Įkraunama...
Įkraunama...

Kapiliarų šalinimas

QUOTE(Safaa @ 2013 12 08, 21:40)

beje, dar prisiminiau, kas ziauriai uzsiutino paskutinio apsilankymo eroj estetic metu. pries pirma procedura gydytoja sake, kad man reikes dvieju proceduru. taigi pasidariau viena, ir po menesio - kaip kad ji rekomendavo - atejau i antra. pas ta pacia gydytoja. idomumo delei pasakysiu, kad pas ja lankausi jau mazdaug metus laiko (del kitu problemu) - tai kas menesi ar du, tai kas kelios savaites (priklauso nuo to, ka tuo metu darausi). ir kiekviena karta ji i mane ziuri kaip i nauja zmogu. nors bando vaizduoti, kad prisimena, taciau is jos kalbu absoliuciai akivaizdu, kad ji neprisimena, nei kaip atrodziau pries menesi, nei kokia buvo odos bukle, nei ka tada dare ir t.t. negana to, net nepasivargina pries vizita pasiskaityti korteles - juk ten viskas surasyta. gal ir sunku prisiminti visus klientus, bet gi kortele tam ir yra… vis tik nemazus pinigus kaskart ten palieku, tai ir nesumeluoto, o tikro demesio ir rupescio noreciau….
issipleciau, taciau norejau pasakyti tai, kad atejus antra karta (kuris lyg ir turejo buti paskutinis), ji man pareiske, kad reikia maziausiai 4 proceduru, kad matytusi rezultatas!!! nu kas per nesamones??? kai pasakiau, kad praeita karta sake kad reiks dvieju, tada pradejo kazka sapaliot - "mazu maziausiai reikia dvieju, bet siaip triju ar keturiu kad butu rezultatas". tai kaip pasitiket tokia gydytoja? neisiu pas ja daugiau, nors ir pries sitas proceduras sau ta pati zadejau, bet vis tiek taip sutapo, kad teko pas ja uzsirasyti.. kalbu apie gyd violeta, jei kam nors tai bus aktualu


va va ir man taip buvo - pirmiausia sake, kad reikes 1-2 proceduru, o jau atejus treciai apie 6 pradejo kalbeti...kazkaip pasitikejimo nekelia visa tai... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kosmita @ 2015 01 20, 10:20)
As jau 3 kartus buvau Era Esthetic klinikoje, bet efektas nulinis, tai jau nebezinau ar eiti dar karta  g.gif

niu va, ir as lygiai 3 kartus buvau biggrin.gif gal "nedavaiksciojau"? ale pinigu pagailo...
Atsakyti
bet man is tiesu po tu 3 kartu situacija blogesne nei buvo verysad.gif

Gal kas bande Sugiharos sviesos lazerius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kosmita: 20 sausio 2015 - 14:12
jus skaitet cia nors viena gera atsiliepima? as galvojau, kad blogiausia, kas gali buti - tai grizti viskas atgal. Bet ne, man simta kartu blogiau. Stebina, kad ir po tokiu atveju jus vis tiek uzsispyrusios einat antra, trecia, ketvirta karta, leidziat pinigus. Pamastykit verciau, kas atsakys, jei oda bus suzalota negriztamai? Ogi niekas. Isleisit simtus, o keikti beliks tik save. Tai ar tikrai to norit?
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2015 01 20, 19:32)
jus skaitet cia nors viena gera atsiliepima? as galvojau, kad blogiausia, kas gali buti - tai grizti viskas atgal. Bet ne, man simta kartu blogiau. Stebina, kad ir po tokiu atveju jus vis tiek uzsispyrusios einat antra, trecia, ketvirta karta, leidziat pinigus. Pamastykit verciau, kas atsakys, jei oda bus suzalota negriztamai? Ogi niekas. Isleisit simtus, o keikti beliks tik save. Tai ar tikrai to norit?

jei viskas butu tik blogai, jau seniai ta istaiga butu uzdare... nes tiesiog nebutu klientu. buvo cia ir teigiamu atsiliepimu. bet vos vienas kitas - kaip visada sakau, nebutinai tai reiskia, kad teigiamu rezultatu procentualiai maziau, tiesiog musu lietuviu bruozas - skustis, kai viskas gerai, tai ir ner noro kazkur rasinet, dalintis patirtim, tik kai nesiseka...
uzsienio forumuose tikrai teko skaityt teigiamu atsiliepimu po lazerio proceduru, bet kaip jau minejau, lazeris turi but tam tikros rusies. kur toki rast Lietuvoj - neisivaizduoju. o kapiliarai negydomi, deja, tik progresuoja. neteko niekada matyt paburkusiu, su audiniu deformacija nosiu? aisku, dazniausiai tai vyru beda, del zalingu iprociu, plius atsainus poziuris i savo sveikata bei juolab grozi, bet vis delto... nedincytina, nieko nedarant, bus tik blogiau. neverciu griebtis bet ko, nes galima dar daugiau zalos prisidaryt, bet mes cia tam ir esam, perspet kitas, isrinkt pagaliau veiksminga metoda, arba bent atmest netinkamus, galu gale, pasidalint patirtim.
Atsakyti
Era Esthetic dariausi 2kartus, antra karta saude su labai stipriais, niekas nedingo, nors melynes buvo labai stiprios. Pries 15 metu dariausi Ciurlionio gatvej su lazeriu, tai rezultats buvo po vieno karto, tik dabart jie to lazerio neturi. Pati nezinau, kur dar galima aplink nosi ir smakra man reikia panaikint...
Atsakyti
QUOTE(leticia @ 2014 03 14, 17:57)
Siai dienai praėjus metams galiu pasakyti, kad esu patenkinta. Po proceduros kazkiek buvo like kapiliarų, bet del saules teko atideti. Praejus kuriam laikui sakyciau veidas pasitvarke, pasviesejo, tad darytis manau buvo verta. Gydytoja man buvo sakius, kad neskubeciau, nes pusmeti turi gereti, tuo labiau kad pas mane buvo smulkus kapiliarai, bet norejau pagaliau susitvarkyti ir buvau nusiteikus eiti kiek reikes... kokia viena turbut noreciau pasidaryti, taciau bendrai paemus atrodo dabar veidas gerai.

Skaičiau, kad jums padejo lazeris, pasidalinkite kaip sekėsi, po kiek laiko pasirode teigiami pokyčiai? Ar neatsinaujino viskas? g.gif Sunku apsispręsti kur kreiptis, oda kaista, sunku susitvatkyti, suprantu, kad tokios odos pilnai išsigydyti neimanoma, taciau palikti viska taip ir laukti, kol dar labiau pabloges tikrai nesinori, tad kaip bebūtų vistiek reikia ieškoti sprendimų...
Atsakyti
Sveikos,

vis paskaitinedavau sita tema ir kazkaip net gaila, kad toks ispudis susidares, jog kone vien neigiami atsiliepimai. as kazkaip su teigiama patirtim. mano oda sviesi, jautri ir visokia kokia, tad kapiliarai ant nosies pasirode jau senokai, bet vis nepasiryzdavau, nes atrode brangu ir ne taip jau baisiai trukde uzmaskuoti pudra. bet atejo toks laikas, kai maskavimo tapo negana, o ir isdygo vienas toks grazuolis zvaigzdinis po akim. tai kai buvau pas dermatologe pasitikrint apgamu, kazkaip uzklausiau irgi ar butu imanoma pasalinti ta grozi po akim.
taigi po akimi panaikino ji man tikrai puikiai. zinoma teko pavaiksciot su melyne (ar greiciau tokiu tamsiu 10ct monetos dariniu), bet viskas graziai issisklaide po poros savaiciu. dar keleta savaiciu buvo matyti paraudimas, bet dabar praejus metams galiu drasiai sakyti, kad cia buvo labai geras sprendimas ir dabar to zvaigzdinio kapiliaro nei kvapo.
tiesa nosies kapiliarai taip lengvai nepasidave. prireike dvieju proceduru, o va siemet jie vel pradejo lysti, bet gal kad as pati labai nesisaugojau (retai tepdavau stipriu apsauginiu kremu prie juros, nes norejosi truputi idegti, be to pora kartu netycia is neblogai nusvilus saulej buvau), o gydytoja liepe apsauga nuo saules naudoti net mieste. na o ir siaip sake, mano oda tiesiog linkusi i tokius darinius, nes labai jau plona ir sviesi. tad dabar praejus kiek daugiau nei metams pakartojau nosies procedura lazeriu. sonuose viskas labai graziai isnkyko, o ant nosies galiuko yra melyne kol kas, nes procedura daryta tik pries pora dienu.
viska susumavus galeciau pasakyt, kad procedura daryti lazeriu tikrai verta susiradus patikima vieta ir gydytoja. deja kaip ir minejo dermatologe, tie kapiliarai atsinaujina ir gali tekti grizti. bet kazkaip man tai dabar tarsi vizitas pas stomotolga. tikrai daug smagiau jauciuosi, kai ju nelieka. ypac to po akim, kuris man buvo kazkokiu neaiskiu kompleksu net ivares blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(milou @ 2015 01 24, 10:11)
Sveikos,

vis paskaitinedavau sita tema ir kazkaip net gaila, kad toks ispudis susidares, jog kone vien neigiami atsiliepimai. as kazkaip su teigiama patirtim. mano oda sviesi, jautri ir visokia kokia, tad kapiliarai ant nosies pasirode jau senokai, bet vis nepasiryzdavau, nes atrode brangu ir ne taip jau baisiai trukde uzmaskuoti pudra. bet atejo toks laikas, kai maskavimo tapo negana, o ir isdygo vienas toks grazuolis zvaigzdinis po akim. tai kai buvau pas dermatologe pasitikrint apgamu, kazkaip uzklausiau irgi ar butu imanoma pasalinti ta grozi po akim.
taigi po akimi panaikino ji man tikrai puikiai. zinoma teko pavaiksciot su melyne (ar greiciau tokiu tamsiu 10ct monetos dariniu), bet viskas graziai issisklaide po poros savaiciu. dar keleta savaiciu buvo matyti paraudimas, bet dabar praejus metams galiu drasiai sakyti, kad cia buvo labai geras sprendimas ir dabar to zvaigzdinio kapiliaro nei kvapo.
tiesa nosies kapiliarai taip lengvai nepasidave. prireike dvieju proceduru, o va siemet jie vel pradejo lysti, bet gal kad as pati labai nesisaugojau (retai tepdavau stipriu apsauginiu kremu prie juros, nes norejosi truputi idegti, be to pora kartu netycia is neblogai nusvilus saulej buvau), o gydytoja liepe apsauga nuo saules naudoti net mieste. na o ir siaip sake, mano oda tiesiog linkusi i tokius darinius, nes labai jau plona ir sviesi. tad dabar praejus kiek daugiau nei metams pakartojau nosies procedura lazeriu. sonuose viskas labai graziai isnkyko, o ant nosies galiuko yra melyne kol kas, nes procedura daryta tik pries pora dienu.
viska susumavus galeciau pasakyt, kad procedura daryti lazeriu tikrai verta susiradus patikima vieta ir gydytoja. deja kaip ir minejo dermatologe, tie kapiliarai atsinaujina ir gali tekti grizti. bet kazkaip man tai dabar tarsi vizitas pas stomotolga. tikrai daug smagiau jauciuosi, kai ju nelieka. ypac to po akim, kuris man buvo kazkokiu neaiskiu kompleksu net ivares  blush2.gif

kur daretes? 4u.gif
Atsakyti
as gyvenu ne Lietuvoj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(milou @ 2015 01 24, 15:55)
as gyvenu ne Lietuvoj  mirksiukas.gif

tuom viskas ir pasakyta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Lietuvoje tokiu stebuklu, matyt, nerasta biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif na kodel, lazeriai gal gi visur tie patys. nemanau kad man kazkokiu naglesniu salino nei kokioje Vilniaus klinikoje.
zodziu as uz kapiliaru salinima lazeriu friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milou: 24 sausio 2015 - 21:30