Įkraunama...
Įkraunama...

Kaimynų parašai

QUOTE(vovere74 @ 2010 08 02, 15:31)
Ir išvis. Jau koktu darosi skaitant tuos verkšlenimus, kad kiemuose vietos vaikams nėra, kad šunys viską okupavę ir t.t. ir pan.

man tai juokinga, nežinau kur ir kaip ten tokių postų autoriai gyvena, bet aš nemačiau kiemų, kur šunys būtų okupavę, kaip tik vaikai rolleyes.gif ir dar tiems patiems vaikams jų gerosios mamytės priperka šunų, kurių pačios neprižiūri ir vaikams duoda tampyti, graudu žiūrėti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Daiva D. @ 2010 08 02, 15:44)
Juk toj nuotraukoj šuo ne tuštinasi, o tiesiog išsikasęs duobelę guli. O aplinkui - žmonių paliktos šiukšlės.

aš irgi žiūrėjau, žiūrėjau ir galvoju ar mane čia nuosavos akys apgauna ar kaip... bet matau lygiai tą patį ką ir jūs, o ne kas posto autorei vaidenasi biggrin.gif na arba ji pavėlavo nufotografuoti, bet tuomet kam iš viso kelti nuotrauką? bile pasipiktinti? juk yra realių dalykų dėl ko galima pasipiktinti...
Atsakyti
QUOTE(Daiva D. @ 2010 08 02, 15:44)
Juk toj nuotraukoj šuo ne tuštinasi, o tiesiog išsikasęs duobelę guli. O aplinkui - žmonių paliktos šiukšlės.

Taigis komentaro autorė rašė, kad tuštinosi šuo ten. O nuotrauka ne apie tai doh.gif
Ir aš pastebėjau, kad ten baisi "smėlio dėžė" visai ne dėl šunų doh.gif

QUOTE(Vicious Vici @ 2010 08 02, 16:43)
man tai juokinga, nežinau kur ir kaip ten tokių postų autoriai gyvena, bet aš nemačiau kiemų, kur šunys būtų okupavę, kaip tik vaikai rolleyes.gif ir dar tiems patiems vaikams jų gerosios mamytės priperka šunų, kurių pačios neprižiūri ir vaikams duoda tampyti, graudu žiūrėti doh.gif
Papildyta:

aš irgi žiūrėjau, žiūrėjau ir galvoju ar mane čia nuosavos akys apgauna ar kaip... bet matau lygiai tą patį ką ir jūs, o ne kas posto autorei vaidenasi biggrin.gif na arba ji pavėlavo nufotografuoti, bet tuomet kam iš viso kelti nuotrauką? bile pasipiktinti? juk yra realių dalykų dėl ko galima pasipiktinti...

Žinau ne vieną tokią šeimą kur ima šuniuką nes nu labai vaikutis jo nori doh.gif O po to pati mamytė tą šuniuką vedžioja, prižiūri ir daro tą pro sukąstus dantis. Jokios meilės gyvūnui neturi, kur jau ten galvos apie kitus....

Man tai išvis vat juokinga - šunys sudirba vaikų smėlio dėžes ir vaikams nebėr kur žaist. O kad ten žmonių šiukšlės, nuorūkos, baisi ta dėžė, ką negali žmonės jos sutvarkyti? Mūsų kieme irgi yra vaikams skirta smėlio dėžė. Labai tvarkinga, uždengiama kai nereik vaikams jos. Jokie šunys ar katės ten nelenda. Ir niekas neverkšleno, patys žmonės susitvarkė ir ramu.

Kalbant apie parašų rinkimą tai aišku galima užsispirti ir neleisti, nesutikti. Ai tiesiog šiaip sau lotuliukas.gif Nes pvz. kaip Klaipėdoj nori priimti taisykles kur bus nurodoma, jog šuo negalės triukšmauti, tai yra loti - visą parą. Ok. Sutinku kai šuo ištisai loja ar staugia tikrai nėra malonu tokių kaimynystėj gyventi, bet man lygiai taip pat nepatinka, kad kaimynai nedrausmina savo ištisai besiriejančių, klykaujančių vaikų, taip pat mano ramybę trikdo kaimynė iš šalia esančio namo, kurios rietenas su vyru girdi visas rajonas, o ką daryti su girtais poilsiautojais kurie vis eina į mūsų kiemą vietoj tūliko ir kurie galvoja, kad yra užgimę dainininkai ir staugia girtais balsais pusę nakties šlitinėdami iš Basanavičiaus gatvės...aš sutikimo neduočiau jiems lotuliukas.gif
Atsakyti
smėlio deže dabar sutvarkyta,pripiltas smėlis vaikam,ta pati smėlį paiima kačių mylėtojai,kurie nenori pirkti kraiko,aš nežinau kaip kituose miestuose,parašiau apie savo kiemą,nuotrauką padaryta ankščiau,besituštinantį šunį ne fotografavavau,nes skubėjau į darbą.
Atsakyti
Jo jūs ja usipuolet? Juk , kam pyktis su kaimynais jai pamoksla atskaišius?
Atsakyti
Nuomonių džiunglės. Ką galvojate apie raštišką kaimynų sutikimą laikyti gyvūną namuose? video:
http://www.lrytas.lt...0...415700&sk=5

O čia ne tas pats bet... unsure.gif
Įstatymu ketinama įpareigoti šeimininkus mikroschemomis paženklinti kates, šunis ir šeškus

minėtų gyvūnų registravimas ir ženklinimas turėtų būti privalomas
Atsakyti
Laikas imtis veiksmu.

klaipedieciai greiciausiai girdejo, kokie pakeitimai ketinami priimti musu mieste gyvuno laikymo atzvilgiu. Bet dar nevelu - galima teikti pasiulymus pakeitimams:

"Klaipėdos miesto savivaldybė informuoja, kad skelbiama Gyvūnų laikymo taisyklių Klaipėdos mieste viešo svarstymo procedūra.

Su parengtu projektu galima susipažinti nuo 2010 08 06 iki 2010 08 16 savivaldybės internetiniame puslapyje www.klaipeda.lt, skiltyje Naujienos.

Pasiūlymus ir pastabas dėl parengto sprendimo projekto galima teikti el. paštu laima.jureviciene@klaipeda.lt. ir tel. 39 60 87 nuo 2010 08 06 iki 2010 08 16. "

Taisykliu projektas: http://www.klaipeda....20107545151.doc
Atsakyti
Man kažkaip kirba mintis, ar nevertėtų kokio gero, argumentuoto laiško ir Klaipėdos tarybos nariams išsiuntinėti prieš tarybos posėdį. Ims dar valdininkai ir patingės visus pasiūlymus perskaityti arba ką nors taisyti unsure.gif
Atsakyti
Išnaršiau visą internetą, niekur nerandu, kokia forma turi būti pateikti tie sutikimai kaimynų.. Kaip turėtų tas dokumentas atrodyti, ką jame turėčiau parašyti prieš pateikiant kaimynams pasirašyti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Allatėja @ 2010 11 13, 17:22)
Išnaršiau visą internetą, niekur nerandu, kokia forma turi būti pateikti tie sutikimai kaimynų.. Kaip turėtų tas dokumentas atrodyti, ką jame turėčiau parašyti prieš pateikiant kaimynams pasirašyti?  smile.gif

KOkiame mieste gyvenate?
Atsakyti
Kai aš rašiau, tai sakė, kad užtenka laisvos formos - parašai maždaug tokį tekstą "Neprieštarauju, kad tokiu tokiu adresu būtų laikomas šuo." Data, kaimynų butų numeriai, vardai pavardės ir parašai.
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2010 11 13, 17:26)
KOkiame mieste gyvenate?


Gyvenu Ukmergėje. Lyg ir radau, jog reikia to sutikimo, tik va galvoju, ar labai jį ten pagal kokias taisykles rašyti reikia. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(grase @ 2010 11 13, 17:27)
Kai aš rašiau, tai sakė, kad užtenka laisvos formos - parašai maždaug tokį tekstą "Neprieštarauju, kad tokiu tokiu adresu būtų laikomas šuo." Data, kaimynų butų numeriai, vardai pavardės ir parašai.


Ačiū, reikės taip ir parašyti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Allatėja @ 2010 11 13, 17:39)
Gyvenu Ukmergėje. Lyg ir radau, jog reikia to sutikimo, tik va galvoju, ar labai jį ten pagal kokias taisykles rašyti reikia. rolleyes.gif
Papildyta:
Ačiū, reikės taip ir parašyti.  smile.gif

O Ukmergėj TIKRAI reikia sutikimų?
Šiaip pabūsiu aktyviste ir pasakysiu, kad jums reiktų surinkti keletą bendramičių šunininkų iš Ukmergės ir inicijuoti gyvūnų laikymo taisyklių pakeitimus. Pavyzdžiu galima imti Vilniaus taisykles - kaimynų sutikimų nereikia, šunys, išsilaikę socializacijos testą,gali vaikščioti be antsnukių thumbup.gif Jei nuspręstumėt imtis iniciatyvos, pažadu padėti kiek įmanoma ir surasti bendražygių bei pagalbininkų 4u.gif Tikrai.
Atsakyti