Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolės auklės

Sveikos,


Ir kokios kainos Marijampoleje samdant aukle? Na uz 8 val darbo diena per menesi kike? Ir kiek uz valanda, jei papildomai reikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 13 gruodžio 2007 - 19:22
QUOTE(Micaela @ 2007 03 04, 12:02)
Sveikos,

Ir kokios kainos Marijampoleje samdant aukle? Na uz 8 val darbo diena per menesi kike? Ir kiek uz valanda, jei papildomai reikia?

Ei, ar Marijampolieciai aukliu paslaugomis nesinaudoja??????????????????????????????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 13 gruodžio 2007 - 19:22
QUOTE(Micaela @ 2007 03 07, 20:53)
Ei, ar Marijampolieciai aukliu paslaugomis nesinaudoja??????????????????????????????

Labutis,

Na aš savo auklą paleisiu nuo balandžio vidurio. Bet manau, kad ji ieškosis ilgesniam laikui, o tokiam laikui darbo dažniausiai ieškosi atostogaujančios darželių auklėtojos, studentės ir pan.
Mes auklei mokam 2,5 Lt už valandą, ji pas mus valgo. Šiaip kainos svyruoja nuo 2 iki 3 Lt/val. Tokiam mažiukui gali reikėt brangiau mokėti mirksiukas.gif
Atsakyti
As va ir dabar nuo nauju metu imsiu aukle, tai siap ji ima 2,50 lt/val. bet kaip mazesniam vaikuciui sakiau 3 lt/val. - sutiko thumbup.gif O paskui ziuresim
Atsakyti
Aš nelabai suprantu, kaip priklauso auklės atlyginimas nuo vaiko amžiaus, nes mano mergaitė 4 metų, ir moku po 3Lt/val.
Atsakyti
labukas.as taip pat ruosiuosi pradeti auklytes paieskas.Man reikes galbut nuo vasario menesio.manau bus nelengva rasti doh.gif
Atsakyti
Micaela, sveikute prapuolene bigsmile.gif mirksiukas.gif kaip jus gyvenat, kaip vyrukas tavo? idomu butu kada supazindinti kavalierius bigsmile.gif taip sauniai abu dar pilvuose budami Kaunan leke lotuliukas.gif thumbup.gif
O as va ieskau aukles visom pajegom, vienai atsakem jau del asmeniniu priezasciu, tai dar kelias rezervui turiu. Del atlyginimu, tai cia ziuriu minimumus visos mokat lotuliukas.gif thumbup.gif As ir tokios ieskosiu - pacios geriausios ir maziausiai apmokamos. Tik kazin ar rasiu - sako menesinis atlygis dirbant nuo 8-17 val. 5 darbo dienas - 700-900 lt ir dar kitas reikia idarbinti doh.gif g.gif tai plius sodrai dar... niu vienu zodziu...
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2008 01 14, 18:38)
Tik kazin ar rasiu - sako menesinis atlygis dirbant nuo 8-17 val. 5 darbo dienas - 700-900 lt ir dar kitas reikia idarbinti  doh.gif  g.gif  tai plius sodrai dar... niu vienu zodziu...

Na jei auklė su pedagoginiu išsilavinimu, užsiima vaiko lavinimu, auklėjimu, tai negaila mokėti ir daugiau. Bet jeigu tik prižiūri vaiką, išsiveda jį lauką, apeina visas savo drauges ir parduotuves, tai ką aš žinau g.gif
Atsakyti
Na o man tik tiek gerai kad aukles reikes ne kiekviena diena.as ieskausi darbo pamaininio,o ir vyras dirba kas ketvirta para thumbup.gif tai jos reikes tik tada kai papuls abiem dirbti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglija @ 2008 01 17, 11:28)
Na jei auklė su pedagoginiu išsilavinimu, užsiima vaiko lavinimu, auklėjimu, tai negaila mokėti ir daugiau. Bet jeigu tik prižiūri vaiką, išsiveda jį lauką, apeina visas savo drauges ir parduotuves, tai ką aš žinau g.gif


Ta, apie kuria kalbejau, aukle ne pedagoge, bet siaip miela, tvarkinga, sazininga moteris thumbup.gif Isejo ir darbo, kad visokeriopai atsiduotu priziurimam vaikeliui. Manau, tokia tureti ne tik prabanga, bet ir privalumas ax.gif

QUOTE(DOMINUKE @ 2008 01 17, 17:38)
Na o man tik tiek gerai kad aukles reikes ne kiekviena diena.as ieskausi darbo pamaininio,o ir vyras dirba kas ketvirta para thumbup.gif tai jos reikes tik tada kai papuls abiem dirbti mirksiukas.gif


Tau ir tavo maziukui geriau, ale rasti tokia sunkiau manau g.gif
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2008 01 17, 17:38)
Na o man tik tiek gerai kad aukles reikes ne kiekviena diena.as ieskausi darbo pamaininio,o ir vyras dirba kas ketvirta para thumbup.gif tai jos reikes tik tada kai papuls abiem dirbti mirksiukas.gif


Sunku bus rasti tokią auklę, kuri norėtų dirbti tik kelias dienas per mėnesį - gyventi tai juk žmogui reikia g.gif. Bet kokiu atveju sėkmės paieškose mirksiukas.gif

O dėl auklių su pedagoginiu išsilavinimu, tai nežinau, ar tikrai tokia auklė būna geresnė g.gif. Aš pati į darželį ėjau labai trumpai, bet kai pamenu sovietinio kirpimo auklėtojas, tai net nupurto biggrin.gif. O jei tokia buvusi auklėtoja (dabar jau garbingo amžiaus moteriškė) būtų su mano vaiku, tai kažin, ar čia koks pliusas cool.gif. Visų pirma, viskas priklauso nuo asmeninių žmogaus, kuris prižiūrės jūsų vaikutį, savybių, meilės vaikui ir noro su juo ne tik būti, bet ir žaisti, piešti, skaityti, dainuoti, lipdyti..., o jau po to nuo jo išsilavinimo ir t.t. mirksiukas.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona: 19 sausio 2008 - 12:48
QUOTE(Mona @ 2008 01 19, 12:42)
O dėl auklių su pedagoginiu išsilavinimu, tai nežinau, ar tikrai tokia auklė būna geresnė  g.gif. Aš pati į darželį ėjau labai trumpai, bet kai pamenu sovietinio kirpimo auklėtojas, tai net nupurto  biggrin.gif. O jei tokia buvusi auklėtoja (dabar jau garbingo amžiaus moteriškė) būtų su mano vaiku, tai kažin, ar čia koks pliusas  cool.gif. Visų pirma, viskas priklauso nuo asmeninių žmogaus, kuris prižiūrės jūsų vaikutį, savybių, meilės vaikui ir noro su juo ne tik būti, bet ir žaisti, piešti, skaityti, dainuoti, lipdyti..., o jau po to nuo jo išsilavinimo ir t.t.  mirksiukas.gif.


drinks_cheers.gif
Vat butent tokia auklyte ir turi mano drauge ir jau iesko kitos, nes sitoji tik tiek, kad vaikui patinka, nes gali ir ant galvos jai uzlipti, bet jokio lavejimo, ugdymo su vaikeliu ji neatlieka schmoll.gif visai nekokia tokia aukle su pedagoginiu issilavinimu ir nemenka darbo patirtim.
Atsakyti