Įkraunama...
Įkraunama...

Želmenų sultys

QUOTE(Sultys tai jėga @ 2006 01 23, 21:17)
želmenų sulčių kapsulėse, nėra pačių svarbiausių dalykų:chlorofilo,skystojo deguonės,enzimų... sultys yra nepakeičiamos.

Kaip tai enzimų nėra... O tai kur jie pasislepia? unsure.gif Sultys tai jėga, nepakeičiamų dalykų nėra mirksiukas.gif Sutinku, tai yra labai vertingas maisto papildas, turintis daug mikro ir makroelementų bei kitokių naudingų organizmui medžiagų, bet tai nėra panacėja nuo visų ligų schmoll.gif Patikėk, žinau, k ą rašau. Po savo šiuo postu ir parašą galiu išraityti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2006 01 23, 22:43)
Kaip tai enzimų nėra... O tai kur jie pasislepia?  unsure.gif Sultys tai jėga, nepakeičiamų dalykų nėra  mirksiukas.gif Sutinku, tai yra labai vertingas maisto papildas, turintis daug mikro ir makroelementų bei kitokių naudingų organizmui medžiagų, bet tai nėra panacėja nuo visų ligų  schmoll.gif Patikėk, žinau, k ą rašau. Po savo šiuo postu ir parašą galiu išraityti  biggrin.gif

gerbiu tavo nuomonę ir pritariu,kad želmenų sultys nėra vaistas nuo visų ligų šios sultys skatina mūsų organizmo įgimtą savybę gydytis pačiam
Atsakyti
Parasykit, kokiu vitaminu ten esama? Mano mamai vezys ir daktarai liepe jai jo nemaitinti, t.y. kuo maziau B grupes vitaminu duoti su maistu....sake daug valgyti A, C vit. turincio maisto, greipfrutai, citrinos, virtos darzoves...
Atsakyti
QUOTE(PAME @ 2006 11 03, 12:22)
Parasykit, kokiu vitaminu ten esama? Mano mamai vezys ir daktarai liepe jai jo nemaitinti, t.y. kuo maziau B grupes vitaminu duoti su maistu....sake daug valgyti  A, C vit. turincio maisto, greipfrutai, citrinos, virtos darzoves...


Esu girdejusi, kad jei zmogus turi piktybiniu naviku, zelmenu sultys nera gerai, nes jos aktyvina ju augima. Gal kas turi kitokios informacijos?
Atsakyti
Cituoju is Delfi:Žinoma žolininkė Jadvyga Balvočiūtė į šį barą atsiunčia onkologinius ligonius. Davidonienei džiugu, kad pasitarti skambina kai kurie gydytojai onkologai. Želmenų sulčių poveikį augliams išsamiai ištyrę japonų mokslininkai nustatė, kad atitinkamai vartojamos jos tirpdo piktybinius navikus. Gydymas želmenų sultimis, be kitų metodų, taikomas Suomijos ligoninėse, ypač traumatologijoje.
„Gaila, - sako Davidonienė, - kad Lietuvoje dar neatliekama jokių mokslinių tyrimų, koks šių sulčių poveikis sveikatai".

Vadinasi jokiu tyrimu pas mus neatlikta,tad ir teigti apie vezio lasteliu dauginimosi isprovokavima nereiketu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(1-oji mama @ 2007 01 04, 22:06)
Vadinasi jokiu tyrimu pas mus neatlikta,tad ir teigti apie vezio lasteliu dauginimosi isprovokavima nereiketu rolleyes.gif

LT viename univere buvo tiriama biocheminė žemenų sulčių sudėtis, bet docentė , kuravusi šitą reikalą išvyko, tai tuo viskas ir baigėsi...
Bet reiktų žinoti, kad sultyse labai daug fermentų ir kitokių bioaktyvių medžiagų, todėl jas reikėtų vartoti atsargiai, o ne kaip kokį kompotą hihihi.gif Vėžinių ląstelių dauginimosi sutys tikrai neišprovokuoja, bet jei jau žmogus serga, tai kas žino unsure.gif Bent jau išmanantys pataria tuomet jų atsisakyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotukas: 04 sausio 2007 - 22:35
Geriau, visai nieko tas skonis, nu ne delikatesas, bet man tai nieko slykstaus. Aisku, tam nusiteikti reikia (sakyk, kad cia skanu, ir bus skaniau mirksiukas.gif )
Bet kad butu poveikis, reikia bent jau kursa tu sulciu isgerti, gerti kasdien, o tai nelabai patogu. Tai as isgeriau kursa zelmenu tableciu. Rezultatas - puikus, tiesa sakant, taip net nesitikejau. Daugiau energijos atsirado, maziau nuvargsti. Cia gi naturalus vitaminai! tongue.gif
Atsakyti
Kai laukiausi vaikelio geriau ir aš želmenų sultis,na žinot geriau apie menesį tai tikrai hemoglobinas ryškiai pagerėjo.Dar tada niekas apie tai nerašė,jog sultis skatina vež.ląstelių dauginimąsi.O mūsų giminej yra ne vienas ,jau miręs nuo vėžio.Tai išeina, rizika buvo gerti man jas.Bet per tą laiką nieko neatsitiko,tai tikiuosi ir nebeatsitiks.
Atsakyti
Del zelmenu sulciu yra vienas, bet... jos labai gerai, jeigu nera organizme jokiu augliuku ir siaip negeru dalyku... todel reikia buti tikram kad pas tave niekas neauga...
Atsakyti
Gėriau ir aš tų sulčių 4u.gif Deja, nieko ypatingo nepajutau, nors gėriau gal apie savaitę, tik labai neskanios, pastebėjau 9bent jau man blush2.gif ). O šiaip gal per trumpai gėriau, gal ir padeda.
Atsakyti
QUOTE(Kamikadzė @ 2008 04 08, 19:16)
Gėriau ir aš tų sulčių  4u.gif Deja, nieko ypatingo nepajutau, nors gėriau gal apie savaitę, tik labai neskanios, pastebėjau 9bent jau man  blush2.gif ). O šiaip gal per trumpai gėriau, gal ir padeda.


savaite tikrai per trumpai... visu vitaminu kursas minimum menesis... tai ir cia manau be menesio neapsieisi.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Pirmą kartą girdžiu apie tas vėžines ląsteles. Iki šiol maniau, kad želmenų sultys (vartojimas) turi tik teigiamų pusių... unsure.gif
Atsakyti