Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu į Iraną

QUOTE(Mari45 @ 2007 03 07, 12:31)
Radau reisa iš Berlyno į Teheraną tiesioginį.Būtų ko gero arciausia,bet....1oooEuru,t.y. 3,5 tukstančiai litu.Cia i abi puses,žinoma .Lufthansa.Bet man kazkodel nedave pigiu bilietu,gal galima pagaudyti...Butu nerealu!

Pabandyk dar paziureti http://www.travelstart.lt , ten daug aerouostu ir aviakompaniju, gal rasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Piranija @ 2007 03 07, 18:33)
Radau is Berlyno lapkricio menesiui pirmyn ir atgal uz 1545 Lt.Iki Berlyno irgi galima iki to laiko nuciupti pigu bilieteli.Uz kokius 2000 Lt galima suskraidyti ne kanciu.


o čia ne per ramadaną???
Atsakyti
QUOTE(fanda @ 2007 03 07, 21:33)
o čia ne per ramadaną???


Ramadanas šiemet spalio 11 baigsis mirksiukas.gif
Atsakyti
Piranija, tai tu vaziuoji i Irana spali? as jau turiu kazkoki pakeleivi internetini, vyra smile.gif pradejom planuot kelione, turbut spalio antrai pusei. bus gerai su oru, nebedusim po tais puspalciais ir skarom, nebevasara.
bilietus dabar reiketu uzsisakyt, manau geriausia ryga-ist-ryga arba vln-ist-vln, ir ist-teh-ist, turku avialinijos kasdien ten skraido. reikia lekti kol ten mulu rezimas dar gyvuoja, nes si egzotika viena diena gali baigtis smile.gif. o vizas koki rugseji susitvarkysim smile.gif beje- skaiciau kad buvai izraelyje, tai keisk pasa jei tas pats dar pas tave smile.gif
Atsakyti
Iranan noriu labai,labai. Bet as tik svajoju ir nieko nedarau.Kuriam laikui butu ta KELIONE? turiu dukra 9 metu,bus trecioke,tai jei isvyksiu l. ilgam-nusimokys.
Izraelio vizos nera mano naujam pase,buvom senam.Pasas -svarut svarutelis thumbup.gif
Atsakyti
Vaziavau ne viena, turiu iranieciu draugu, susipazinom Olandijoje universitete. Bet ir siaip, vaziuociau netgi be kontaktu cool.gif Saugi salis (bent jau pagrindiniuose miestuose), turistas ten kaip sventa karve lotuliukas.gif. Skridau is Amsterdamo tiesiai i Teherana. Tada vaziavom masina iki pat Shirazo (pietuose) per Kashana ir Isfahana. Tada skridom i Kish sala Persijos ilankoje. Kish tai tikras rojus zemeje... Isfahanas suzavejo savo mecetemis, moksline architektura. Turejom gera gida, pripasakojo tokiu dalyku, kad as su atvepusiu zandikauliu pravaiksciojau. Paskui buvo taip pikta, kad tos zinios nebenaudojamos... Persai zinojo, kas yra kondicionierius, antivabzdziu sistema, ir kaip statyti namus, kad vasara butu vesu, o ziema silta, jau pries 500 metu!
Maistas irgi pasakiskas. Nors as su maistu jau buvau pazistama, bet itariu, kad pirma karta nuvaziavus butu skoniu fiesta biggrin.gif. Neastru, be galo skanu.
Uhm, kas dar... skara ir paltas nebaisu wink.gif. Teherane nusipirkau labai plona ilga tunika, po ja devejau ka tik noriu, turejau su savim kelniu, skara uzvyniojau nerupestingai, buvo gerai. Iranietes moterys siaip labai graziai rengiasi.. Ir houte couture gatvese pilna lotuliukas.gif Tokiu dalyku per telika zinoma nerodo gun_bandana.gif
Zmones labai mandagus, uz rankoviu netempe ir teket nesiule. Nors as aisku labai vietiskai atrodau, gal del to. Jeigu buciau blondine melynake, gal ir kitaip butu ziureje. Bet bent jau tuose miestuose, kuriuose daug turistu (Teheranas, Isfahanas), visiems dzin.
Vaziuosiu kitais metais vel thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ir as labai labai noreciau aplankyti sia sali. Ji man atrodo tokia neiprasta ir idomi, juk viskas ten visiskai kitaip nei pas mus.
Galbut atsirastu norinciu prisijungti ir nukeliauti i sia sali? Galima butu pasiplanuoti kelione ir po kokio pusmecio vykti. Kas uz??? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 03 03, 14:30)
As jokiu budu nesiuliau vaziuoti autostopu i Irana biggrin.gif Ta nuoroda tik siaip, ispudziams pasiskaityti, kas zmonems patiko, o kas ne smile.gif O siaip tikrai nemanau, kad keliaujant savarankiskai i dvi vienisas moteris butu ziurima palankiai unsure.gif


Mano draugė mokėsi Irane ir daug po jį keliavo - pasak jos, šalis labai saugi ir prie moterų-europiečių niekas nesikabinėja schmoll.gif
Atsakyti
Už poros savaičiu varau į Iraną.
Kelionė savarankiška, be agentūrų.
Labai norėjau ten nuvykt, tikiuosi nenusivilsiu...
Atsakyti
ir as svajoju apie Irana Iraka Jordanija ir Sirija. Gyvenu kuri laika Kanadoje, ir ne paslaptis kad tai emigrantu krastas, mokausi tarp irakieciu iranieciu ir tai tikrai nuostabus zmones, labai draugiski, pasiruose padeti vieni kitiems, prisiklausiau daug apie ju salis, ju gyvenimus, ivairias istorijas ir pan, dabar noreciau viska savo akimis pamatyti, manau kita vasara trauksiu i ta puse smile.gif
O kelioniu akademija yra thumbup.gif kolektyvas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na va, grįžau... šalis didelė, ir atstumai dideli, reiktų ten kelių mėnesių kaip minimum, kad ramiai viską apžiūrėt. Šiaip, labai viskas vakarietiška, gražu, reikės dar sykį aplankyt šią šalįsmile.gif
Vilkaa, rekomenduoju Siriją ir Jordaniją tikrai, dėl Irako nežinau, nebuvau dar ten:)
O aš brandinsiu mintį apie Jemeną ir Omaną biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki.Tai ar buvote Irane?Ar issipilde Jusu svajone?Mano dukra ten buvo.Liko suzaveta smile.gif Noreciau perspet,jeigu parduotuveje i "How much?" atsako,kad nieko nekainuoja,nedziaukite..Tai rytietiskas mandagumas.Po triju kartu pasakys kaina biggrin.gif
Atsakyti