Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinė pudra - 3

QUOTE(Giorgia @ 2007 02 23, 11:06)
gal galit kokia fotke ar nuoroda imesti kaip tie meteoritai atrodo,ir kokios jie firmos????

praeitos temos paskutiniuose puslapiuose yra nemazai vaizdines medziagos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2007 02 23, 09:24)
Hmmmm  g.gif  Tai gal ta mistic ir pirkti  g.gif  O dar jei su egipto zeme pasimalaivot ir paskui su meteorais, kaip manot?

tai zinoma smile.gif as irgi skruostus parudinu ir labai graziai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2007 02 23, 10:10)
praeitos temos paskutiniuose puslapiuose yra nemazai vaizdines medziagos  ax.gif

aciu jau radau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2007 02 23, 10:06)
gal galit kokia fotke ar nuoroda imesti kaip tie meteoritai atrodo,ir kokios jie firmos????

Guerlain firmos, o fotkiu gali rasti puslapi ar kelis grizusi atgal.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2007 02 23, 08:47)
aisku kad matosi blizguciai. man ir mythic matosi, ant saules tai visai pravalas

paziurejau, ant saules tikrai matosi smulkuciai mythic blizguciai, bet visai ne pravalas smile.gif jie labai smulkuciai ir visai neikyrus, tikrai neatrodo "ne vietoj". O patalpoj tu blizguciu is viso nesimato ax.gif
Atsakyti
Kažin ar dar liko nors vienoj Kristianoj meteorų? g.gif
Atsakyti
Mergytes, uogytes, kuria geraiu imti, ka rekomenduotumet is siu trieju, na kuri ka daro.... Apie mistic jau daugmaz supratau ax.gif

http://www.strawberr...ineId=3393#3393

Prasau labai padeti pasimetusiai tarp tu meteoritu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kera @ 2007 02 23, 15:08)
Kažin ar dar liko nors vienoj Kristianoj meteorų? g.gif


mylia rase, kad nei vienoj Kristianoj nera Mythic Nr1 lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indraja @ 2007 02 23, 14:26)
mylia rase, kad nei vienoj Kristianoj nera Mythic Nr1  lotuliukas.gif

taip, bet Kristianos treciadieniais gauna prekes. Tai buvau nuejusi uzvakar per pietus, bet dar nebuvo ir pati konsultante paprase, kad palikciau jei noriu savo numeri, jei gaus mythic, man paskambins. Ir pavakari paskambino thumbup.gif Gedimino (kur netoli Seimo) Kristianoj gavo tik viena dezute mythic ir man ja atidejo, taip as juos treciadienio vakara ir gavau biggrin.gif
Tai gal gavo ir didziojoj bei Akropolio Kristianose, nezinau, kam aktualu galit pasidometi smile.gif

QUOTE(Kera @ 2007 02 23, 14:08)
Kažin ar dar liko nors vienoj Kristianoj meteorų? g.gif

O Kaune gal situacija su meteoritais geresne, nezinau smile.gif
Beje, su beige chic ir pink fresh tai problemu nera, isgraibstyti tik mythic tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylia: 23 vasario 2007 - 15:03
panickos norejau paklaust o kodel ta pudra vadinas meteoritas cia firma tokia?ir kur yra melyni rutuliukai tai kaip ant veido gaunas?nu man kaskokia idomi ta pudra aisku visu temu nespejau paskaityt tai nezinau tiksliai nieko
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2007 02 23, 14:14)
Mergytes, uogytes, kuria geraiu imti, ka rekomenduotumet is siu trieju, na kuri ka daro.... Apie mistic jau daugmaz supratau  ax.gif

http://www.strawberr...ineId=3393#3393

Prasau labai padeti pasimetusiai tarp tu meteoritu  4u.gif



Merginukai, a nieks man nepades doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2007 02 23, 17:09)
Merginukai, a nieks man nepades  doh.gif  4u.gif

as pagalbeciau, bet pati tik mythic turiu mirksiukas.gif
Atsakyti