Įkraunama...
Įkraunama...

Svoris nustojus žindyti

QUOTE(jurda @ 2011 03 06, 13:49)
o aš manau,kad kaip tik nustojus žindyt, svoris turėtų didėt. Juk kiek energijos, kcal reikia pienui pagamint smile.gif


Vis dar zindau iki siol, ir, tiesa sakant, esu sventai isitikinusi, kad zindymas - geriausias budas mesti svori. Iki nestumo visada turejau stebeti, ka ir kada valgau, nes papildomi kg netrukdavo prilipti prie klubu ir slaunu. Per nestuma priaugau 15 kg, bet net ir jo metu neleidau sau visiskai atsipalaiduoti, nelepinau saves pyragaiciais ir stengiausi maitintis sveikai. Is gimdymo namu gryzau be 8 kg, veliau per savaite nukrito 2 kg, o po 3 menesiu sveriau net 2 kg maziau, nei iki nestumo. Jau daugiau nei puse metu toks svoris nekinta, nors leidziu sau valgyti viska, ko uzsigeidziu ir net daugiau, nei besilaukdama. Jeigu kokia diena laaaabai save palepinu, tuomet ta ir galbut dar sekancia diena duodu dazniau vaikui zisti, ir tu "atsargu" kaip nebuve biggrin.gif Kazkur esu skaiciusi, kad pieno latakuose ilgiau uzsibuves pienelis savo "riebuma" per kraujagysliu sieneles atgal grazina organizmui, todel neleidziu tiems riebaliukams sugrizti i organizma dazniau maitindama biggrin.gif Tiesa sakant, truputi baugu nutraukti zindyma ir del to, kad teks vel save labai riboti biggrin.gif
Atsakyti
mano dukriukui jau 4,5 men, bet mano svoris visiskai nekrinta. turiu labai maista ziureti, nes jei tik atsipalaiduoju - +kg...
Kiekvienai , pasirodo, skirtingai.
Atsakyti
4u.gif SVEIKUTĖS aš kai važiavau gimdyt svėriau 90 po keturiu men liko 65, na stengiaus save truputi prižiūret del vaikiuko jokiu saldamakų, jokiu keptu maistu kad mažiau pilveli pūstų, tai kai apsiprato lelis pradejau viską valgyt tai nukritau dar iki 61 , tik ši men jaučiu kad esu paaugus lb viskas traukia, bet va planuojam leliu gal delto ir daug lenda gal esu nestuke.gif ....
reziume tokia kad manau jog tikrai maitinimas turi įtakos svoriui nes jai dažnai valgo lelius tai ir paima nuo mamos, bet dar dasideda ir visi nepasiilsejimai, ir nemigos...
Atsakyti
Aš kol maitinau - priaugau papildomai svorio, o kai baigiau tai viskas ir pasiliko, nejuda niekas nei pirmyn, nei atgal. verysad.gif
Atsakyti
Kai vyresnėlį maitinau svoris nekrito, staigiai nukrito kai baigiau maitinti, net per mažai svėriau. bet nežinau ar čia buvo maitinimo nutraukimo pasekmė (tai pavyko padaryti tik po 1m.7 mėn.) ar dėl įtempto gyvenimo būdo-darbo, paskaitų, mažo vaiko...
Šiuo metu mažylį mūsų dar tebemaitinu, nors taip norėčiau baigti...Ir svoris deja bet man nedingsta. Galbūt dėl to, kad iki nėštumo turėjau šiokį tokį antsvorį g.gif Na tikiuosi, kad kai baigsiu maitinti svoris pradės kristi 4u.gif
Atsakyti
Kai baigiau maitinti, priaugo gal per kokį mėnesį 3 kg.
Atsakyti
Per nestuma priaugau virs20kg sad.gif bet ju visu nebeliko labai greitai, per pirma men biggrin.gif nes vaikas papinukas didelis(6men jau) vlgau kiek noriu ir kada noriu svoris stovi vietoje,nors seniau save labai turejau ribot ...
Atsakyti
Maitinau metus laiko, ir svoris krito stabiliai nieko nedarant ir nesilaikant dietu, apie 1 kg/men. nustojau maitint ir nebekrenta unsure.gif nedaug liko, pora kg, ale vis tiek norisi i priesnestuminius drabuzelius ilyst
Atsakyti
QUOTE(Sellija @ 2011 04 14, 13:03)
Kai baigiau maitinti, priaugo gal per kokį mėnesį 3 kg.


irgi sad.gif per pora mėn 6 užsimetė.. akyse tiesiog.. o gaila, labai buvau gražiai po gimdymo ir žindymo metu nukritus.. priaugau per nėštumą gal 12-14.. visus ir numečiau per kelis mėn po gimdymo.. o va nustojau žindyt ir gavau dovanų smile.gif
Atsakyti
man maitinant kg tik limpa doh.gif o va dabar kai jau apmazinau maitinumu skaiciu,valgom tik pries miega naktini ir nakti pora kartu , ir jau 2kg nera,o kai baigsiu tai tikiuosi bus geras minusas rolleyes.gif
Atsakyti
Jei atvirai nelabai kreipiau dėmesį į svorį, esu iš tų kuriai svoris ar maitini ar nemaitini sunkiai apskritai krenta..Tik pačiai sureguliavus mitybą šiek tiek pavyksta iš lėto atsirkratyti svorio..Jau kai dabar ustosiu maitinti tai atkreipsiu dėmesį kaip bus mirksiukas.gif biggrin.gif Net įdomu pasidarė.... ax.gif
Atsakyti
Dukrutei 5 supuse men.maitinu(.)(.).Svoris vis dar krenta.Nestumo metu priaugau 12kg.Kai pagimdziau,po 2men.buvau kaip pries nestuma,o kai dar 2men.praejo tai dzinsai ant tiek perdideli pasidare,kad nusiiminejau neatsisegusi sagos biggrin.gif .Tai irgi truputi neramu ar nepriauks svoris su kaupu kai nustosiu maitinti savo MP g.gif .
Atsakyti