Įkraunama...
Įkraunama...

Dėmesingumas jūsų išvaizdai

Su mano MB tai net buvo gana rimtu pykciu del to kaip as atrodau...mat kai dar negyvenom kartu tik susitikinedavom, tai jis mane visad matydavo pasidaziusia, sutvarkytais plaukais ir aisku del jo pasistengdavau ir apsirengti labiau taip kaip jam patinka. O jam patinka viskas kas aptempta, aukstakulniai, kai nesioju jo dovanotus papuosalus, palaidi arba labai laisvai suristi plaukai (TIK NE susuktas kuodelis pakausyje, kadangi tada jam net mano veido oda atrodo issitempusi doh.gif ), tamsiai padazytos akys. Is esmes as visus tuos dalykus taip pat labai megstu, tik kad man patinka ir kuodeli susisukt kartais, as tada tokia elegantiska jauciuosi.. blush2.gif
o paskui pradejom gyvent kartu, tai pradejo matyt mane daug dazniau nepasidaziusia ir susivelusia..kartais aisku pagiria mane kad graziai atrodau ir tokia, bet zinau kad jam daug labiau patiktu pilnas makiazas, aptempta suknele ir aukstakulniai...jau ka apsirengti tai visad tures patarimu. dar pradejau dirbti darbe kuriame moterys koleges beveik nesidazo, visi vaiksto su dzinsais ir kompanijos marskineliais/marskiniais/dzemperiais, ir atrodo gan vienodai. tai as irgi neateisiu juk su aukstakulniais, miniaku ir smokey eyes schmoll.gif ir jam tai pradejo uzkliuvinet, pradejo prasyt kad pasidazyciau ir pan, bet juk ir apskritai ofiso aplinkoj daug dazytis neestetiska..juk tai ne klubas.....vienu zodziu, nors ir pagyrimu sulaukiu atrodydama ivairiai, bet zinau is akiu, judesiu, atmosferos ir pan kad labiausiai jam patinku aptemptais rubais, tamsiom akim ir su aukstakulniais.. g.gif ir vis tiek kartais susisuku kuodeli, uzsidedu laisva megztini,dzinsus ir jauciuosi pasakiskai biggrin.gif juk svarbiausia kad pati jaucsciausi patogiai smile.gif

o jis sau irgi gan priekabus, manes daznai paklausia ar gerai atrodo..tik turi pora blogu iprociu..labai megsta tiesiogine to zodzio prasme istampyti rubus (tiesiog ima ir tempia megztinius ar marskinelius per tas vietas kur jam atrodo kad per daug aptempta doh.gif ) ir sunesioti dzinsus iki paskutinio skutelio...tai mano misija dabar atpratinti ji nuo 'per ankstu' drabuziu tampymo. Aciu dievui bent i viesuma neina su tais perplysusiais dzinsais smile.gif
Atsakyti
Vyras visada be užuolankų pasako savo nuomonę apie išvaizdą. Meluot nemeluoja. Ir žinau tą iš to, kad dažniausiai neįtinku su savo pasirinkimais. biggrin.gif
O konsultuojamės, kai yra galimybė, vienas su kitu būtinai. Bet skoniai nesutampa...
Atsakyti
As sy vyru megstu pasitarti del isvaizdos, sukuosenos, drabuziu... jis turi skoni, visada pasako tiesa, bet taip svelniai, niekad neisizeidziu, atvirksciai, man patinka jo atvirumas
Atsakyti
Kartais sako, kad niekur neis su manimi, jei "TAAAAAIP" būsiu apsirengusi. Komplimentų nežarsto - ne jo būdui sad.gif, bet jei pasigražinu, tai ir pati suprantu, kad patinka - jis, būdamas žemaitis, pradeda dzūkuoti biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Cigale @ 2012 01 30, 15:10)
tai ir pati suprantu, kad patinka - jis, būdamas žemaitis, pradeda dzūkuoti  biggrin.gif
thumbup.gif

Manasis visada pataria smile.gif Sakė aš jam gražiausia nepasidažiusi (ryte nubudusi) ir su palaidais plaukais smile.gif Bet kai jie beveik liemenį siekia, tai man sunku su tokiais, vis pinu, rišu, tuo labiau, kad žiemą nenoriu jog galiukai šalčio gautų, jis nebūna labai patenkintas smile.gif Bet ai irnesakyk.gif
Atsakyti
Maniškis nėra labai dėmesingas mano išvaizdai: nei pataikauja, nei kritikos strėles laido šiuo klausimu; žodžiu, visai nesikiša į tai, kaip atrodau ar ką esu apsirengusi. O gaila, kartais sveika kritika priverčia labiau pasitempti, o ir patarimai iš šalies, vardan objektyvumo prekinantis, dažnai reikalingi rolleyes.gif.
Atsakyti
Man įdomu kodėl kiti vyrai nieko nesako. Na kas pvz jiems gražu, negražu. g.gif
Juk kažkokią nuomonę vis tiek turi. Negi taip jau viskas vienodai dzin. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2012 01 31, 10:38)
Man įdomu kodėl kiti vyrai nieko nesako. Na kas pvz jiems gražu, negražu.  g.gif
Juk kažkokią nuomonę vis tiek turi. Negi taip jau viskas vienodai dzin. g.gif

Man irgi tai įdomu. g.gif blush2.gif Atsakymų variantų galima prigalvot begalo daug, pavyzdžiui: nieko nesako, nes jam merginos išvaizda yra priimtina ir nenori nieko joje keisti; nes myli merginos vidines savybes, todėl išorinio grožio nesureikšmina ar nenori įžeist; nes nemyli, ir jam visiškai dzin, kaip jo mergina atrodo; nes nenori, kad jo mergina atrodytų gražiai, vardan to, kad į ją mažiau kreiptų dėmesį aplinkiniai vyrai; nes pavargo kažką patarinėt, jei jo pastangos tą daryt kaskart palydimos nuolatiniais bambėjimais ir priekaištavimais ir t.t.

Man asmeniškai atrodo, kad išvaizdos klausimais dėmesingesni ir daugiau patarinėja savo antrosioms pusėms tie vyrai, kurie patys sau kelia aukštus reikalavimus išvaizdai, t.y. kuriems nėra dzin, kaip jie atrodo namie, darbe ar kitoj aplinkoj. Kitaip sakant, jei vyras savosios išvaizdos per daug nesureikšmina, tai to dažniausiai jis nedaro ir antrosios pusės atžvilgiu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2012 01 31, 09:38)
Man įdomu kodėl kiti vyrai nieko nesako. Na kas pvz jiems gražu, negražu.  g.gif
Juk kažkokią nuomonę vis tiek turi. Negi taip jau viskas vienodai dzin. g.gif

drinks_cheers.gif
Maniškis visada pasako kokį komentarą, ar duoda patarimą net neprašomas smile.gif
Atsakyti
Niekada nereiske jokiu pretenziju. Vyrai, kurie moterims dursto pirstu ir reiksia pretenzijas del ju isvaizdos - tu moteru nemyli. Jie su jomis gyvena tik is patogumo.
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2012 02 02, 10:27)
Vyrai, kurie moterims dursto pirstu ir  reiksia pretenzijas del ju isvaizdos -  tu moteru nemyli. Jie su jomis gyvena tik is patogumo.

Ir kai moteris dursto pirštu į vyrą ir reiškia jam pretenzijas, tai irgi jo nemyli, ir gyvena tik iš patogumo mirksiukas.gif

Į mane dursto, ir pasisako.
Ir aš durstau ir jam pasakau.
g.gif Galvoju, kad nepykčiau, nes ir man taip patogu, o jei ir jam patogu, tai abiem patogu ir laimingai gyvenam thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aiden: 02 vasario 2012 - 10:54
Anksciu pastebedavo, o dabar tiesiog apsiprato prie manes. Komplimentu gaunu tik rytais , kai esu susivelus, be makiazo ir su chalatu.. o va kai einam kur nors, tris kartus persirengiu, kol jis nusprendzia ar kiti per daug akiu neganys.
Atsakyti