Įkraunama...
Įkraunama...

Dietos manekenėms- pavojinga sveikatai,



rolleyes.gif biggrin.gif thumbup.gif

Nusibodo būti įmitusiai, nori būti grakšti ir graži. Mano dieta trunka 5 dienas.

Pirmoji diena: virti nesūdyti ryžiai, 1 stiklinė....

Antroji diena: 7 vnt. vidutinio dydžio virtų bulvių.

Trečioji diena: obuoliai, daug.

Ketvirtoji diena: 1 kg varškės.

Penktoji diena: sultys arba mineralinis vanduo.

Ištverti sunku, tačiau patvirtinta praktikoje. Po šios dietos reikia valgyti daugiau vaisių bei daržovių, nieko kepto, viską virtą ir taip 2 – 4 dienas. Tam, kad nepriaugtumėte numestų kilogramų.

clap.gif umn.gif clap_1.gif cool.gif
Atsakyti
thumbup.gif blush2.gif thumbup.gif blush2.gif biggrin.gif smile.gif produkto kuris skirtas tai dienai galima valgiti 3 kartus dienoi po normalia porcija

Pirmadienis: daržovės.

Antradienis: kiaušiniai.

Trečiadienis: virta mėsa (bet kokia).

Ketvirtadienis: pienas.

Penktadienis: virta žuvis.

Šeštadienis: vaisiai.

Sekmadienis: betkoks maistas (nelabai kaloringas
cool dieta
Atsakyti
gera dieta,jei karsas į kurį nori tilpt mažas biggrin.gif
Atsakyti
o po2-4 dienu kai pradesi normaliau valgyti per 5 diemas +10kg smile.gif tokios drastiskos dietos gero rezultato nepadaro. nebent laikytumeis jos visa ateinanti gyvenima(kuris taip valgant zenkliai sutumpetu)biggrin.gif
Atsakyti
Buvau dietu fanatike gal nuo trylikos metu... svajone buvo susirgti anoreksija, nes nebegalejau tverti bulimijos. veidas daresi bjaurus, gerkle visada budavo raudona, o ir ryti kaip kiaulaitei nesinorejo, tuo labiau, kad po to viska isvemdavau. mama suzinotu ka su jos maistu dariau- pritrenktu! verysad.gif
absoliuciai visa laika galvojau apie svorio metima, nors buvau ne pati didziausia storule: 169cm, 60kg.
pradejau sportuoti.... fitness4.gif priaugau per du menesius 5kg, nezinia raumenu ar riebalu, bet faktas tas, kad po to laiko svoris nekrito zemiau po sia riba cry.gif
tai ir tesesi man kancia kol neisvaziavau gyventi i anglija, bulimija savaime isnyko... svoris vos tik pradejus normaliai maitintis zaibisku greciu pradedavo augtu, todel nieko neliko tik istisai bendyti badauti. savo mityba vadinciau badu su nusizengimais.
jei manysit valgau blynus, bulves, duona ir uogienes labai suklysit. visi pasiurpe nuo to kaip valgau: jogurtas, vaisiai, darzoves- pati didziausia dalis raciono. jokiu miltu!
na ne apie tai susirinkome pakalbeti....
radau viena diena dieta, kazkada panasios besilaikydama tirpdziau svori ne dienom, o valandom. nusprendziau pabandyti! biggrin.gif
aisku, laikiausi dviguba laika, t.y. 26d., numeciau 20kg! as sau atrodziau nuostabiai- svoris buvo 55kg, niekada nenorejau buti vieni kaulai, o sis svoris mane dziugino. bet velniava.... po poros menesiu pastojau. dziaugiausi, bet kai isejus i atostogas tik tvarkydavausi ir dienas leisdavau prie tv pamaciau pasekmes. o paskutini menesi isvis buvau pavargus valgyti, nes mazasis dinozauriukas spardydavo is vidaus kaip paseles. rezultatas po gimdymo- 85kg.
10kg jau nukrito, bet gal atsiras kuri nori pasilaikyti dietos su manimi? bijau, kad viena neistversiu... ir bus po poros dienu nestuke.gif ... maisto nestuke. padekit mergaites, juk zinau, kad esu ne viena, kuri vasarai nori tapti grazia!!! stai mano megstamiausia dieta:

13 dienų Kopenhagos dieta:

Liekninamoji dieta, kurią sukūrė Kopenhagos gydytojai, greitai išpopuliarėjo daugelyje užsienio šalių. Nes per trumpą laiką pasiekiama maksimalių rezultatų. Teigiama, jog po 13 dienų gerokai sumažėja pilvo, šlaunų, klubų apimtys.

Negalima laikytis jei:

sergate lėtinėmis kepenų ar inkstų ligomis.
esate peršalusi.
padidėjęs cholesterolis.
alergiška kiaušiniams.

Kaip laikytis:

Kasdien gerti 2-3l vandens.
Žuvį kepti folijoje be riebalų arba virti.
Jokio cukraus, druskos, nei kitokių prieskonių!!!
Kavos nepatartina.
Vakarieniauti ne vėlaiu kaip 3-4 val. prieš miegą.

Pastabos: pakramčius gumos ar suvalgius to, kas nepriklauso dietos meniu - nutraukite ja, nes rezultatu nebus. jei dieta nutraukiate po savaites - kartoti galite po menesio. jei islaikote visa perioda - kartoti dieta galima tik po metu.

1 ir 8 dienos.

Pusryčiai:Puodelis žaliosios arbatos su puse šaukštelio medaus.
Pietūs:2 vieti kiaušiniai, 200g virtų špinatų, pomidoras
Vakarienė:200g virtos ar troškintos jautienos išpjovos, lapinė salota apšlaikstyta citrinos sultim ir alyvų aliejumi.

2 ir 9 dienos.

Pusryčiai:Puodelis erškėtuogių arbatos su puse šaukštelio medaus.
Pietūs:200g. virtos jautienos filė, lapinė salota ir citrinos sultimis, šiek tiek vėliau apelsinas ar greipfrutas.
Vakarienė:100g virto kumpio. 2/3 stiklinės natūralaus jogurto.

3 ir 10 dienos.

Pusryčiai:Puodelis žaliosios arbatos su puse šaukštelio medaus.
Pietūs:200g. žalių daržovių, pomidoras, šviežias vaisius.
Vakarienė:2 kietai virti kiaušiniai, 100g virto kumpio, lapinė salota paskaninta citrinos sultimis ir šlakeliu aliejaus.

4 ir 11 dienos

Pusryčiai: puodelis erškėtuogių arbatos su puse šaukštelio medaus.
Pietūs: kietai virti kiaušiniai, mažas varškės sūrelis be priedų, didelė tarkuota morka.
Vakarienė:dubenėlis šviežių arba konservuotų vaisių salotų. 2/3 stiklinės natūralaus jogurto.

5 ir 12 dienos

Pusryčiai: Tarkuota morka
Pietūs: 200g. troškintos neriebios žuvies filė, pagardintos citrinos sultimis.
Vakarienė: 200g jautienos filė, lapinė salota be priedų, brokolis.

6 ir 13 dienos

Pusryčiai: Puodelis žalios arbatos su puse šaukštelio medaus, skrebutis.
Pietūs:virta vištos krūtinėlė, lapinė salota, pagardinta alyvų aliejumi.
Vakarienė: 2 virti kiaušiniai, morka.

7 diena.

Pusryčiai:2/3 silpnos žalios arba erškėtuogių arbatos
Pietūs:200g virtos jautienos, vaisius.
Vakarienė: nieko, išskyrus vandenį.

jei tikrai norit prisideti, rasykit mazhulinka@yahoo.com
laaaabai lauksiu!
noriu atsikratyti tu lasiaku, uj kaip baisu verysad.gif
Atsakyti
na pirmiausia,tai labai juokingai skamba-169cm,60kg.buvau ne pati baisiausia storulė doh.gif ,na bent dabar turėtum suprast,kad tai buvo normalus svoris,antra,tikrai girdėjau ,kad ši dieta l.veiksminga,trečia-neturiu tiek valios,nesuprantu,kaip sustorėjama,jei sugebama išsilaikyt pagal tokią dietą,pavydžiu thumbup.gif ir sėkmės mirksiukas.gif tik jau jokių vėmimų ir kt.nesamonių schmoll.gif
Papildyta:
beje,o kaip leliukas,nemaitini?nes tada-šiukštu ,jokių dietų,o sveikai maitinantis ir maitinant krūtim,kažkaip pats svoris krinta,bet kai nustojau maitint,tai va tada ir ėmė augt kg.
Atsakyti
nu man ir ce idomiai nuskambejo kad laikytis dietu galedavai isbadaudavai ir dabar tiek priaugai nors zinok seip as tave velniskai gerai suprantu ir zinau kas dedasi su mintim kai atrodo kad svarbiause yra numesti svorio man paciai kai buvo 13 metu pradejau dietu laikytis o 14 jau buvau suleknejusiu bet aisku neperliekniause bet man budavo geda kad esu stora atrodidavo kad gatvei visi i mane ziuri................
Atsakyti
nu keista tavo nuomone tai gal nelabai supranti ka reiskia normaliai valgit nes pasiklausius normaliai valgit visokius kepsnius bulves fri cepelinus ledua bet kokio daktaro pasiklauskit kas yra normalus ir geras maitinimasis ir jai po dietu tikrai normaliai valgisit tai svorio ir nepriaugsit zenkliai beto kad ir sporto pastangomis numetus svori jai pradesi "normaliai" maitintis tai priauksi ta svori taip pat grait doh.gif
Atsakyti
nu nereikia ce nusisneket produkto valgai kiek nori ir is vis ce dabar manai esi pranasesne kaskuom kad manai jog dieta kvaila? blink.gif
Atsakyti
nereikia pykti del komentaru, tiesiog su tokiom dietom yra suvaroma medziagu apykaita. jei keleta meteliu praktikuosi panasius bajerius, pamatysi kuo tai baigsis - ogi antsvoriu. patikek zinau ka sakau ne is kitu patirties
Atsakyti
tikra tiesa, pora meteliu tokiu dietu ir medziagu apykaitos issireguliavimas garantuotas smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes ir ne tik...tai vat, noreciau prasdeti laikytis grieztos dietos, nes per savaite (gimtadieniu, poilsio ir pan) uzaugo nereikalingi kg ir dzinsai jau verzia blush2.gif .
Taigi, mano tikslas - savaite lb grieztos dietos
1,2 diena - iskrova, likusios 5 dienos - 500 - 700 kcal'
RYTOJ - ISKROVOS DIENA ,t.y stengsiuos visai nieko nevalgyt, o kad butu lengviau, cia uzsuksiu aprasyti savo dienos valgiarascio...taigi, junkites ir padekite man istverti. smile.gif
Atsakyti