Įkraunama...
Įkraunama...

"Paparčio" pradinė mokykla

mano berniukas siemet pradejo lankyti Paparcio mokykla.
Kol kas viskas atrodo gerai. Del bureliu negalima skustis. Yra pasirinkimas.
Del mokytoju, tai man rekomendavo mok. Rasimaviciene, mok Guzevicieneir dar sake vyras kazkoks yra. Cia kazkas apie ji jau sake savo nuomone. :-)
Mes pasiprasem pas mok Guzeviciene ir esu patenkinta. Vaikas irgi.
Nors vaiku tai susirinke labai skirtingu...
Atsakyti
Noriu pridėti, kad Paparčio mokykloje yra daug gerų mokytojų, dirba geras kolektyvas. Ši mokykla yra tikrai gera mokykla. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,mamytės,čia mano buvusi mokyklėlė.
Na man pati geriausia mokytoja-Aldona Žukienė [mano mokytoja] wub.gif
Labai faina mokykla 4u.gif
Atsakyti
2006 m. baigiau sia mokykla mano aukletoja buvo Kazimiera Danilaitienė, ji labai su visai maloniai elgiasi, puikiai ismoko, su ja galima pajuokauti....
Man labai nepatiko tokia sviesi mokytoja Danute reksne ji kazkokia.
O valgyklos maistas labai skanus, ne taip kaip dabartineje mano mokykloje. biggrin.gif
Atsakyti
Mano sūnus šiais metais baigė Papartį. Jo mokytoja buvo Romutė Orlauskienė - tiesiog antra mama, daugiau nieko negaliu pridurti, per išleistuves kone visos mamos ašarojo, tiesiog super mokytoja - švelni, rūpestinga, atsidavus darbui ir vaikams thumbup.gif
Atsakyti
Labas , man teko susitikti su mokytoja Ievute. Likau sužavėta jos taktiškumu ir mokėjimu bendrauti. Jai norėčiau palinkėti visokeriopos sėkmės. 4u.gif
Atsakyti
Kazkodel nematau geru atsiliepimu apie tikrai gera mokytoja Ramune Strazdauskiene ji mano mokytoja gal del to as ja giriu ,bet su ja ir pajuokausi ir aisku kartais ir parekaus, bet tiktai tada kada reikia. Keliauti su ja labai smagu keliausi daug. Tikrai puiki mokytoja. cool.gif wub.gif rolleyes.gif Dziaugiuosi kad ja gavau kaip savo mokytoja. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
kada atviru duru diena siais metais? ar nuvaziuot bet kada? noriu leist savo pirmokeli nuo rudens.. kaip supratau is komentaru - mokytojos nepasirinksi, direktore suskirstys? tiesa?
Atsakyti
Na ir aš susidomėjau šia mokykla. Rudenį leisiu savo pirmkėįlę. Gyvenam Šiaurės pr., po metų kelsimės į Ramučius. Tai ieškau mokuklos Kalniečiuose. Ruošiuos aplankyti šią mokyklą. rolleyes.gif
Atsakyti
Kad geresnių ir nėra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Supermama Erika @ 2007 03 31, 23:09)
Na, kas svarbiausia apie sia mokykla... Galbut tai, jog mokykloje mokoma anglu kalba nuo 2 klases. Mano nuomone, tai gana gerai, nes daugelyje mokyklu mokoma nuo 3.

Vėtrungės pr. mok. anglų kalbos mokina net ir priešmokyklines klases thumbup.gif
Atsakyti
O kaip jūs Vėtrunge ar patenkinta?Aš kai ėjau ten man nelabai patiko,bet neturėjau ko paklausti kaip kitiems,bet mažiukė greit eis,tai nežinau kur leisti į Vėtrungę ar vėl į Papartį...Nors Paparčiu tai aš patenkinta rolleyes.gif
Atsakyti