paraso, tiek ir tiek kainuos, sumokesit. negi deresies, ne turgus, juolab pirmakart nezinai, kaip ir kas viskas vyksta, pagulde - maksimum 10 "suviu", uztruko minute laiko ir viskas, laisva. jau kai kita karta eisiu, jei ir vel sakys, kad uz visa nosi mokeciau, tai, aisku, netylesiu, pagal viska turetu but maziau darbo, negu sikart


taip, paklauskit iš anksto kiek kainuos, nes man antrąkart kai darė, pasakė, kad bus pigiau nei pirmąkart, nes jau mažiau "šūvių", kaip jūs sakot smile.gif
Atsakyti
daktare dar konsultacijos metu ivardija kaina. nepagalvokit, tikrai man tu pinigu negaila, tiesiog nevisai sutinku su pasisakymu, jog skaiciuoja saziningai, tai vat ir papriestaravau ax.gif sumokejau ir sumokejau, uz gera dalyka tikrai negaila. gal didesnio masto proceduras tikrai saziningai ivertina, bet su tom smulkmenom... iskyla tiesiog klausimas tada - o kas tas "aplink nosi", kokie 3 bakstelejimai? ir ar tikrai zmogus su rimta problema uz ta nosi tiek pat sumoketu, 400, ne brangiau? yra matyt tam tikra stavke, kurios laikomasi - 1ma karta 400, 2ra 200, nebent maziau negu 200 procedura isvis nekainuotu, kad ir tik viena kapiliara pasalinus... g.gif na, cia siaip pasamprotavimai smile.gif tikrai nesigailiu, kad pagaliau pasiryzau, manau, 2ra karta tikrai kainuos perpus maziau
Atsakyti
Idomu kokia maždaug suma tikėtis palikti šalinant nuo nosies, smakro, skruostu? g.gif gal 1000lt nevirsytu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joviva: 17 kovo 2013 - 18:10
QUOTE(Joviva @ 2013 03 17, 18:08)
Idomu kokia maždaug suma tikėtis palikti šalinant nuo nosies, smakro, skruostu?  g.gif gal 1000lt nevirsytu doh.gif

Pasiziurekit, mazdaug ko tiketis
Sritis aplink nosį 250
Visos nosies srityje 400
Skruostų srityje 450-700
Smakro srityje 250
Kaktos srityje 400
Viso veido srityje Akcija! - 55% nuolaida 1750-799
Abiejų šlaunų srityse 700-1000
Abiejų blauzdų srityse 700-800
Pakinklių srityse 400
Kapiliarų, įgimtų kraujagyslinių dėmių šalinimas kūno srityje 1cm2 150
Vyšninė angioma, hemangioma 250
Pavienio kapiliaro šalinimas 150-200

aa, na va, kaip ir sakiau - pavienio kapiliaro 150-200. aisku, tai vadinasi, maziau ir nebuciau sumokejus smile.gif
Atsakyti
Merginos, ar kas nors iš jūsų šalinosi kapiliarus ant kojų? Man po gimdymo jų atsirado labai daug... Prašau pasidalinti savo patirtimi.
Atsakyti
QUOTE(Joviva @ 2013 03 17, 19:08)
Idomu kokia maždaug suma tikėtis palikti šalinant nuo nosies, smakro, skruostu?  g.gif gal 1000lt nevirsytu doh.gif


Jovita, jums tuomet apsimoka pasirinkti viso veido kapiliaru salinimo procedura, dabar berods kainuoja 800lt.
Papildyta:
QUOTE(Levereti @ 2013 03 17, 17:31)
taip, paklauskit iš anksto kiek kainuos, nes man antrąkart kai darė, pasakė, kad bus pigiau nei pirmąkart, nes jau mažiau "šūvių", kaip jūs sakot smile.gif


Galima pasidometi, kokia gydytoja salino jums kapiliarus?
Atsakyti
[quote=mamulioka,2013 03 17, 19:13]
Pasiziurekit, mazdaug ko tiketis
.....




Aciu, Mamulioka, uz detalias kainytes, na nemaza sumele bet kuriuo atveju reikia nusiteikti palikti smile.gif Na bet jau nusiteikus rimtai su tuo raudoniu kovoti smile.gif

Papildyta:
[quote=Angy*,2013 03 17, 20:17]
Jovita, jums tuomet apsimoka pasirinkti viso veido kapiliaru salinimo procedura, dabar berods kainuoja 800lt.


4u.gif Reikia pasiskaitineti dar ju svetaineje, gal tikrai visam veidui pigiau, atras gal kur ir daugiau pasaudyti smile.gif
Atsakyti
[quote=Joviva,2013 03 17, 20:41]
[quote=mamulioka,2013 03 17, 19:13]
Pasiziurekit, mazdaug ko tiketis
.....
Aciu, Mamulioka, uz detalias kainytes, na nemaza sumele bet kuriuo atveju reikia nusiteikti palikti smile.gif Na bet jau nusiteikus rimtai su tuo raudoniu kovoti smile.gif

Papildyta:
[quote=Angy*,2013 03 17, 20:17]
Jovita, jums tuomet apsimoka pasirinkti viso veido kapiliaru salinimo procedura, dabar berods kainuoja 800lt.
4u.gif Reikia pasiskaitineti dar ju svetaineje, gal tikrai visam veidui pigiau, atras gal kur ir daugiau pasaudyti smile.gif
[/quote]



As pritariu Angy*, matyt, dabar, matyt, bet kuriuo atveju Jums turetu pasiulyt viso veido proceduros kaina, tikrai ne brangiau, kol ta akcija, visai nebloga kaina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 17 kovo 2013 - 20:46