Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko nešiojimas ant rankų

QUOTE(Siges @ 2012 08 13, 10:54)
Kiek gi juos ten nešioti tereiks.. vieniem nebereik vos pradėjus ropoti, kada PAGALIAU gali tyrinėti pasaulį ir PATYS, kitiems pradėjus vaikščioti.. nu tai kiek tas tetruks?

mano panai siandien metai ir 6men., bet dar gaminau pietus su ja ant ranku, atsakinejau i laiskus irgi su ja ant ranku, kol tvarkiausi kakzkiek pazaide su broliu, tuo tarpu nugara pailsejo doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2012 08 13, 09:54)
Tokį pasakymą suprasčiau tik tuo atveju, jei pati mama nenori smile.gif Bet jei stengiasi laikyti kuo mažiau tik dėl to, kad nepriprastų ar kad kiti dėl to nelotų, tada jau nebesuvokiu  doh.gif

Mano irgi rankinukė, aišku dar pilnai ir 3 mėnesių neturi, ale man pačiai tooooks kosmosas ją laikyti  wub.gif Nu kiek ji tebus toks kukulis wub.gif O visų aplinikinių karksėjimai, kad "oooj turėsi bėdos prisipratinus" man visiškai neįdomūs  cool.gif

JŲ laikais gal kiek ir kitaip buvo viskas, kai turėjo ką tik paperėtus vaikus numesti ir eit darbų dirbti, o dabar bent aš atostogas vaikui auginti tam ir pasiėmiau, kad jį auginčiau smile.gif Juk jas ir gavau tik vaikui ir dėl vaiko smile.gif Tai kodėl turėčiau numesti rėkiantį į šoną ir tvarkytis savo reikalus, kad neduokdie nepriprastų.

Nepriprastų prie KO??? Prie MAMOS?  doh.gif Va norėčiau, kad tarkim nepriprastų prie teliko, prie kompo, prie saldumynų.. bet kodėl norėti atpratinti nuo MAMOS???  blink.gif  Nuo mamos, kuriai pačiai labai to vaiko reikėjo  doh.gif

Žodžiu aš už tai, kad nešioti tiek kiek nori pats vaikas (na kai verkia dėl kažkokių priežasčių) ir už tai, kad nešioti, kai mama pati to nori  wub.gif Kiek gi juos ten nešioti tereiks.. vieniem nebereik vos pradėjus ropoti, kada PAGALIAU gali tyrinėti pasaulį ir PATYS, kitiems pradėjus vaikščioti.. nu tai kiek tas tetruks? O paskui žiū, kad jau ir nebeprisikvieti pasėdėt ant kelių to vaikelio, nes jam neįdomu smile.gif

Tai geriau mėgautis viskuo savu laiku manyčiau  cool.gif

kaip teisingai parasete wub.gif pritariu visu 100 proc. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sraige @ 2012 08 13, 12:57)
mano panai siandien metai ir 6men., bet dar gaminau pietus su ja ant ranku, atsakinejau i laiskus irgi su ja ant ranku, kol tvarkiausi kakzkiek pazaide su broliu, tuo tarpu nugara pailsejo doh.gif  biggrin.gif


Na mano pirmajai dukrytei 2,5 metu, ir tai reik ir panesiot, ir pasupt ir pan., bet gi nepastumsi i sona savo nuosavo vaikelio wub.gif
Atsakyti
As ir nesioju savo mergyte, mums dar tik menesiukas, bet geriausia vieta ant mamos ir tetes ranku arba kai seses pasiguldo sau ant krutines, va tada buna saldziausias miegelis wub.gif Ir visai negalvoju, kad lepinu vaika juk vistiek iki 18 metu nesiot nereikes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2012 08 14, 20:03)
Na mano pirmajai dukrytei 2,5 metu, ir tai reik ir panesiot, ir pasupt ir pan., bet gi nepastumsi i sona savo nuosavo vaikelio  wub.gif

tuo labiau, kad ir paciai smagu savo turta pasinesiot wub.gif tik, kad ta nugara butu stipresne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(renaciukea @ 2012 08 14, 11:46)
kaip teisingai parasete  wub.gif  pritariu visu 100 proc.  4u.gif


drinks_cheers.gif Pirtariu ir aš smile.gif

Nešioju, pripratinau ant rankų.. juk myliu savo vaikąsmile.gif net ir lauke, kai nenori mažius sėdėt vežime imu ant rankų ir nešioju smile.gif

Ir džiaugiuosi, kol galiu nešiot, myluot, glostyt ir niurkyt.. kai pagalvoju, kad nespėsiu apsidairyti, užaugs ir jau nenorės net apsikabinti, bėgs pas draugus ir pan.. tai vis stengiuos kuo daugiau atsidžiaugti smile.gif

Na, o tie visi pasakymai.. "rankinukas".. ir gerai, turiu rankinuką, už tai kokį brangų thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaida1978 @ 2012 04 02, 23:39)
Pirmus menesius su zmogiskuju poreikiu patenkinimu irgi sunkiai sekesi, nes istisai norejo buti ant ranku, bet po truputi to reikia vis maziau. Mano nestumas buvo su stresiukais ir gimdymas labai sunkus, o tokiais atvejais ypatingai kudikeliams pirmus menesius norisi mamos artumo, jausti ja salia...Tiesiog REIKIA isnesioti, isliuliuoti, islostyti, ismyluoti...Taip, sunku, bet tai yra del vaiko.


Aš ir dabar į dušą einu tik kai vyras grįžta iš darbo biggrin.gif

Po operacijos mažiuką pamačiau tik po paros. Gimė mažas, tai visą laiką būti su juo negalėjau. vaikščiojau kas tris valandas maitinti. Visada palikdavau skaudančia širdim. Po to, kai jau atidavė man vaikiuką, pasidžiaugiau vieną dieną ir pati patekau į reanimaciją. Pas vaikiuką nueiti leido tik po 4 ar 5 dienų. Visas dienas gulėjau ir verkiau žiūrėdama į nuotrauką ir tiesiog širdis plyšo, kad mažiukas ne pas mamą ant rankų, kad sesutės nepanešios, nepriglaus, nepabučiuos... Vienintelis nusiraminimas buvo, kad mano mama, galima sakyti, gyveno ligoninėj, prie vaikiuko. Atvažiuodavo 8 ryte ir išvažiuodavo 8 vakare.

Ir tikrai neįsivaizduoju, kaip vaiko nenešioti, neimti į rankas, kai verkia... juk ir pačiai verkti norisi tada
Atsakyti
Nuo pat gimimo labai bijojau, kad nebūtų rankinukė:ne visoms mamoms duodas vienodai stiprus motinystės insktinktas, ir manau, čia jau neperspjausi savęs... schmoll.gif pirmieji mėnesiai buvo didelė tragedija:jei nemiega tai verkia vos ne ištisai...būdavo dienų kai sėdėdavau ją apsikabinus klykenčią ir pati žliumbdavau, įgriso tiek, kad trenkdavau durim ir palikdavau klykiančią, atrodė tai bus žymiai geriau nei likti su ja..., žinoma padėdavo labai dauk ir vyras. Ir taip būdavo gan dažnai. Šiandien dukrytei beveik 8 mėn., galiu pasakyti turiu auksinį vaiką:lovytėje užmiega pati, nuo 2 mėn., pradėjo išmiegot visas naktis be prabudimų, galiu padaryti visus namų ruošos darbus, nes dukrytė pati žaidžia, žinoma visada šalia, ir būna bebrotiškai miela kai pasiprašo ant rankų, ar man prigulus šalia ant žemės atropoja ir užgula mane rolleyes.gif , tačiau niekaip savęs neįsivaizduoju nuolat ant rankų besitampančią kūdikį,negalėčiau aš taip, tačiau tikrai nemanau, kad mažiau myliu savo vaiką nei tos, kurios nuolat nešioja rankose blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2012 08 13, 09:54)
Tokį pasakymą suprasčiau tik tuo atveju, jei pati mama nenori smile.gif Bet jei stengiasi laikyti kuo mažiau tik dėl to, kad nepriprastų ar kad kiti dėl to nelotų, tada jau nebesuvokiu  doh.gif

Mano irgi rankinukė, aišku dar pilnai ir 3 mėnesių neturi, ale man pačiai tooooks kosmosas ją laikyti  wub.gif Nu kiek ji tebus toks kukulis wub.gif O visų aplinikinių karksėjimai, kad "oooj turėsi bėdos prisipratinus" man visiškai neįdomūs  cool.gif

JŲ laikais gal kiek ir kitaip buvo viskas, kai turėjo ką tik paperėtus vaikus numesti ir eit darbų dirbti, o dabar bent aš atostogas vaikui auginti tam ir pasiėmiau, kad jį auginčiau smile.gif Juk jas ir gavau tik vaikui ir dėl vaiko smile.gif Tai kodėl turėčiau numesti rėkiantį į šoną ir tvarkytis savo reikalus, kad neduokdie nepriprastų.

Nepriprastų prie KO??? Prie MAMOS?  doh.gif Va norėčiau, kad tarkim nepriprastų prie teliko, prie kompo, prie saldumynų.. bet kodėl norėti atpratinti nuo MAMOS???  blink.gif  Nuo mamos, kuriai pačiai labai to vaiko reikėjo  doh.gif

Žodžiu aš už tai, kad nešioti tiek kiek nori pats vaikas (na kai verkia dėl kažkokių priežasčių) ir už tai, kad nešioti, kai mama pati to nori  wub.gif Kiek gi juos ten nešioti tereiks.. vieniem nebereik vos pradėjus ropoti, kada PAGALIAU gali tyrinėti pasaulį ir PATYS, kitiems pradėjus vaikščioti.. nu tai kiek tas tetruks? O paskui žiū, kad jau ir nebeprisikvieti pasėdėt ant kelių to vaikelio, nes jam neįdomu smile.gif

Tai geriau mėgautis viskuo savu laiku manyčiau  cool.gif


thumbup.gif pasirašau po kiekvienu žodžiu thumbup.gif
mane šokiravo pamokymai: pagailėk savęs, neįpratink ant rankų, tegu mokosi būti vienas, savarankiškas doh.gif
Atsakyti
Paskaiciau temele ir taip keista pasidare,kaip idomiai kai kurios is mamu traktuoja ta nesiojima ar nenesiojima smile.gif manau labai lengva dabar kalbeti toms,kurios nesioja savuosiuos kolkas tik kelis menesius...noretusi, kad ir po metu kitu jos manytu ta pati - tikrai nuosirdziai to linkiu smile.gif ir nemanau, kad mamytes kalba apie pripratima prie mamos - tai naturalus instinktas, tokio nepaneigsi niekaip smile.gif greiciausiai kalba eina apie pripratima buti nuolat nesiojamu, net tada,kai mamytei butinai reikia eiti vienai, be vaikelio ant ranku smile.gif galbut nereiktu taip drastiskai interpretuoti, nemanot? as aisku jokiu budu neteigiu,kad nereikia buti su vaikeliu ir nepriestarauju tam,kad glausti prie saves mazyli yra pats maloniausias jausmas. Taciau vis delto nuosirdziai manau, kad nuolatinis vaiko nesiojimas dazniausiai atveda prie nepatogumu ateityje, kai mamytes negali palikti savo jau ugtelejusiu vaikiuku, kol nueina i tualeta.. Ir nereikia ieskoti "anu laiku" smile.gif taip yra ir siandien - labai daug mamyciu turi rankinukus, kurie kad ir kokie mylimi ir brangus butu, tikrai galiausiai ir isvargina. As manau,kad mama nera tik mama.Ji juk lieka ir zmona, seimininke, drauge ir pan... O kai bet kokiam darbeliui reikia dideliu pastangu atsiplesti nuo vaiko,gyvenimas tikrai pasunkeja. Labai smagu glausti ta maza bejegi rubuiliuka, tikrai nuostabu,juolab, kad tokie maziukai jie buna taip trumpai,bet lygiai taip pat buna labai sunku,kai menesis po menesio, paskui jau ir metai po metu nebelieka laiko sau. Bet as tikrai noriu pabrezti,kad tai tik mano nuomone. Ir cia manau toks individualus dalykas, kaip ir viskas,kas susije su vaikuciais,kad neturetume taip drastiskai palaikyti ar nepalaikyti kazkurios nuomones smile.gif as, pavyzdziui, suprantu mamytes, kurios nuolat nesiojasi vaikeli - tai ju pasirinkimas, ju nuomone ir priimtinas auginimo budas. Taciau pati taip nedarau smile.gif nesakau,kad neimu maziuko ant ranku,ignoruoju ir asaras, ir prasymus - tai butu neimanoma greiciausiai smile.gif taciau tikrai stengiuosi savo demesi skirti ir nebutinai laikydama ji ant ranku. Man atrodo,kad sededami susiglaude prie zaisliuku ir kartu deliodami kaladeles ar barskindami barskuti, esam lygiai tiek pat artimi,ir mane jis jaucia kuo puikiausiai,kaip ir as ji. Tikrai nemanau,kad isikibes man i ranka kol susidomejes spokso reklama mane jaucia maziau,nei jaustu kabedamas ant ju... Tiesiog as manau, kad su vaikeliu kontakta galima rasti tikrai ivairiausiais budais, ir tas nesiojimas ant ranku neturi buti taip tiesmukiskai suprantamas - visada ir visur smile.gif Zinoma, ir pavaikstinejame kartu, ir paskraidom biggrin.gif ir labai smagu,kai tetis gryzes is darbo tuoj pat pakelia nuo zaisliuku ar atima is mamos ax.gif taciau juk smagu ir paciam paguleti, patyrineti aplinka, veliau - sedeti,ropoti, zaisti... Taip manau as:) ir tikrai netikiu,kad del to vaikiukas mane myli,ar as ji myliu maziau 4u.gif mums tiesiog tai priimtina - man daug smagiau, kai galiu ji palikti be asaru ir nueiti i tualeta tada,kada noriu, dantis issivalyti ryte, o ne kai vyras is darbo gryzta, tvarkytis,kai aplink ropoja linksmutis, isdykaujantis, o ne nuolat ant ranku besiprasantis zyzliukas 4u.gif as manau, ir ne viena atveji zinau, kad veliau nuolatinis prisirisimas pradeda kelti ir neigiamu emociju tiek mamai,kuri turi ir prasiblaskyti, ir i darbeli kazkada iskeliauti, tiek vaikeliui, kuriam kiekvienas issiskyrimas su mama tampa sunkiu nerviniu isbandymu - to as pati bandau isvengti... as taip norejau auginti maziuka,taip ir augame...Taip - palieku ji viena pazaisti,kol turiu kazkur is kambario iseiti - ir ka, del to esu bloga? Juk tikrai ne smile.gif as tiesiog laiminga, kad vaikelis gali manes palaukti, kad randa pats uzsiemima, kad taip graziai issisiepia pamates mane gryzusia smile.gif o koks malonumas stebeti ji is salies,pro kampeli, kai paliktas vienas pats renkasi ka veikti, koki zaisliuka kokiu pakeisti, kur ka paimti, ko iki siol nepasieke, kaip burba ant kokio negero zaisliuko ar klykauja uzmates reklama per tv smile.gif ir zinote, samoningai stengiausi nelaikyti jo ant ranku nuolat, bet tikra esu,kad mylime vienas kita vistiek labiausiai pasaulyje smile.gif ir pykstames maziau ax.gif o del atsibuvimo tai bukim teisingos - kad ir kiek juos dabar ant ranku laikytume, to niekada neuzteks, vistiek visad noresime glausti savo vaikelius prie sirdies, ir visada busime patys paciausi vienas kitam... I prieki ju prisiglaustyti, deja, neiseis 4u.gif Tad as manau, velgi pabreziu - AS MANAU, kad reikia rasti tiesiog sau priimtina buda ir nenumoti ranka i kitu patirti, nes nebutinai mums taip pat nutiks, bet negalime ir buti tikros, kad nenutiks smile.gif
Atsakyti
Sakoma: nešiok, kad nepriprastų. ax.gif

Mano vaikai turėjo poreikį būti nešiojami iki išmoko vaikščioti: iki maždaug 9 mėn. Vėliau tas poreikis silpnėjo silpnėjo, kol visai išnyko. Na mažajam dar nėra dvejų, bet kartą kitą pasiprašo ant rankų, kaip ir visi vaikai, bet tikrai nebėra rankinukas ar nesavarankiškas vaikas, netgi manyčiau kad atvirkščiai. smile.gif kartais netgi pyksta, jei nešu, nes to nebenori - buvimo ant rankų laikas jau praėjęs... Ir išvis, kiek to nešiojimo - "geras" pusmetis (bent jau man), ir viskas. biggrin.gif Bet tai nereiškia, jog tą pusmetį kūdikis buvo tik ant rankų: buvo ir lovytėj, buvo ir ant kilimuko, ir vienas kambaryje, tačiau smagiausias dalykas buvo būti ant rankų.
Atsakyti
QUOTE(rasdilas @ 2012 08 22, 20:38)
Nuo pat gimimo labai bijojau, kad nebūtų rankinukė:ne visoms mamoms duodas vienodai stiprus motinystės insktinktas, ir manau, čia jau neperspjausi savęs... schmoll.gif pirmieji mėnesiai buvo didelė tragedija:jei nemiega tai verkia vos ne ištisai...būdavo dienų kai sėdėdavau ją apsikabinus klykenčią ir pati žliumbdavau, įgriso tiek, kad trenkdavau durim ir palikdavau klykiančią, atrodė tai bus žymiai geriau nei likti su ja..., žinoma padėdavo labai dauk ir vyras. Ir taip būdavo gan dažnai. Šiandien dukrytei beveik 8 mėn., galiu pasakyti turiu auksinį vaiką:lovytėje užmiega pati, nuo 2 mėn., pradėjo išmiegot visas naktis be prabudimų, galiu padaryti visus namų ruošos darbus, nes dukrytė pati žaidžia, žinoma visada šalia, ir būna bebrotiškai miela kai pasiprašo ant rankų, ar man prigulus šalia ant žemės atropoja ir užgula mane  rolleyes.gif , tačiau niekaip savęs neįsivaizduoju nuolat ant rankų besitampančią kūdikį,negalėčiau aš taip, tačiau tikrai nemanau, kad mažiau myliu savo vaiką nei tos, kurios nuolat nešioja rankose  blush2.gif


na, bent jau mano akimis - cia reiskesi pogimdyvine depresija... ir tokiais atvejais reiketu ieskoti pagalbos ( profesionalios) , o ne priimti tai, kaip motinystes instinkto silpnuma ar dar kazka. ir nelaukti, kad ai, praeis, tai normalu - sitokia busena NERA NORMALU!
Atsakyti
As nesioju tiek kiek reikia mano aukseliui, o i kitu pastabas nereaguoju..Mazylis greit uzaugs ir kai noresiu panesiot, prisiglaust, jis sakys "mama, as jau didelis, baik draugai mato" biggrin.gif
Todel, mielosios, nesiokit ir nekreipkit demesio i kitus, mes pacios geriausiai jauciam savo vaikucius ir ko jiems reikia..
Atsakyti