Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Vandens grožybės"

QUOTE(Meilė @ 2007 03 16, 17:04)
Na va kaip negerai, kad tik Vilniaus ir Kauno gyventojams verysad.gif
Negerai... labai negerai schmoll.gif

va,va ir as ta pati norejau pasakyti.... rolleyes.gif ..o mes ka,blogesnes ... verysad.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cameja: 16 kovo 2007 - 21:35
Tie obuoliai rasotoje žolėje man kažkas tokio wub.gif, o pavadinime panaudoti dainos žodžiai primena vaikystę wub.gif








Butent todel si nuotrauka ir atsidure konkurse. Visoms mamos labai aciu. 4u.gif
Atsakyti
Ačiū visoms balsavusioms už lietaus lašą raskiloje. Nesitikėjau tokio jūsų įvertinimo. Laaaabai ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2007 03 16, 10:37)

SVEIKINAME: elge, busiu_supertetis, biologė, Agneza, Gitatuka, she, Jurgita15, Lakūdra, rututu, juraciukasl, ezra, Pigalica, Mįsliukė, Lapyna, *Linužė*, Christin, Valerija, Cole, ovci, Kaja, Ramunis, Evuška, Aurėja, Samanta, zaneta19, freeman, motinyte, AsIrTu, Limcamca, Meilė, Rhealife, Džinė, gazele, VilmKa, timona, californiagirl, Dikė, Tomy, lulk@, vytule, Nakviša, mama Marija , asera, Ladytron, TITŪŠKA, Alan, Zivilia, Lura, pravil, crocus, leni, eros, Edera, Wilkė, mallena, liucinka, Mažulėlė, Rasiliukas, Soul, JulieTa, sypsenele , Akukaračia.




Vilniuje ir Kaune gyvenančius laimėtojus kviečiame pasinaudoti 30 proc. nuolaida Aqua-express paslaugoms ir produktams! Daugiau apie Aqua-express paslaugas skaitykite čia:
Norėdami pasinaudoti laimėjimu, rašykite elektroniniu paštu laišką i "aqua - express" adresu: supermama@aqua-express.lt - laiške nurodykite savo nick'ą, vardą pavardę, adresą ir kontaktinį telefoną, vandens talpą ir norimo užsisakyti vandens rūšį. Su jumis telefonu susisieks Aqua-express atstovas ir suderins laiką, kada vanduo bus pristatytas į jūsų namus!
Atsakyti
O kitų miestų gyventojai lieka be nieko? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2007 03 19, 09:53)
Vilniuje ir Kaune gyvenančius laimėtojus kviečiame pasinaudoti 30 proc. nuolaida Aqua-express paslaugoms ir produktams!

aciuks.gif už sveikinimus(taip pat už į AŽ), bet aš nepapuolu į šių miestų rėmus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VilmKa @ 2007 03 19, 10:07)
aciuks.gif už sveikinimus(taip pat už  į AŽ), bet aš nepapuolu į šių miestų rėmus ax.gif

Prisijungiu prie padėkos drinks_cheers.gif Ačiū už įvertinimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Evuška @ 2007 03 19, 09:56)
O kitų miestų gyventojai lieka be nieko?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

aišku gaila, kad taip yra (na, bet jei ši įmonė vandenį tiekia šiuo metu dviejuose Lietuvos miestuose, tai manau kol kas tikrai negali to daryti visoje Lietuvoje), bet jūsų darbai įvertinti, jie išskirti iš daugelio kitų, kaip geriausi!
Atsakyti
Ačiū už įvertinimą ir prizą. O ar galima nuolaidą perduoti pažįstamiems, gyvenantiems Vilniaus m., nes aš pati gyvenu Vilniaus r.
Atsakyti
o tikrai, gal galima perleisti kitiems tą laimėjimą?
Atsakyti
galima paklausti el.paštu: supermama@aqua-express.lt
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2007 03 19, 13:59)
galima paklausti el.paštu:  supermama@aqua-express.lt

4u.gif aciu...taip ir padarysiu...
Atsakyti