Įkraunama...
Įkraunama...

Seat

o kad ir kaip durna atrodysiu, beveik esu nusiziurejusi seat altea pirkti nauja. atitinka visus mano reikalavimus, o ir kaina pakenciama, vaziuojasi smagiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gaga99 @ 2007 04 05, 21:40)
o kad ir kaip durna atrodysiu, beveik esu nusiziurejusi seat altea pirkti nauja. atitinka visus mano reikalavimus, o ir kaina pakenciama, vaziuojasi smagiai  4u.gif



NA tada ir as durna atrodau, nes si masinike mane labai veza thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Buvao laikas, gamino Klaipedoje BAT, dabar Yazaki, laidu rinkinius SEATui, giminaite sake, kad VW ir Renault labai stipri kontrole, negalejo buti jokiu nukrypimu. SEAT leisdavao labai dideles paklaidas.

Pati nevazinejau, pasakyti negaliu.
Atsakyti
4u.gif gal kas turit,93 metu? man ydomu kaip jos kaip masinos,nes kazkaip neteko su jomis susidurti 4u.gif
Atsakyti
nu nejau niekas nzn a pie jas??? 4u.gif
Atsakyti
praktiskai kaip VW Golf, tik pustesnis smile.gif
Atsakyti
nežinau kiek aš čia būsiu teisi kiek ne, nes tokios mašinos neturėjau, bet manau, kad turi būti gana patvarios, nes atkreipiau dėmesį, jog daug taksi firmų tokias naudoja, o taksai juk zuja ir zuja po miestą, tai jei būtų lūžena remontas juk neapsimokėtų g.gif
išvaizda man visai fai, kažkada važiavom tokios žiūrėti, per foto atrodė ledinė, raudona, gražūs ratlankiai, bet draugas atkalbėjo, nes dugne, palindus po mašiną kažkokią skylutę pamatė rolleyes.gif o variklis, trauka, tai puikiai atrodė, kai prasivažiavom, durni buvom, kad nepirkom, po to mazdą kai išsirinkom, tai išėjo, kad ne vieną skylutę turėjo biggrin.gif vargom ne dieną ir ne dvi, gerai, kad tai jau praeitis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *VICI*: 16 birželio 2007 - 12:48
QUOTE(muter @ 2007 06 12, 00:24)
4u.gif gal kas turit,93 metu? man ydomu kaip jos kaip masinos,nes kazkaip neteko su jomis susidurti  4u.gif

Oj ne, tik ne seat ir dar Toledo. Jis lyg VW Jetta.
Atsakyti
gal kas žinote ar 2000m. seat ibiza su cinkuotom skardom?
Atsakyti
Kas girdet apie Alhambra? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mayami: 06 rugpjūčio 2007 - 22:41
Nepasakyciau, kad prastesnes kokybes uz VW yra seatas. Masinos "vidus" yra tos pacios detales, kaip ir vw, bent jau dauguma, net radiatoriai vienodi tinka, o sis dalykas labai tikslias specifikacijas turi paprastai. taip, kaina mazesne, nes jie naudoja pigesnes apdailos medziagas, gal kokiu "navarotu" bus maziau, bet cia irgi ziurint nuo modelio. kalbant apie Alahamra - kaip tik VW Sharan susiduria su pastoviom problemom su elektra, sankaba, ir butent Alahamra (jei tiketi Tuv testais ir internetiniais savininku atsiliepimais) kaip tik turi maziausiai bedu is visu triju labai panasiu modeliu (Vw Sharan, Seat Alahamra ir Ford galaxy). taip kad normali gera masinyte, o ypac kai perki deveta tai cia isvis kokia pataikysi ir panasiai.
Atsakyti
Turiu Seat Cordoba ir negaliu pasakyti nieko blogo. Neperdidelė, smagi, manevringa mašiniukė, talpi bagažinė, mažai kuro naudoja. Gal kiek ir parūdija, bet maniškę jau senele galima vadinti.
Atsakyti