Įkraunama...
Įkraunama...

Batai-bateliai

Ant odos dekupažinti nebandžiau, tik ant medžiagos. Vaikui marškinėlius baltus nuobodžius papuošiau. Tai ir skalbti kiek sykių - ir nieko. Nei nusilupo, nei suskilinėjo. Tiek kad kai ant medžiagos darai, tai su lygintuvu palygini. Ant odos nelabai palyginsi, baisoka sugadinti.

Ei, taigi prisiminiau, tokia Lachesė buvo sau batelius dekupažinusi lelijomis. kažin, ar besilanko ji šitame forume, galima būtų pabandyt paklaust.

Netgi radau tuos jos batelius kitame forume:
user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulala: 29 spalio 2007 - 20:05
atrodo tikrai super tie bateliai thumbup.gif
Atsakyti
Radau šių gražių batelių savininkę thumbup.gif Pakviečiau į svečius bigsmile.gif Tuoj viską sužinosim clap.gif
Atsakyti
Lankausi dar tongue.gif
Temos šeimininkė maloniai pakvietė užeiti ir .... turbūt pasidalinti patirtimi blush2.gif
O patirtis tokia: bateliai medžiaginiai,tad paprasta buvo pasirinkti priemones -visos tekstilei,tik batelius tai nutepiau baltais akriliniais dažais smile.gif čia buvo daugiau pažaidimas nei rimtas atnaujinimas,tačiau laikė visai padoriai ir pataisyti lengva jeigu kas atsitikdavo.

P.S. malonu,kad kažkas prisimena rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 30 spalio 2007 - 17:12
na va kaip thumbup.gif , dar vienas būdas pagažinti baukus, o dar kai ne vienkartiniai tai iš vis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
na ir aš parodysiu vieno vakaro darbelį ax.gif ,Nuotraukytė tik nekokia,realybei ne tokie išbluke kaip foto atrodo blush2.gif .Buvo su tuo baltu kailiuku,dabartiniai su pilku.Nestebuklas,bet truputi pasikeičiau wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 02 20, 14:42)
Sveikos SM žaviuosi pačių sukurtais batais,noriu pasidalinti idėjomis,labai norėčiau,kad ir Jūs parašytumėt,kaip atnaujinat senus,bet labai mylimus batukus biggrin.gif,gal kuriat pačios. Taigi sukurkime batus pačios.Čia keletas mano pačios ''perdarytų'', bus daugiau cool.gif

user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image


Papildyta:
QUOTE(frederica @ 2007 02 20, 14:42)
Sveikos SM žaviuosi pačių sukurtais batais,noriu pasidalinti idėjomis,labai norėčiau,kad ir Jūs parašytumėt,kaip atnaujinat senus,bet labai mylimus batukus biggrin.gif,gal kuriat pačios. Taigi sukurkime batus pačios.Čia keletas mano pačios ''perdarytų'', bus daugiau cool.gif

user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
tie balti tai ziauriai grazus thumbup.gif  nestuke.gif thumbup.gif  thumbup.gif

Atsakyti
Deja, dabar turesi senus-naujus batus smile.gif Saunuole drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2007 10 30, 23:04)
na ir aš parodysiu vieno vakaro darbelį ax.gif ,Nuotraukytė tik nekokia,realybei ne tokie išbluke kaip foto atrodo blush2.gif .Buvo su tuo baltu kailiuku,dabartiniai su pilku.Nestebuklas,bet truputi pasikeičiau wub.gif


Sakyk ką nori,bet batai ''nauji''.Šaunuolė, kaip pavyko tą baltą kryžių iškirpt, net nesimato, kad būta.
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 10 31, 16:39)
Sakyk ką nori,bet batai ''nauji''.Šaunuolė, kaip pavyko tą baltą kryžių iškirpt, net nesimato, kad būta.

nelabai mokėsiu paaiškinti,bet ten nuo krašto siūta apie 3-4mm,tai aš atverčiau tą kraštelį ir su peiliuku pjoviau prie pat siusiuvimo,na toks juvelyrinis darbelis,bet aš jį iš ten iškrapščiau biggrin.gif nors vienoje vietoje prapjoviau siulytę,bet gerai kad su siuvimo mašina prieinamoje vietoje blush2.gif .

O tuos kur klausiau patarimo,tai dar vis kojinę mezgu ir niekaip nebaigiu blush2.gif .Iš manes mezgėja ne kokia,o kojinę pirmą kartą mezgu,bet pavasariui tikrai bus.

O dar vienų batukų gėlytę pamačiau,tai reikės kažką sugalvoti,kad pakeisti wub.gif
frederica,užkabinai su batukais biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif

Štai ką radau šiai temai:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2007 11 01, 21:36)
biggrin.gif

Štai ką radau šiai temai:

user posted image

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . taip sueme juokas. geras bet tik grazu pasiziureti kazi ar patogu vaikscioti g.gif gali lengvai ir trauma gauti. blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti