Įkraunama...
Įkraunama...

Pratimai liemeniui

QUOTE(dijanule @ 2009 08 19, 18:16)
as irgi pripyliau smelio uzvyniojau izoliacija visai kitas sukimas gal ir efektas bus nes kiek seniau sukau jokio rezultato nebuvo biggrin.gif


O sunkiau ar lengviau sukti? biggrin.gif nes as suku kolkas lengva, tai man atrodo su sunkesniu lengviau turi but g.gif biggrin.gif nors gal ir klystu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 08 21, 19:21)
O sunkiau ar lengviau sukti?  biggrin.gif  nes as suku kolkas lengva, tai man atrodo su sunkesniu lengviau turi but  g.gif  biggrin.gif  nors gal ir klystu  blush2.gif


Siaip tai is savo patirties galiu pasakyti, kad man lengviau sukti sunku lanka. Jis kazkaip geriau laikosi biggrin.gif
As senukuose pirkau metalini su tokiais "masazuokliais" tokie dygliai pritvirtinti, tai efektas thumbup.gif jei bent po 30 min per diena suki. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pavel @ 2009 08 19, 00:02)
nuo sunkaus melynes lieka biggrin.gif

va va, ir man melynes lieka, skauda tas vietas dar ilgai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mijukas @ 2009 08 23, 18:08)
va va, ir man melynes lieka, skauda tas vietas dar ilgai biggrin.gif


Tai cia normalu. As pradzioj specialiai dzemperiuka dedavausi, kad taip neskaudetu, o dabar ant nuogo kuno suku (kitaip atrodo, kad poveikis silpnesnis biggrin.gif , bet cia jau mano ismyslai lotuliukas.gif )

Lieka ir dar kaip lieka tokios zymes ant odos, jau nekalbu apie melynes ant koju, jei netycia lanka krentanti gaudai biggrin.gif
Atsakyti
Manau, kad 50 atsilenkimu per diena ir 30min lanko sukimas yra geriausi pratimai liemeniui smile.gif
Atsakyti
man sake drauge kad jai ginekologas pasake kad su lanku tik gimda nusistums jei suks i viena puse.. vataip.. o seip lekste geras dalykas..
Atsakyti
QUOTE(aint @ 2009 09 09, 15:55)
man sake drauge kad jai ginekologas pasake kad su lanku tik gimda nusistums jei suks i viena puse.. vataip.. o seip lekste geras dalykas..


Pas toki ginekologa,kuris pripasakoja tokiu nesamoniu niekad neeiciau,kaip su lanku gali gimda gali pasistumti,juokas biggrin.gif biggrin.gif
Arba ginekologas paijokavo g.gif thumbup.gif
Tai tas pats kad pasakytu issimaudziau baseine ir pastojau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simpatiaska @ 2009 09 17, 20:13)
Pas toki ginekologa,kuris pripasakoja tokiu nesamoniu niekad neeiciau,kaip su lanku gali gimda gali pasistumti,juokas biggrin.gif  biggrin.gif
Arba ginekologas paijokavo g.gif  thumbup.gif
Tai tas pats kad pasakytu issimaudziau baseine ir pastojau 4u.gif


O cia tai geras! Skamba kaip anekdotas lotuliukas.gif
Atsakyti
tikrai sukant lanka, liemuo grazeja 4u.gif esu patikrinus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2009 10 03, 15:59)
tikrai sukant lanka, liemuo grazeja  4u.gif  esu patikrinus  lotuliukas.gif

Tik kad sukt risiversti reikia blush2.gif .
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti