Įkraunama...
Įkraunama...

Kaimynų parašai

QUOTE(zmiejus @ 2007 03 01, 13:15)
Kai kurie gali ir nori taikstytis su "priespauda", kai kurie ne. Aš, pvz., pirkau naujos statybos butą dėl daugelio priežasčių. Viena iš svarbiausių - viltis pradėti naują gyvenimą, lygiai su visais kaimynais. Dėl to drąsiai kovočiau ir dėl savo teisių. Sename name būtų greičiausiai kitaip. Juk negalėčiau antrąją atsikraustymo dieną pereiti per laiptinę, visiems iš nagų išlupti cizus, pamokyti, kaip negalima elgtis viešosiose patalpose, taip pat pareikšti blogiems šunininkams, kad jie privalo "atsikratyti" savo augintinių arba susirinkti jų paliktus "gėrius" ir panašiai. Tada jau tikrai prisiklijuočiau "idioto" etiketę ir būčiau priešas Nr.1 laiptinėj. Negali ateiti ir žmonėms uždrausti daryti tai ką jie daro jau n metų...

na bet juk jie tie kenkėjai negimė tame naujam name, jie anksčiau kažkur gyveno ir įprato elgtis taip, kaip elgiasi, tai ką tas maujas manas jiems duos? irgi eis į laiptinę ir rūkys ar į naują namą atsikraustys su šunimis... jei jie lojo sename name, tai kaip jie užsičiaups naujame? ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2007 03 01, 13:23)
na bet juk jie tie kenkėjai negimė tame naujam name, jie anksčiau kažkur gyveno ir įprato elgtis taip, kaip elgiasi, tai ką tas maujas manas jiems duos? irgi eis į laiptinę ir rūkys ar į naują namą atsikraustys su šunimis... jei jie lojo sename name, tai kaip jie užsičiaups naujame? ax.gif  biggrin.gif

".... and here he comes!.."
biggrin.gif Visi, kurie yra ir bus mano kaimynai turės "palikti" senus blogus įpročius ten iš kur jie atsikraustė, nes tikrai neketinu su tuo taikstytis. Neketinu daužyti automobilių stiklų, nuleidinėti padangų - tik legaliais būdais sieksiu savo teisių apgynimo. drinks_cheers.gif
Matyt tu už tai ir pyksti ant manęs, kad pradėjau šią diskusiją, nes esi engiama savo kaimynų ir susinervinai, kad kažkas drįstų ką nors prikišti tavo šuniukui, kai pati nereiški jokių pretenzijų ramybės drumstėjams... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zmiejus: 01 kovo 2007 - 13:32
QUOTE(zmiejus @ 2007 03 01, 13:28)
".... and here he comes!.."
biggrin.gif Visi, kurie yra ir bus mano kaimynai teks "palikti" senus blogus įpročius ten iš kur jie atsikraustė, nes tikrai neketinu su tuo taikstytis. Neketinu daužyti automobilių stiklų, nuleidinėti padangų - tik legaliais būdais sieksiu savo teisių apgynimo.  drinks_cheers.gif 
Matyt tu už tai ir pyksti ant manęs, kad pradėjau šią diskusiją, nes esi engiama savo kaimynų ir susinervinai, kad kažkas drįstų ką nors prikišti tavo šuniukui, kai pati nereiški jokių pretenzijų ramybės drumstėjams...  g.gif

biggrin.gif ne, tikrai ne už tai pykstu ir šiaip nepykstu smile.gif šiaip jei atvirai, tai tu man labai keistas ax.gif blush2.gif tu akcentuoji žodžius "bijau", "nesaugumas", o po to man sakai, kad aš bijau mirksiukas.gif o tu pasiruošęs kalnus nuversti mirksiukas.gif
ir dar... jei šitą temą būtų moteris, mergina užvedusi, o dabar juk tu vyras, na kažkaip keista ta tavo tokia baimė, gal esi kada apkandžiotas ar kas iš tavo artimųjų? na tada, tai suprantu tave 4u.gif bet vėlgi, visų tų nesutvarkysi, svieto nesulyginsi ir dėl to man labai keista ir net juokinga, kad tu čia plėšaisi šioje temoje, taip tos teisybės ieškai mirksiukas.gif
ir paskutinis punktas tas, kad būna, kad žmonės patys savęs nemato, o kitus baksnoja, aišku negaliu to taikyti tau, nes tavęs nepažįstu, bet visada tokia galimybė yra, nes gyvenime susidūriau su milijonu tokių pavyzdžių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2007 03 01, 13:36)
biggrin.gif ne, tikrai ne už tai pykstu ir šiaip nepykstu smile.gif šiaip jei atvirai, tai tu man labai keistas ax.gif blush2.gif tu akcentuoji žodžius "bijau", "nesaugumas", o po to man sakai, kad aš bijau mirksiukas.gif o tu pasiruošęs kalnus nuversti mirksiukas.gif
ir dar... jei šitą temą būtų moteris, mergina užvedusi, o dabar juk tu vyras, na kažkaip keista ta tavo tokia baimė, gal esi kada apkandžiotas ar kas iš tavo artimųjų? na tada, tai suprantu tave 4u.gif bet vėlgi, visų tų nesutvarkysi, svieto nesulyginsi ir dėl to man labai keista ir net juokinga, kad tu čia plėšaisi šioje temoje, taip tos teisybės ieškai mirksiukas.gif
ir paskutinis punktas tas, kad būna, kad žmonės patys savęs nemato, o kitus baksnoja, aišku negaliu to taikyti tau, nes tavęs nepažįstu, bet visada tokia galimybė yra, nes gyvenime susidūriau su milijonu tokių pavyzdžių smile.gif

Nesu idealus, tikrai, to ir nesiekiu. Turiu ir blogų įpročių ir silpnybių. O kalbant apie baimę, tai nereiktų to suprasti kaip tiesiog baimė.. Kai sakau - bijau būti apkandžiotas arba kad mano vaikas būtų apkandžiotas - tai nėra tas pats kaip bijoti ir vengti šunų (tai ne fobija). Aš tiesiog LABAI LABAI nenoriu, kad nukentėtų mano vaikas ir dėlto siekiu, kad būtų tam minimizuota rizika. O nebijojimas kovoti už savo teises - visai kas kita. Kitaip tariant, nebijau "irti didvyrio mirtim" jei už savo pretenzijas patirčiau, kaip tu sakai, kaimynų įsiūtį ir kerštą.... Tuo tarpu tu - bijai susilaukti aplinkinių nepasitenkinimo, net jei ir teisėtai kažko reikalauji. Tai skirtingi dalykai.
Ai.. sunku paaiškint, bet tikiuosi, įmanoma suprast. doh.gif
Beje, tai kad ketinu apginti visas savo teises, nereiškia kad man tai pavyks padaryti... Galbūt man teks ir pačiam pakeisti dabartinį būstą, jei situacija taptų "pavojinga" mano, mano šeimos ar turto saugumui.. Viskas įmanoma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zmiejus: 01 kovo 2007 - 13:53
QUOTE(*VICI* @ 2007 03 01, 14:36)
biggrin.gif ne, tikrai ne už tai pykstu ir šiaip nepykstu smile.gif šiaip jei atvirai, tai tu man labai keistas ax.gif blush2.gif tu akcentuoji žodžius "bijau", "nesaugumas", o po to man sakai, kad aš bijau mirksiukas.gif o tu pasiruošęs kalnus nuversti mirksiukas.gif
ir dar... jei šitą temą būtų moteris, mergina užvedusi, o dabar juk tu vyras, na kažkaip keista ta tavo tokia baimė, gal esi kada apkandžiotas ar kas iš tavo artimųjų? na tada, tai suprantu tave 4u.gif bet vėlgi, visų tų nesutvarkysi, svieto nesulyginsi ir dėl to man labai keista ir net juokinga, kad tu čia plėšaisi šioje temoje, taip tos teisybės ieškai mirksiukas.gif
ir paskutinis punktas tas, kad būna, kad žmonės patys savęs nemato, o kitus baksnoja, aišku negaliu to taikyti tau, nes tavęs nepažįstu, bet visada tokia galimybė yra, nes gyvenime susidūriau su milijonu tokių pavyzdžių smile.gif

Man irgi labai keistas zmogutis atrodai, dar moteris butum, bet dabar vyras.... blink.gif gerai, kad mano kaimynai labai myli suniukus ir yra geri zmones ( manau, kad visi geri zmones myli gyvunus wub.gif ), Gerai, kad tu ne mano kaimynas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zmiejus @ 2007 03 01, 13:44)
Nesu idealus, tikrai, to ir nesiekiu. Turiu ir blogų įpročių ir silpnybių. O kalbant apie baimę, tai nereiktų to suprasti kaip tiesiog baimė.. Kai sakau - bijau būti apkandžiotas arba kad mano vaikas būtų apkandžiotas - tai nėra tas pats kaip bijoti ir vengti šunų (tai ne fobija). Aš tiesiog LABAI LABAI nenoriu, kad nukentėtų mano vaikas ir dėlto siekiu, kad būtų tam minimizuota rizika. O nebijojimas kovoti už savo teises - visai kas kita. Kitaip tariant, nebijau "irti didvyrio mirtim" jei už savo pretenzijas patirčiau, kaip tu sakai, kaimynų įsiūtį ir kerštą.... Tuo tarpu tu - bijai susilaukti aplinkinių nepasitenkinimo, net jei ir teisėtai kažko reikalauji. Tai skirtingi dalykai.
Ai.. sunku paaiškint, bet tikiuosi, įmanoma suprast.  doh.gif

supratau smile.gif bet matai vėlgi, tu draskysies, skųsi kaimynus, mokysi, tvarkysi juos ir t.t.., o jie tau tikrai realiai gali atkeršyti ir daugelis garantuoju tikrai tą padarys, tokia mūsų visuomenė, apstu tokių pavyzdžių... tai sakyk ką tu LAIMĖSI tuo? jis nerūkys laiptinėj, bet supjaustys tavo padangas ar dar kas nors blogiau... o tu tik jį įtarsi, bet net neturėsi įrodymų, tarkim pavyks jam taip, kad nieks nepamatytų ax.gif
taigi išeina tas ant to paties rolleyes.gif o gal net blogiau tau gali išeiti, priklauso nuo kaimyno agresyvumo laipsnio...

man tai yra kova su vėjo malūnais, ji neturi prasmės, bet jei tu manai kitaip, tai ką gi, sėkmės, tik nesigailėk po to mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liza @ 2007 03 01, 13:46)
Man irgi labai keistas zmogutis atrodai, dar moteris butum, bet dabar vyras....  blink.gif  gerai, kad mano kaimynai labai myli suniukus ir yra geri zmones ( manau, kad visi geri zmones myli gyvunus  wub.gif ), Gerai, kad tu ne mano kaimynas  doh.gif


Jums keista, kad žmogus atėjo ir išsiaiškino viską apie taisykles? Keista, kad rūpinasi (taip kaip moka ar supranta) vaiko ir savo saugumu? Keista, kad pamatė, jog yra normalių šunų šeimininkų ir suprato, kad daug ką ir pasikalbėjus bei išsiaiškinus galima išspręsti?
O gal Jums keista, kad diskutavo čia normaliai, be įžeidinėjimų? Na taip nepratę mes, nes vos nutirpsta sniegas per visus forumus pasipila pykčio kupinos temos, nes išplaukia visi š*** iš po sniego.
Negi nematot, kad daug ką išsiaiškino ir net nuomonę pakeitė? Aš gal pro kitokius akinius žiūriu, bet matau protingą, susivaldantį žmogų, kuris aiškinasi viską (turiu prisipažinti, iš pradžių tai taip neatrodė) ir manau iškilus problemai, ne rėkaus kaip kokia isterikė boba, o ieškos sprendimų
Atsakyti
QUOTE(zmiejus @ 2007 03 01, 13:44)
Beje, tai kad ketinu apginti visas savo teises, nereiškia kad man tai pavyks padaryti... Galbūt man teks ir pačiam pakeisti dabartinį būstą, jei situacija taptų "pavojinga" mano, mano šeimos ar turto saugumui.. Viskas įmanoma.


Lyg nuspėdamas tavo sekantį pasisakymą tą ir parašiau...
Visko gali būt, tikrai... Gal ir supjaustys padangas.. Teks tokiu atveju apdraust mašiną. Nu paprasčiausiai toks esu(tikiuosi, jei atsitiks tokia situacija - nepraskysiu blush2.gif ). O jei nieko nepasiekčiau teisėtai, greičiausiai padangos "susipjaustytų" ir to kaimyno. Galiu būti velniškai kerštingas.
Papildyta:
QUOTE(liza @ 2007 03 01, 13:46)
Man irgi labai keistas zmogutis atrodai, dar moteris butum, bet dabar vyras....  blink.gif  gerai, kad mano kaimynai labai myli suniukus ir yra geri zmones ( manau, kad visi geri zmones myli gyvunus  wub.gif ), Gerai, kad tu ne mano kaimynas  doh.gif

Nesuprantu kas čia keisto... Juk labiausiai dėl savo "zuikos" bijau.. Aš jau pakankamai senas ir su savo gyvenimo būdu galiu ilgai ir nebetenpt, kas žino. Tuo labiau, kad jaučiuosi jau pakankamai visko patyręs.. lotuliukas.gif Ar jums paprasčiausiai svetimas jausmas rūpestis savo vaikų saugumu?
Atsakyti
QUOTE(zmiejus @ 2007 03 01, 13:57)
Lyg nuspėdamas tavo sekantį pasisakymą tą ir parašiau...
Visko gali būt, tikrai... Gal ir supjaustys padangas.. Teks tokiu atveju apdraust mašiną. Nu paprasčiausiai toks esu(tikiuosi, jei atsitiks tokia situacija - nepraskysiu  blush2.gif ). O jei nieko nepasiekčiau teisėtai, greičiausiai padangos "susipjaustytų" ir to kaimyno. Galiu būti velniškai kerštingas.

ti, kad tu nusiteikęs visus perauklėti, kurie taisykles vienokias ar kitokias pažeidinės, o tokių tarp kaimynų ne vienas ir ne du gali papulti, net nebežinosi, kuris tau tas padangas supjaustė, jei taip doh.gif mirksiukas.gif
oj zmiejau, aš jau bijau dėl tavęs, įkliūsi tu į bėdą, teisuoli tu mūsų group.gif smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū už gerą žodį, Rida R. notworthy.gif Žinok, tikrai nelengva atsispirt pagundai "spjaut" į veidą tiems, kurie įžeidinėja.. Tai man pačiam buvo savotiškas išbandymas nepradėt drabstytis purvais, o ir nepasitraukt iš diskusijos kaip šuniukas, pabrukęs uodegą...
Ačiū už gerą patirtį mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(liza @ 2007 03 01, 13:46)
Gerai, kad tu ne mano kaimynas  doh.gif

Prisipažink, kodėl gerai, kad mes ne kaimynai? biggrin.gif Rūkai laiptinėse, tūsinies per naktis, šiukšlini, "šikini" šunį ant pievučių ir takelių, važinėji po vaikų aikšteles ar dar ką darai nelegalaus? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zmiejus @ 2007 03 01, 14:05)
Prisipažink, kodėl gerai, kad mes ne kaimynai? biggrin.gif Rūkai laiptinėse, tūsinies per naktis, šiukšlini, "šikini" šunį ant pievučių ir takelių, važinėji po vaikų aikšteles ar dar ką darai nelegalaus?  lotuliukas.gif

perdedi, kaip ir per visą diskusiją doh.gif tiesiog žmogus pašonėje nenori bambeklio, kuris visada nužiūrinės ar jorkas su pavadėliu, antsnukiu, nors niekas jorkams jo nededa ar pan. mirksiukas.gif ir šiaip kažkaip manau visiems geriausia, kai kaimnai gyvena savus gyvenimus ir nesikiša vieni pas kitus mirksiukas.gif aišku, elementari tvarka turi būti, bet kartais ji net ne iš blogos valios pažeidžiama, tai negi dabar iš karto "bausti"? o kur tada "pasigailėti"?
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2007 03 01, 14:01)
oj zmiejau, aš jau bijau dėl tavęs, įkliūsi tu į bėdą, teisuoli tu mūsų

Ką gali žinot.. Gal ir mirsiu už tai, kad siekiau "teisybės".. Aš ir žmonai sakiau - "Gerai, kad ne sovietiniai laikai. Būčiau jau konclagery kokiam už nepaklusnumą valdžiai"... Ne - jei neįmanoma būtų pasiekti ko siekiu - nieko baisaus, nesu prisirišęs nei prie vieno buto, nei Kauno, net ir prie Lietuvos, jei tik tai padėtų išvengti pakenkimo šeimai, ypač vaikui/vaikams. wink.gif Ir šiaip, nešoku prieš traukinį. Kai kada reikia "duoti durniui kelią".
Atsakyti