Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimo kursai suaugusiems

Gal kas zinote, kur mokina piesti suaugusius (nuo 25m.)? Kokios kainos? Ar vaiksto ir visai zali, nesiruosiantys stoti kur nors i VDA?
Aciu smile.gif
Atsakyti
Apie kursus rasi čia
Atsakyti
Vilniaus mokytojų namuose yra J. Stauskaitės dailės mokykla vaikams, jaunimui ir suaugusiems.
http://www.dailesmokykla.lt

Taip pat toj pačioj Vilniaus gatvėj yra Savicko dailės mokykla, ten man atrodo ir jo galerija, atrodo Vilniaus 14. Gali bet kada užeiti pasiteirauti.

Apie kainas žinau tik mažiems vaikams (20lt/1,5h). Čia pas Stauskaitę. Suaugusiems manau brangiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 03 gruodžio 2004 - 09:39
Labas!
Atsakyti
Dar Vilniuje, Konarskio gatvėje yra vaikų dailės mokykla, kurioje yra vakarinis skyrius suaugusiems. Ten mokoma piešimo, kompozicijos, skulptūros, tapybos, dailės istorijos, keramikos ir pan. Anksčiau užsiėmimai vykdavo 3 kartus per savaitę po 2 pamokas. Kokios dabar kainos - nežinau.
Atsakyti
Įdomu mirksiukas.gif . Nežinojau apie tai blush2.gif
Atsakyti
SOS help.gif padekit,

kur galima Kaune lankyti piesimo kursus suaugusiems (man 27m.)
Gal kas nors zinote???? Gal kas jau lanko ar lanke???? Labai seniai svajoju apie tai 4u.gif

Rasykite, labai lauksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
jei ka domins tai as zinau Klaipedoje dailes studija "Guboja"ten yra visokiu grupiu,as lankau suaugusiu vakare.Musu vadovas dailininkas Aleksandras Ilginis.vyksta du kart savaitej,tikrai faina ax.gif
Atsakyti
Sveiki,
paskutiniu metu kreizeju del meno , tai butu labai idomu suzinoti daugiau apie Klaipedos dailes studija Guboja- kur randasi, kiek kainuoja kursai suaugusiems ir po kiek zmoniu grupese?
Atsakyti
QUOTE(Sonatag @ 2006 02 22, 11:33)
Sveiki,
paskutiniu metu kreizeju del meno , tai butu labai idomu suzinoti daugiau apie Klaipedos dailes studija Guboja- kur randasi, kiek kainuoja kursai suaugusiems ir po kiek zmoniu grupese?


labas 4u.gif gerai kad parasei i AZ nes kiek cia buvau uzsukus niekas nesidomejo tai ir nebejau cia doh.gif
tai va,Guboja yra zveju kulturos rumuose,A.Ilginis desto suaugusiuju grupei,pirmadieni ir antradieni 18val.del zmoniu kiekio tai sunku pasakyt,is pradziu buvo daugiau gal kokis 10-12,o paskui atkrito keli,as tame tarpe nes pradejau dirbt o dirbu iki 22val,tai niekaip nebegaliu lankyt.jau du men kaip nebelankau,o seip pradejau nuo rugsejo.manau kad dabar nauja grupe rinks velnuo rugsejo,nors gali ir pati nueit susizinot.destytojas labai malonus siek tiek pagyvenes vyras,toks trpty paplaukes kaip ir pridera dailininkui biggrin.gif bet tikrai labai siltas zmogus.seip daug atkrito nes nelengva ten,miegot nebudavo kada,visokiu uzduociu jis ten sugalvodavo.mokejau 40lt i men,pigu jis nebrangininkas.
o seip iejimas ne pagrindinis ten,o toks nuosalej yra kampe,laiptukais pakyli i antra auksta ir pamatai ilga koridoriu tada eini kol randi duris su uzrasu guboja.
dabar net sirdy suspaude kai prisiminiau,fainai buvo...tik va tas darbas cray.gif
Atsakyti
Ačiū už išsamų atsakymą. Ar daug pavyko išmokt per tą laiką kol lankei. Aš kažkurį vakarą pro žvejukus važiavau tai mačiau kad ten piešia. Bet gal ten susirenka visi tokie kur jau moka piešt. aš tai šitoj srity visai žalia. Kažkaip nedrąsu.
Atsakyti
QUOTE(Sonatag @ 2006 03 07, 15:09)
Ačiū už išsamų atsakymą. Ar daug pavyko išmokt per tą laiką kol lankei. Aš kažkurį vakarą pro žvejukus važiavau tai mačiau kad ten piešia. Bet gal ten susirenka visi tokie kur jau moka piešt. aš tai šitoj srity visai žalia. Kažkaip nedrąsu.

tai jau ner uz ka!pas mus grupej buvo visokiu,ir tokiu kurie tikrai neblogai jau piesia ir seip tokiu megeju(cia as).man ir buvo nedrasu is pradziu,bet jis kantriai mokina,taigi nebijok.o destytojas tai toks gudruolis,visad zinodavo kaip pakelt upa jei mato kad as jau nervijuos kad nemoku ar neiseina,sakydavo nu po 20metu tikrai jau galesi paroda atidaryt biggrin.gif ,zodziu suteikdavo vilties.
klausk kas tik domina ir jei susidomejai tai uzsuk ten nebijok,visi ten maloniai priima.
Atsakyti