Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmasis pediatro vizitas pas naujagimį

na turiu ir aš klausimėlį, esu ne kaunietė tačiau jau keli metai gyvenu Kaune, esu prisiregistravus pas šeimos gydytoją privačioj klinikoj, , gimdysiu klinikose, tai kaip su tais vizitais pas vaikiuką? g.gif kaži man reiks skambintis ir ieškot gydytojų ar klinikos praneš gydytojai
Atsakyti
QUOTE(kutvela @ 2008 04 14, 13:43)
na turiu ir aš klausimėlį, esu ne kaunietė tačiau jau keli metai gyvenu Kaune, esu prisiregistravus pas šeimos gydytoją privačioj klinikoj, , gimdysiu klinikose, tai kaip su tais vizitais pas vaikiuką?  g.gif kaži man reiks skambintis ir ieškot gydytojų ar klinikos praneš gydytojai


Gydymo istaiga, kurioje pagimdai, pati seimos klinikai pranesa apie naujagimi. Is poliklinikos tau turetu paskambinti registratore arba pati gydytoja susitarti del vizito i namus. Na, gali ir pati paskambinti, grizusi namo (jei neramu, kad jus pamirso biggrin.gif ) Mus su suneliu is ligonines isleido sekmadieni, o pirmadieni jau paskambino seimos gydytoja 4u.gif
Atsakyti
Pas mumis gydytoja viena karta tik atejo, o sesele kokius du, paskui patiems reikia eiti verysad.gif Taip buvo su 2 vaikais..Nezinojau net kad turi dazniau eiti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Regama @ 2006 10 23, 11:36)
O pas mus tik viena karta. Pirmadieni atvažiavom iš ligonines, antradieni atėjo gydytoja kartu su seselė, aprėkė kad nevalau nosyte ir daugiau per visa mėnesi nepasirodė. Manau kad privalo kiekviena savaite ateiti, bet tingi jos vaikščioti. Įdomu ar moka koki priedą joms už ta papildomą darbą ?
Po mėnesio aš persiregistravau pas kita gydytoja.
Šiaip manau gerai kad dažnai ateina.

lotuliukas.gif
Pas mus panašiai, tik išvis nebuvo atėjus biggrin.gif O sesėlė buvo pora kart atėjus, vėliau tik paskambindavo smile.gif O gydytoja atseit vis sirgo sirgo. Nuvežėm pas neurologę, ta kad aprėkė, sako kas per gydytoja, jei nebuvo atėjus, juk aiškiai parašyta, kad vaikiukui ir antibiotikai buvo ir dirgli, su infekcija, be to siuntimą seselė išrašė, o taip negalima. Na, tai paėmiau ir pakeičiau gydytoją, t.y. iš Gargždų važinėjam į Klaipėdą. Esu labai patenkinta, ir geriau nenorėčiau, gerai kad nepasilikom
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2008 04 25, 21:14)
Pas mumis gydytoja viena karta tik atejo, o sesele kokius du, paskui patiems reikia eiti verysad.gif  Taip buvo su 2 vaikais..Nezinojau net kad turi dazniau eiti blush2.gif


Pas mus irgi taip pat buvo doh.gif
Atsakyti
o tai kazin kaip ten jos pranesa, pagal deklaruota vieta ar pagal tai kokia pasakai (kur gyveni), nes as nespesiu kaune prisideklaruot blush2.gif
Atsakyti
Pas mus gydytoja buvo viena karta atejusi ir pora kart sesute. Net kai sirgom, ejom i poliklinika pacios, gydytoja nejo schmoll.gif
Atsakyti
pas mus sesute ateidavo kassavaite pirma menesi, paskui i menesi karta, gydytoja pirma menesi buvo atejusi pora kartu, paskui jau mes patys kas menesi einam svertis, matuotis ir pasiekimus rodyti ax.gif
Atsakyti
Sesele buvo 1syki atejusi,gydytoja nepasirode.Tai gale menesio pakeiciau i kita,kuri nepriklauso pagal gyvenamaja vieta-tai nors ramu,zinau,kad neprivalo ateiti smile.gif
Atsakyti
Zinokit kai as pasakmabinau ir paprasiau, kad ji ateitu apziureti naujagimi tai ji man savo isdeste kam jai eiti, jeigu viskas gerai. Kosmaras likau pakraupusi verysad.gif
Bet dar nepakeiciau, bet rimtai ruosiuosi, dar ieskau, kad nepakliuciau ant tokios pacios.
Atsakyti
pas mus daktare atejo kartu su sesele, apziurejo, papasakojo kaip rupintis, kaip ka daryti, ilgai jos buvo, pasnekejome o paskui sesele po savaites dar karta atejo ir sake jeigu bus kokiu klausimu dar ateis tik reikia jai paskambinti, bet nieko neatsitiko, tai nuejome patys jau kai 1 men sukako, labai graziai bendraujame, visada galima skambinti ir teirautis jeigu kas atsitiks.
Atsakyti
Pas mus, kai gime dukryte, pediatre ir sesele buvo atvaziavusios po 2 kartus. Daugiau mums nereikejo, nes iskilus klausimui, galejau skambinti bet kada mirksiukas.gif
Atsakyti