Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmasis pediatro vizitas pas naujagimį

Aciu LaVil uz info.
Tiesiog girdejau, kad kai kurios tariasi asmeniskai del patronazo i namus. Tai pasidare idomu, kaip ten viskas buna. Be to, kai buvau pas gydytoja, pas kuri ruosiuosi gimdyti, jis pristate tokia simpatiska sesele ir paskui pasake, kad nemazai moteru jos praso ateiti po gimdymo paziureti leliuko. Tai dabar taip ir nesuprantu, ar ja galima kviestis vietoj tos seseles ar gyd. is poliklinikos ar cia paildoma paslauga kaip sakoma prabangos reikalas...
Atsakyti
Na, gal pas ja uzsiregistruoti siule, bet tada leliu registruoti reiktu pas ta gydytoja Zinai, siais laikais, gydytojai ir poliklinikos del kiekvieno kliento pesasi...gal rimtai papildoma paslauga siule g.gif

Tos seseliu ir gydytoju vizitacijos daugiau reikalingos tam, kad patikrintu ar vaikas gerai priziurimas.
Pas mus siandien ryte sesele atvaziavo nepersejus. Apziurejo leliu ar kur nepasute, pabendravo su juo. O kai mes po poros savaiciu i poliklinika vaziuosim, tada gydytoja jau ir rimciau patikrins.
Atsakyti
Ech tai suprantu, kad be reikalo taip rūpinuosi tais vizitais į namus. Regis, iš jų jokios realios naudos. g.gif Juk pabendraut su leliuku aš ir pati galiu, o iš tos lankančios med.atstovės reikia pagalbos ar bent normalių patarimų, kaip prižiurėti mažiuką. O čia, kaip sakai, ateina į svečius ryte net neperspėjus...
Nors gal per daug sureikšminu tą pagalbą. Gal motinystės instinktas ar kažkas panašaus padiktuoja, kaip reika elgtis su tuo mažu žmogeliuku. Įdomu, kaip buvo kitoms, nes,tiesą sakant, dabar, kai arteja IVYKIS, truputį ima panika, kad gimus mažui, baisu bus jį net į rankas paimt.
Atsakyti
Kai mane paleido iš ligoninės, liepė pačiai pasiskambinti į norimą polikliniką ir pasakyt, kad su naujagimiu grįžote namo. Taip ir padariau. Gydytoja atėjo jau sekenčią dieną, o dar kitą - sesutė. Gydytoja apžiūrėjo, dar kartą išaiškino kaip prižiūrėt bambutę, paklausė širdelę, patikrino naujagimio refleksus. Kaip supratau, be iškvietimo gydytoja daugiau nelankys. O sesutė atbėgo - paskubomis parodė mankštą (tik gimisim kūdikiui !!!) nepatiko ta sesutė schmoll.gif

O savo vaiko nebijosi paimti. Patikėk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Regama @ 2006 10 23, 11:36)
O pas mus tik viena karta. Pirmadieni atvažiavom iš ligonines, antradieni atėjo gydytoja kartu su seselė, aprėkė kad nevalau nosyte ir daugiau per visa mėnesi nepasirodė. Manau kad privalo kiekviena savaite ateiti, bet tingi jos vaikščioti.

nu nieko sau... naujagimis kaip ir...

Pas mus gydytoja atejo po savaitgalio, grizus is ligonines, sesute sekancia diena ir taip iki siol kas savaite po karteli...
man atrodo, kad po pirmo menesio nebeis nei viena, nei kita...
Bent jau taip su didziaja buvo, kiek pamenu smile.gif
Atsakyti
kai gimė mažius seselė nebuvo nei karto, o gydytoja atėjo pirmą savaitę 2 kartus, kitas tris sav. (iki 1mėn) po 1 kartą per sav., kai suėjo 1mėn mes pradėjom lankytis klinikoje pas gydytojus. dabar jei suserga ar iškyla klausimų gyd. davė savo tel. ir visad pasiskambinu, jei reikia atvažiuoja į namus, apžiūri. sesutė pasiskambina kiekvieną kartą po skiepo kitą ar dar kitą dieną - pasiklausia kokia buvo reakcija, ar viskas gerai ir tiek bendravimo su gydytojais.
Atsakyti
Pas mus pirmą mėnesį gydytoja buvo 2 kartus,sesutė į savaitę kartą.Vėliau sesutė iki pusės metų ėjo kartą per mėnesį ax.gif
Atsakyti
pas mus buvo sesute atejusi karta, kai tik is ligonines grizom, o gydytoja is viso nebuvo.Poliklinikoje vaiku kortelese maciau prirasyta, kad kiekviena menesi maziukai aplankyti namuose,prirasyta kaip jauciasi, kaip valgo ir t.t., nors is tikruju niekas ju namuose nelanko hihihi.gif
Atsakyti
kai grizom is GN sekancia diena atejo sesute, parode kaip bambute valyt ir pan. dar paskaita atskaite apie vaiko higiena, liepe uzsirasyt jos telefona ir jeigu kas skambint. dar sekancia diena gydytoja buvo uzsukus, bet ne musu, o pavaduojanti. ir antra karta sesute po kokiu dvieju savaiciu atejo pasakyt kad ateitumem po menesiuko pasisvert. daugiau ne kvapo. bet ir gerai, man tokia ji nemaloni, o ir gydytoja tokia priskyre, doh.gif nu zodziu vizito pas ja su itampa laukiu. doh.gif
Atsakyti
Pas mus gydytoja ir sesutė buvo apsilankiusios po vieną kartą pirmąjį dukrytės mėnesį. Be to, seselė dar po to vieną kartą skambino pasiteirauti, kaip mums sekasi augti. Aš manau, kad gydytoja pas mus daugiau nesilankė tik dėlto, kad mes auginame jau trečią mažylį. smile.gif
Atsakyti
Laukiame pirmagimio kovo viduryje, o kai kurie medicininiai reikalai dar nėra aiškūs. Gal kas nors galėtų patarti, ar patiems reikia pasirūpinti, kad namo grįžus su naujagimiu mus aplankytų pediatras, ar tai iniciajuoja gimdymą priėmusi įstaiga? Klausiu dėl to, kad šiuo metu esu prisiregistravusi poliklinikoje, kuri yra kitame miesto gale, tai kažkaip netikiu, kad pediatras iš tos poliklinikos važiuotų per visą miestą mūsų aplankyti. Todėl įdomu, ar man reikia dar iki gimdymo persirašyti į kitą polikliniką - kur arčiau namų būtų, ar to daryti nebūtina, nes pediatras atvažiuos iš ten, kur bus arčiau?
Bučiau dėkinga už patarimą, jei kas susidūrę su tokia situacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 02 20, 20:09)
Laukiame pirmagimio kovo viduryje, o kai kurie medicininiai reikalai dar nėra aiškūs. Gal kas nors galėtų patarti, ar patiems reikia pasirūpinti, kad namo grįžus su naujagimiu mus aplankytų pediatras, ar tai iniciajuoja gimdymą priėmusi įstaiga? Klausiu dėl to, kad šiuo metu esu prisiregistravusi poliklinikoje, kuri yra kitame miesto gale, tai kažkaip netikiu, kad pediatras iš tos poliklinikos važiuotų per visą miestą mūsų aplankyti. Todėl įdomu, ar man reikia dar iki gimdymo persirašyti į kitą polikliniką - kur arčiau namų būtų, ar to daryti nebūtina, nes pediatras atvažiuos iš ten, kur bus arčiau?
Bučiau dėkinga už patarimą, jei kas susidūrę su tokia situacija smile.gif


Dažniausiai gimdymo namuose reikia pranešti pas kokį vaikų gydytoją ar bent jau kokioje poliklinikoje ar šeimos klinikoje prirašysite savo naujagimį, tuomet gimus kūdikiui, gimdymo namai praneša apie kūdykio gimimą. Galima ir pačiai pasidomėti, pasiieškoti tau tinkančio gydytojo, susitarti, kad tikrai prižiūrės Tavo vaiką ir grįžus iš gimdymo namų pranešti apie savo džiaugsmą biggrin.gif .
Atsakyti