Įkraunama...
Įkraunama...

Batai-bateliai

QUOTE(Dangviva @ 2007 11 12, 16:08)
Man patinka kuistis po internetą, per šį pomėgį kiti darbai nukenčia blush2.gif .
Šitie man labai gražūs
http://valenki.by.ru...lenki_women.jpg
O pas mus  ši prekė turbūt nepklausi, kad prekybininkai neužsiveža.

oi, aš alpstu dėl tokių...
na čia ne lietuviškas apavas...ir turbūt reta kuri pas mus nešiotų...tai ir atveža tik vyram- žvejybai.
aš tai matai turiu nelietuviško kraujo...gal todėl taip man jų reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Kaip jums tokie lotuliukas.gif
Atsakyti
Na aprieš du metus, kai buvo labai šaltas sausis, norėjau vailokėlių, ypač, kai pamačiau kaip dabar juos Rusijoje sugeba pagaminti ir išpuošti.
O dėl batų mašinų, man iškilo toks vestuvių vaizdelis su raudona mašina atvyksta jaunoji, ta kita - jaunikis, o po žiedų sumainymo persėda į mašiną-šeimyninės šlepetės lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Dangviva @ 2007 11 13, 11:08)

O dėl batų mašinų, man iškilo toks vestuvių  vaizdelis su raudona mašina atvyksta jaunoji, ta kita - jaunikis, o po žiedų sumainymo  persėda į mašiną-šeimyninės šlepetės  lotuliukas.gif .

thumbup.gif mintis , lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
kokie mieli wub.gif ga pas mane irgi tokia pat silpnybe kuistis po neta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2007 11 13, 15:03)
kokie mieli  wub.gif  ga pas mane irgi tokia pat silpnybe kuistis po neta  blush2.gif

4u.gif vadinasi ne aš viena ligonis šiuo klausimu.
O čia ateinančių metų batų mados
http://www.dress-cod...mp;limitstart=4
Atsakyti
user posted image

as tai va tokiu veilokiniu labai noreciau rolleyes.gif

man tai ,kaip uzeina kartais puse dienos su pertraukom galiu narsyti ax.gif
Papildyta:
arba kelias dienas i kompa ziuret negaliu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anna(k.k): 13 lapkričio 2007 - 19:17
QUOTE(Dangviva @ 2007 11 12, 16:08)
Man patinka kuistis po internetą, per šį pomėgį kiti darbai nukenčia blush2.gif .



QUOTE(ritperliukas @ 2007 11 13, 15:03)
  ga pas mane irgi tokia pat silpnybe kuistis po neta  blush2.gif



QUOTE(anna(k.k) @ 2007 11 13, 20:19)

man tai ,kaip uzeina kartais puse dienos su pertraukom galiu narsyti  ax.gif


mergaitės, saugokit savo klaviatūras, tai vienintelis organas susisiekti su SM hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frederica: 14 lapkričio 2007 - 00:35
QUOTE(frederica @ 2007 11 14, 02:32)
mergaitės, saugokit savo klaviatūras, tai vienintelis organas susisiekti su SM hihihi.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif mano jau kai kurie skaiciukai neveikia lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu vat aš paklausiu truputį ne į temą blush2.gif gal žinot kur būtų galima Klaipėdoje arba Šiauliuose pagal individualų užsakymą ( bėda- stora koja) pasisiūti batus g.gif o tai mano mama vargsta, niekaip batų neprisitaiko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2007 11 16, 15:55)
Nu vat aš paklausiu truputį ne į temą  blush2.gif gal žinot kur būtų galima Klaipėdoje arba Šiauliuose pagal individualų užsakymą ( bėda- stora koja) pasisiūti batus  g.gif  o tai mano mama vargsta, niekaip batų neprisitaiko  doh.gif

Pabandyk užklausti čia BATSIUVIAI

Kiek žinau Klaipėdoje Taikos pr. yra siūvyklėlė, tik nepamenu tikslaus adreso.
Dar gali pabandyt per google paieškoti mirksiukas.gif
Atsakyti