Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu į Iraną

Esu daug kur buvusi,bet jau keli metai svajoju aplankyti Iraną.Ši uždara šalis mane l. traukia.Nors siaip-tai sena persu kultura.
Zodziu-laukiu tokiu keistuoliu kaip as atsiliepti.
Gal kas buvot?
Atsakyti
Buvo mano kompanjonė, su kuria keliavau kartu į Turkiją. Jei rudenį amerikonai dar nebus pradėję jo bombint, jei spėsiu susitaupyt mažiausiai tris tūkstančius ir jei viena pažįstama nepersigalvos, tai kažkur spalį jau turėčiau mindyt Irano žemelę.

Tiesa, drabužėlių dar reiks įsigyt tokių, kokių paprastai net nekiltų mintis į galvą dėvėt. Reiks nusipirkt ilgą laisvą, figūrą maskuojančią palaidinę be jokių iškirpčių ir skarelę galvai apsigobt, nes ten europietiškai nepastrainavosi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smurka: 02 kovo 2007 - 06:40
Wow,kaip dziugu,as galvojau kad as cia viena tokiu minciu apsesta...
Kaip tai tavo pazistamai,ar patiko? Ar nera pavojinga moteriskems?Siaip reiketui kokio vyro i kompanija,tada jie nekimba.As esu buvus Emiratuose, Egipte,Kuweite,bet ten kiek kitaip.O Iranas....Mano vyras labai tiktu pagal isvaizda(atrodo kaip tikras arabas),bet jis tikrai nevaziuos.Mano kad cia beprotybe.
Atsakyti
Cia truputi apie Irana ax.gif
Ir cia siaip smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 02 kovo 2007 - 16:55
Perskaičiau shalimar atsiusta pasakojima apie kelione i Irana autostopu.Tokia kelione tikrai ne man.Neziurint ivairiu pavoju,kelione buvo nerealiai varginanti. Sitokiam karsty vaziuoti keliolika valandu beveik nejudant del autobuso apkrovimo.....mane ten butu ištikusi isterija.... cray.gif frusty.gif
Tai dar ten vaziavo pora,o panom vienom.....Nors jiems alachas draudzia prievartavimus griezciausiai,bet jie moteriskiu is vakaru negerbia,laiko jas laisvo elgesio ir....bent jau neatsigintum nuo pasiulymu...
Zodziu-numirciau is siaubo jei reiketu panom miegoti palapinej kur nors Irano ar Pakistano laukuose....
O ta kelione kur organizuojama per kelioniu agentura,tai kiti minusai.Brangi,beto -is Maskvos,beto man nelabai programa patinka.
Smurkele,as nieko neturiu,jokiu planu ar marsrutu kol kas.Tiesiog turiu kelis metus brandinama ideja mintyse ir tiek...
Bandysiu dar ieskoti,bet niekur(uzsienio turizmo agenturose) kol kas neuztikau organizuojamos keliones i Irana. schmoll.gif
Papildyta:
Vyras apie mano situos planus tingi net kalbeti.Tiesiog galvoja kad as persidirbau...
Atsakyti
As jokiu budu nesiuliau vaziuoti autostopu i Irana biggrin.gif Ta nuoroda tik siaip, ispudziams pasiskaityti, kas zmonems patiko, o kas ne smile.gif O siaip tikrai nemanau, kad keliaujant savarankiskai i dvi vienisas moteris butu ziurima palankiai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 03 kovo 2007 - 13:31
Et buvo ir man mintis apie Iraną sukirbėjus ax.gif Skridau su tokiu UAE piliečiu, kuris iš Irano kilęs. Taip gražiai papasakojo wub.gif Jis ten latvių verslininkus lydėdavo (verslo reikalais). Bet vienoms moteroms važiuoti, tai kažin kažin g.gif Na ne Saudo Arabija, bet visvien biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(M & G @ 2007 03 05, 23:10)
Gaila, kad valdžia tokia pas juos dabar,  verysad.gif o iki 1979 metų vasario 1 dienos buvo taip:
user posted image

Iki 1979 sali valde marionetine vyriausybe visaip kaip remiama JAV tongue.gif Tatai iraniecius uzkniso ir isgrudo jie jav lauk kartu su ju statyta vyriausybe. Tai turbut visgi ne pyragai ten buvo g.gif

Ir dar pakritikuosiu tave M & G ax.gif , nereiketu kalbeti uz visus musulmonus nes nera tokio dalyko kaip islamas is didziosios raides, yra daug jo variaciju. Iranas yra shiitine valstybe, praktiskai vienintele tokia, nes kitur dominuoja sunitai. O jei prisiminsime turkija, tai ten islamas dar kitols - "vyriausybinis", nes valdzia kisasi i religija kaip begali ir netgi dvasininkai negali sakyti ka nori. Ten veikia religine cenzura. Todel pazinti turkijos islama toli grazu nereiskia pazinti islamo Irane ar pvz. Sirijoj mirksiukas.gif Nes tau kiekvienas tulas iranietis, irakietis ar palestinietis paaiskintu kad turkai jokie ne musulmonai bigsmile.gif


Naudodami proga noriu viena diskusijos dalyve paraginti issijungi Caps Lock, nes didziosios raides virtualioje erdveje reiskia rekima, o rekti diskusijoje - labai nemandagu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbane: 05 kovo 2007 - 22:55
Šaltmete,tingejau ta pati rašyt,nukopijavau ir viskas.Siais laikais tai taip paprasta.... ax.gif
Na va,daugeja musu burys....keliaujanciu i Irana tongue.gif
Yra netgi zinanciu ju istorija,paprocius,-gido nereikes-jau sutaupom kazkiek.
Gal kas zino farsi kalba? Tada is vis mes laimes kūdikiai.Uzsidedam skaras,placias bliuzeles su ilgom rankovem,placius ilgus sijonus-ir pirmyn 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
Kazkada skaiciau knyga Bruni PRASSKE "Uzdrausta meile" apie Irana.
Galit paskaityt,idomi.
Atsakyti
i Iraną apie balandžio gegužės mėn bus galima vykt su NATO pajėgom, kelionės trukmė 6mėn, viskas įskaičiuota, kelionių agentūra primokės, vienintelė salyga įstot į armiją smile.gif
Atsakyti
Spalio 7-21 dienai iš rygos radau bilietus į Stambulą tik už 384 litus. Tai su viza ir autiko bilietais išeitų viso labo tik 900. Dar kažkiek kainuotų traukinio bilietas Stambulas-Teheranas-Stambulas
http://www.tcdd.gov....dding/index.htm

Tai kiek pati kelionė išeina?
Atsakyti
Nu va, sudėliojau maršrutą kurio kaina man patiko, bet nepatiko trukmė.

1. Viza - 400 litų
2. Ryga-Stambulas-Ryga lėktuvu - 384 litai
3. Vilnius-Ryga-Vilnius+taksas iki oro uosto - apie 150 litų
4. Stambulas-Teheranas-Stambulas traukiniu - 278 litai

Iš viso - 1212 litų. Pigiau grybo. minusas didžiausias tik tas, kad traukiniu į vieną pusę varyt išeina 2 paros 18 valandų. Taigi beveik 6 dienos vien kratymuisi traukiniu blink.gif

Antras minusas tas, kad iš anksto negali bilietų užsisakinėt, nes nežinosi, kada tiems amerikonams užeis eilinis prietemis bombint tą Iraną mad.gif

Kita vertus į vieną pusę galima iš Stambulo lėktuvu pavaryt iki Vano, o iš Vano į Teheraną jau traukiniu. Kainuotų nežymiai brangiau. Bet kuriuo atveju pačiai kelionei reikia numatyt 2000 litų+1000 tusams Irane (Teheranas, naujausiais duomenimis, pripažinta pigiausia pasaulio sostine)
Papildyta:
hehehe, daugiau tik kokiais 300 litų gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smurka: 06 kovo 2007 - 13:53