Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikinė muzika: ar klausotės?

Sveikos, mamos. Ar klausotes klasikines muzikos? Ir kokiu autoriu? Sia muzika "atradau" visai nesenai; pradejo patikti nors tu ka(gal tik dabar jai "priaugau"?) ;D.
Klausiausi Rosinio, tai patiko baisiausiai; dar Bethoveno ir Bacho (pastarasis ne ypac). Gal galetumete ka nors grazaus parekomenduoti?
Atsakyti
Matai, kas vienam grazu, kitam gal jau nelabai...
Grazus Marcello koncertai, Albinoni koncertai obojui, kam barokas ne prie sirdies - Debussy, Ravelis,  beje, ka klausei Bacho? Man tai Bachas patinka be galo... wink.gif Kas dar...Daugeliui patinka Sopenas, Grygas, Rachmaninovas (cia daugiau apie fortepijonine kuryba)...
Atsakyti
As daugiausiai klausau Mocarto, Vivaldzio, F.Listo, Caikovskio

BAchas man nepatinka (nepriaugau dar matyt)  ;)
Atsakyti
Man tai kazkodel tai jau praejo- klausiausi paauglysteje, bet tiksliai zinau, kad uzeis dar kada  :D
Nescia klausiausi Stingo..., nors visi rekomenduoja klasikine, bet man jos visai nesinorejo :smile.gif
Atsakyti
Klasikines muzikos mieliausia klausyti gilia nakti, kai nesimiega...  Patinka Bethovenas, Mocartas, Lisztas, Caikovskis, Gershvinas ir dar daug kitu...
Atsakyti
O gal kuri klausotes siuolaikiniu kompozitoriu kuriniu?
As taip noreciau, bet nezinau ju nei pavardziu nei kur susirasti, tik Gershvinas maciau paminetas buvo.
Atsakyti
to Calama: Ph. Glass, J.Zorn it kt.  8)
Atsakyti
As taip pat klasikine muzika neperseniausiai 'atradau' is naujo. Teko mokytis groti pianinu, tai nuo tu mokslu visiskai praradau nora klausytis klasikos tongue.gif . Bet dabar, praejus geram desimtmeciui nuo mokslu baigimo, vel klausausi su malonumu. Mano mazoji taip pat uzmiega klausydama klasikines muzikos CD.
Atsakyti
Pas mus kuri laikas buvo labai megstamas zaidimas: klausydavomes "Hooked on Classics" kompaktus ir tikrindavome, kas daugiau autoriu ar kuriniu pazins. O is ramesnes muzikos man vis dar nepakeiciamas Vivaldi. O jei idomu siuolaikine klasika, siulyciau paklausyti bet koki "Cafe del Mar" rinkinuka. Si muzika man atrodo net rimtesne uz iprastaja klasikine muzika.
Atsakyti
As klausausi smuikininko Andre Rieu. smile.gif
Atsakyti
O as tai kazkaip nelabai megstu tokia muzika rolleyes.gif O mano Dominykui tai labiausiai patinka bumcik bumcik thumbup.gif , nes labai megsta sokti pagal tokia. O man siaip dabar labiausiai prie sirdies Kylie Minogue "Body language" thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man labiausiai operine muzika patinka.. rolleyes.gif Z.Bize, P.Caikovskis, D.Verdis, Bielinis ir t.t wub.gif
Atsakyti