Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos (rausvieji apgamai)

Na tikiuosi, kad ir toliau taip gis 4u.gif Šiaip ta 1 nuotrauka, tai dar ne visai prieš operaciją, kai važiavom, buvo daug raudoniau, tik fotkes neturiu blush2.gif
Mes darėm 3 operacijas 2, 4 ir 6 mėn. bet antra operacija sakyčiau buvo nelabai vykusi, nes ženklaus pagerėjimo, kaip po pirmos operacijos nebuvo, o po trečios operacijos reikalai pajudėjo kaip reikalas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Nors kaip aiškina pats Pošiūnas, tai, kad pirma ir antra operacijos buvo hemangiomos augimo stabdymui, o trečia jau jos šalinimui.... 4u.gif
Akivaizdus pavyzdys visoms mamytėms, kad viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Ryna, kaip smagu matyti tokius pagerėjimus bigsmile.gif 4u.gif

O mes šiandien jau po konsultacijos su Pošiūnu, reiks lazeriuoti verysad.gif reiks tai reiks, nieko nebepadarysi, jau ir taip buvau susitaikiusi unsure.gif tikiuosi, kad užteks vienos procedūros ax.gif važiuojam po 2 savaičių gultis į ligoninę smile.gif

Turiu klausimuką, kadangi daro narkozę, vadinasi procedūros metu skauda, o po procedūros irgi skauda vaikučiam tą vietą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2007 09 18, 18:19)
Ryna, kaip smagu matyti tokius pagerėjimus bigsmile.gif  4u.gif

O mes šiandien jau po konsultacijos su Pošiūnu, reiks lazeriuoti verysad.gif reiks tai reiks, nieko nebepadarysi, jau ir taip buvau susitaikiusi unsure.gif tikiuosi, kad užteks vienos procedūros ax.gif važiuojam po 2 savaičių gultis į ligoninę smile.gif

Turiu klausimuką, kadangi daro narkozę, vadinasi procedūros metu skauda, o po procedūros irgi skauda vaikučiam tą vietą? g.gif


man Strumila aiškino, kad pati procedūra yra skausminga plius lazeriuojant reikalingas tikslumas, kas neįmanoma jei vaikutis neužmigdomas. Po procedūros, anot jo visiškai neskauda. Pagal vaiką sprendžiu, kad tikrai neskaudėjo.
Atsakyti
Sandrulia, pamatysi, ir tavo vaikiukui viskas bus gerai 4u.gif

Bent jau mano vaikui tikrai po operacijos neskaudėjo, nes buvo linksmas, laisvai leido kaktą patept vaistukais, nes šiaip jeigu skaudėtų, tai rėktų, neleistų nė prisiliesti, o nieko panašaus nebuvo 4u.gif
Beje, vaikams nėra jau tooookios baisios tos narkozės, kai kuriais atvejais yra baisiau, kai vaikas mato, ką jam daro ir klykia 20-30 min., tie dalykai labai gali atsilept ateity –sisiuku į lovą, mikčiojimu ir pan.
Na čia aš ne apie leliukus iki 6 mėn., kurie nieko neprisimena, bet apie vyresnius vaikiukus.

Viena kita palaikydamos, pasidalindamos džiaugsmais ir vargais įveiksim mes tas bjaurybes mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryna @ 2007 09 18, 17:16)
Biškį pateršiu eterį, po kelių dienų išimsiu:
Prieš operaciją, po 1 operacijos praėjus mėnesiui ir dabar po 3 operacijų praėjus pusmečiui

kaip smagu ,kad viskas tik geriau ir mažai visai belikę thumbup.gif daugiau operacijų turbūt nebereikės?
Atsakyti
Ryna tavo nuotraukytes suteike vilties visiem teveliam bigsmile.gif ,siulyciau jas palikti kad ir ateiti kas pasiskaitines sia tema pamatytu jas,bent jau mes su vyru jas pamate tikrai dabar pilni vilties ,kad ir musu dukrytei viskas pranyks wub.gif labai smagu kad jusu vaikuciui jau matyti didele pazanga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovillee: 19 rugsėjo 2007 - 10:27
Ryna,na ir šauniai jums gyja..
Sveikinu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laauraa: 19 rugsėjo 2007 - 10:33
QUOTE(Ryna @ 2007 09 18, 19:41)
Sandrulia, pamatysi, ir tavo vaikiukui viskas bus gerai  4u.gif

Bent jau mano vaikui tikrai po operacijos neskaudėjo, nes buvo linksmas, laisvai leido kaktą patept vaistukais, nes šiaip jeigu skaudėtų, tai rėktų, neleistų nė prisiliesti, o nieko panašaus nebuvo 4u.gif 

Ačiū ax.gif

Po lazeriavimo reikia tept vaistukus? kokius? gal iš anksto nusipirkti g.gif
Atsakyti
Bepantenu reikia tempti.
Tačiau Pošiūnas viską pasakys.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laauraa @ 2007 09 19, 21:15)
Tačiau Pošiūnas viską pasakys.. mirksiukas.gif

Jis nekalbus ar man tik taip pasirodė? g.gif per 5 min gal mus atleido, pačiupinėjo, sako čia gerybinis augliukas, nieko blogo nepadarys, bet reikia sustabdyt, kad vaikui gyvenimo paskui negadintų...ir vsio. Bet aš kadangi domėjausi daug, tai man per daug tos info ir nereikėjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laauraa @ 2007 09 19, 20:15)
Bepantenu reikia tempti.
Tačiau Pošiūnas viską pasakys.. mirksiukas.gif



o mum nieko neliepe tepti g.gif
Atsakyti
Tikrai nuoširdžiai džiaugiuosi su tavim Ryna ir tavo sūneliu. Aš irgi siūlyčiau palikti nuotraukytes, kad kitoms mamytėms suteiktų vilties.
Linkiu greito gerėjimo 4u.gif
Atsakyti