Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmasis pediatro vizitas pas naujagimį

Gal kas nors žinote, kaip dažnai pediatrė ir seselė turi lankyti naujagimį pirmą mėnesį ir vėliau? g.gif

Dekoju uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
seselė pas mus nebuvo nė karto, o gydytoja atėjo porą sykių. Kai reikėjo, patys išsikvietėm ir atvažiavo. Realiai, nemačiau, dėl ko jai eiti. Viskas buvo gerai, jei man kildavo klausimų, tiesiog jai paskambinau.
Atsakyti
QUOTE(rasa7 @ 2006 10 03, 09:26)
Gal kas nors žinote, kaip dažnai pediatrė ir seselė turi lankyti naujagimį pirmą mėnesį ir vėliau? g.gif

Dekoju uz atsakyma smile.gif


pirmą mėn. seselė ėjo kas savaitę, gydytoja kartą ar du, vėliau seselė kartą per mėnesį, gydytoja antrą mėn. irgi buvo atėjusi, o trečią neatsimenu, gal. Gydytojoms daugiau vaikščioti , kaip supratau, nepriklauso, tik seselei, berods, iki metų, o gal pusę g.gif , na, bent jau mano mažę 6 mėn. sąžiningai lankė, toliau žiūrėsim
Atsakyti
pirmą mėnesį daktarė buvo atėjusi tris kartus,o seselė kas savaitę lankėsi.
vėliau sesutė ateidavo kartą per mėnesį ir sąžiningai iki metų,gydytoja irgi buvo dar kelis kartus užėjusi ,ta prasme aš jos nekviečiau biggrin.gif
Atsakyti
O pas mus gydytoja buvo 2 kartus per pirmas dvi savaites.
Atsakyti
Pas mus gydytoja buvo atėjusi 1 kartą, dar 2 kartus kvietėmės patys į namus.Aš šiaip galvojau,kad leliukus gydytojai ir seselės prižiūri kur kas dažniau.Nors kaip bebūtų keista,taip nėra. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramux: 04 spalio 2006 - 17:11
QUOTE(rasa7 @ 2006 10 03, 09:26)
Gal kas nors žinote, kaip dažnai pediatrė ir seselė turi lankyti naujagimį pirmą mėnesį ir vėliau? g.gif

Dekoju uz atsakyma smile.gif

Pas mus daktare atejo kita diena kai grizom is ligonines. O paskui per savaite ateidavo viena karta sesute, kita- daktare. taip buvo menesi laiko. O paskui nebeejo... nors pazistama sake kad pagal visus istatymus sesute turi iki metu laiko turi ateiti per menesi viena karta... g.gif nezinau tiksliai man taip sake daktares dukra... ax.gif
Atsakyti
Man irgi atrodo, kad kažkoks "grafikėlis" ten yra mirksiukas.gif
Pas mus pas pirmą vaiką buvo atėjus daktarė gal 2 kartus ir sesutė gal 2 kartus. O pas antrąjį atėjo po 1 kartą. Pasakė- "nu mama čia jau moka tvarkytis, viską žino, tai nėra ir ko".
Man ir taip atrodo, kad nėra ko. Jei man kas neaišku, aš skambinu į mobilų. O specialiai laukti čia tų vizitų, kai vasarą tokie geri orai buvo... Mes iš viso dingom mėnesiui. tongue.gif
Įtariu, jos ateina, apsižiūri, įvertina rizikos faktorius vaikui ir tada ateina arba nebe. Na, jeigu dar mama pageidauja, kad ateitų.
Atsakyti
pas mus pirmaji men daktaryte buvo 3 kartus o sesute 1,na o iki siol sesute bent jau viena kart i menesi tai tikrai apsilanko
Atsakyti
O pas mus tik viena karta. Pirmadieni atvažiavom iš ligonines, antradieni atėjo gydytoja kartu su seselė, aprėkė kad nevalau nosyte ir daugiau per visa mėnesi nepasirodė. Manau kad privalo kiekviena savaite ateiti, bet tingi jos vaikščioti. Įdomu ar moka koki priedą joms už ta papildomą darbą ?
Po mėnesio aš persiregistravau pas kita gydytoja.
Šiaip manau gerai kad dažnai ateina.
Atsakyti
[COLOR=red]Sveikutes mamytės su patirtimi, paaiškinkit man "žaliai" blink.gif, kokia akušerė turėtų ateiti po gimdymo į namus pasižiūrėti leliuko? Ar reikia užsiraštyti i kokia nors kliniką, polikliniką ir pan.? Ar tartis su ta, kuri prižiūrėjo iškart po gimdymo? Už geros savaitėlės ruošiamės pasitikti leliukeli, tai visokiu neaiškių klausimų į galvą lenda...
Atsakyti
Sveika Press! tai , kad ne akusere i namus pas leliuka ateina, o vaiku gydytoja. Kai leliukas gimsta jo duomenys automatiskai siunciami i ta poliklinika kur tu prisiregistravus ir patenka pas seimos arba vaiku gydytoja.
Gydytoja turi aplankyti per pirmas dvi dienas, kai grisite namo. Jei nesulauksi skambink i poliklinika pasiteirauti.
Beje, vizituoja ir sesele. Tiek gydytojai , tiek seselei priklauso aplankyti leliu bent 2 - 3 kartus iki jam sueis 1 men.

Sekmes smile.gif
Atsakyti