Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko nešiojimas ant rankų

QUOTE(Rasmuze @ 2007 03 01, 08:21)
bet ar yra tokiu mamu kurios leis vaikuti verkti iki pamelinavimo,jei ten truputuka pazyze tai nemanau kad cia blogai jis tiesiog reikalauja demesio.as tik norejau pasakyti,kad geriau vaikuti ismokinti taip nuo mazu dienu,kad reikalui esant mama galetu trumpam prapulti ir kad maziukas neverktu.nes tikrai sirdis plysta kai tau reikia kur trumpam nubegti o jis klykia kiek jegos nesa. baisu  ir gaila.

Aš nešioju mažiukę daug, bet ji sėkmingai pasėdi ir viena su žaisliukais, pabūna ir su tėčiu, ir su močiute. Aišku, kai po poros valandų pasirodau, išsišiepia iki ausų ir akivaizdžiai pagyvėja, nors ir iki tol būna linksma. Nedraudžiau niekam iš savų imti jos ant rankų, jai tai patinka ir kaip tik išmoksta, kad neblogai yra ir ant kitų rankų, ne tik mamos. Juk mažylius tik ir panešiosim, o paskui kažin ar prisiprašysi, kad ant kelių pasėdėtų.
Atsakyti
va gerai kai namie yra tetis ir mociute, o kaip suktis ir kam tada palikti kai esi viena kiauras dienas.Mociutes gyvena miestuose uz 20 km o tetukas nuo ryto iki vakaro darbelyje. ir ka tada daryti kai mazoji taves nei per zinksni nepaleidzia. va todel ir sakau, kad nepratinau savosios ant ranku.
Atsakyti
QUOTE(Rasmuze @ 2007 03 01, 12:02)
va gerai kai namie yra tetis ir mociute, o kaip suktis ir kam tada palikti kai esi viena kiauras dienas.....

Mūsų močiutės gyvena visai netoli, bet iki 1,5 metų nebuvo buvusios su anūke nė 15 minučių lotuliukas.gif Su džinsais ir tekina.....tsakant..
Užauginom patys, vyras normaliai dirbo, aš namie. Aišku, būdavo nemažai nuovargio, bet ir džiaugsmo tiek pat. Manoji iki kokių 4 mėn net lovytėj nemiegodavo - neįmanoma būdavo užmigusios pajudint, tai arba likdavo ten kur maitinama užmigo, arba miegodavo slinge smile.gif Na ir lauke.
Atsakyti
QUOTE(Rasmuze @ 2007 03 01, 12:02)
va gerai kai namie yra tetis ir mociute, o kaip suktis ir kam tada palikti kai esi viena kiauras dienas.Mociutes gyvena miestuose uz 20 km o tetukas nuo ryto iki vakaro darbelyje. ir ka tada daryti kai mazoji taves nei per zinksni nepaleidzia. va todel ir sakau, kad nepratinau savosios ant ranku.

Aha, vakar pirmą kartą palikau savo lėlytę močiutei, nes labai jau norėjau išeiti į vieną renginį. Labai bijojau, ar neverks, bet viskas buvo liuks. Ai, dar porą kartų pabuvo, kol kirpausi. O tėtukas tai irgi šiaip jau dirbantis. Taip kad mažai kuo skiriamės, nes aš irgi viena kiauras dienas, plius dar užmiestyje, kur nei draugai tiesiog šiaip užklysta, nei tiesiog šiaip pramogai kur nors pasivaikščioti išeisi. Bet aš vis tiek noriu nešioti savo mažylę blush2.gif , kol dar galiu.
Atsakyti
As kaip irgi nebuciau pries vaiko nesiojima ant ranku, aisku, nugara luzta, rankos skauda, bet vis tiek malonu, nes tu jam rodai pasauli, jis daug daugiau pamato ir greiciau pazysta aplinka, bet va galvoju, ar tik nedarau meskos paslaugos savo vaikui? Ar priprates visa laika buti arti mamos, paskui sugebes tapti savarankiskas? As pries vaiko zvyginima ir to padaryti mano nervai tikrai neleis, bet ar jis ismoks pats pasistengti ir pasiekti, kad ir norima zaisla be mamos pagalvos? Maniskis net miega su manim, nes jis taip blogai miega naktim, kad tureciau istisa nakti sedeti prie loveles.
Atsakyti
visi maiai užauginti ant rankų, tik vieni mažiau, kiti daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš praktiškai niekada nesiginčinu su mamomis, kurios mato privalumus tame, kad jų vaikai yra neva savarankiški ir nesiprašo ant rankų. Kas pasakys, ką tie vaikai jaučia unsure.gif Gal žiūri į savo mamą ir jau padarę išvadą seniausiai - jau šita tai tikrai nepaims, kad ir kiek verksiu...
Man tai atrodo, kad netiesa, jog mažą vaiką išmokysim savarankiškumo neduodami šilumos, artumo, mamos kvapo tiek, kiek jam reikia...
Skauda rankas, nugarą, bet spindi akys... ir po kruopelytę, po sekundę stiprėja mūsų ryšys.
Kiek bendrauju su žmonėmis, užauginusiais vaikus, tai beveik visi prisipažįsta, kad per mažai nešiojo, bučiavo, mylavo sako vaikus. Kad kažkur skubėjo, taupė jėgas ir laiką. Ir liko prisiminimai, jog turi "skolų" savo vaikams...
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2007 03 09, 23:15)
Aš praktiškai niekada nesiginčinu su mamomis, kurios mato privalumus tame, kad jų vaikai yra neva savarankiški ir nesiprašo ant rankų. Kas pasakys, ką tie vaikai jaučia unsure.gif  Gal žiūri į savo mamą ir jau padarę išvadą seniausiai - jau šita tai tikrai nepaims, kad ir kiek verksiu...
Man tai atrodo, kad netiesa, jog mažą vaiką išmokysim savarankiškumo neduodami šilumos, artumo, mamos kvapo tiek, kiek jam reikia...
Skauda rankas, nugarą, bet spindi akys... ir po kruopelytę, po sekundę stiprėja mūsų ryšys.
Kiek bendrauju su žmonėmis, užauginusiais vaikus, tai beveik visi prisipažįsta, kad per mažai nešiojo, bučiavo, mylavo sako vaikus. Kad kažkur skubėjo, taupė jėgas ir laiką. Ir liko prisiminimai, jog turi "skolų" savo vaikams...


drinks_cheers.gif esi teisi,labai megstu prisiliesti,pamyluoti pabuciuoti paglamzyti,mano mergyte irgi ta megsta.Bet nesiojima riboju,nes negaliu,nezinau gal epiduras kaltas gal ne bet baisiai nugara skauda verysad.gif .Iduodu daznai teveliui nesioti.Vaikas su laiku ismoksta savarankiskumo,daznas prisiglaudimas tikrai neislepina vaiko schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man pačiai norisi paimt savo lėlytę ant rankų, kai tik ji nori ir paimu, panešioju, pašnekinu ir vėl žiūriu kuom ją užimt, vėl biski viena pabūna. Taip ir slenka dienelės. tongue.gif Niekad negalėčiau vaiko leisti šaukt vien dėl to, kad noriu kad būtų savarankiškas. blink.gif
Atsakyti
as mielai tampausi ant ranku savo maziuka,kai kurie net stebejosi ar nesunku...ne,nuo pat giimo ant ranku tai mano rankos jau uch net raumenuku turiu thumbup.gif

nezinau,man patinka,kad jis budamas aant ranku,mane apkabina,su rankytem rodo kur nesti,ka parodyti..tai toks mazas dziaugsmas.beto negi malonu kai vaikas nuo mazens tipo auginamas savarankiskesniu,jis tik atotolsta nuo tevu,nuo mazens mokosi uzsisklesti savyje.
Atsakyti
Mano mergaitei dabar 3,5 men. bet ant ranku ji buna tik tada kai reikia nunesti is vieno tasko i kita, arba pati noriu pasidziaugt biski ir dar vakare pamiluoju pries miega pora min. Mes geriau salia sugulusios pasidziaugiam. Nuo pat gimimo nepratinau ant ranku jei jau nesiojausi tai ant pagalves, pacios svarbiausios yra pirmos savaites , kaip prisipratinsi taip ir turesi, nors ir siaubingai norejau visada laikyt ant ranku , bet stengiausi atsidziaukti kitais budais soske.gif uztat dabar labai jau savarankiska ji pas mane,net naktinio miego paguldau jos kambary, pabucioju ,isjungiu sviesa ir palieku pacia uzsimigdyti . Ir niekada neturim jokiu proglemu thumbup.gif O jei vaikelis prasosi ant ranku tai pirma isbandykit visus kitus ymanomus budus ji pralinksminti, ant ranku imkit tik tada jei jau matysit kad tikrai nieks nepadeda,o necypinkit tikrai nemanau kad tai galetu padeti schmoll.gif Sekmes visom auginant mazuosius neklauzadas soske.gif
Atsakyti
3men maniskis irgi pats migdydavosi,kol jam nepabodo ir neatrado ivairiu budu ka galima veikti kol miegas ateis...dabar baisu viena palikti.
Atsakyti