Įkraunama...
Įkraunama...

muzikos mokykla

Sveiki, man labai reikia tėvelių pagalbos. Šiuo metu atlieku tyrimą apie žaislų vaikams reklamą. Jeigu esate 3-14 metų vaiko/ų mama/tėtis, nuoširdus Jūsų pasidalinimas patirtimi šioje apklausoje ir paaukotos kelios minutės man labai pagelbėtų! 🙏

Jei žinote tėtį/mamą, kuris norėtų sudalyvauti tyrime, tačiau nepamatys šio įrašo - būčiau be galo dėkinga, jei pasidalintumėte su juo. Apklausa visiškai anoniminė.

Iš anksto tariu milžinišką A Č I Ū 😊

https://docs.google....4vFz2w/viewform


Atsakyti

как я жалею что не выучилась играть на пианино, может мои дети хоть преуспеют в этом прекрасном деле

Atsakyti

кусаю сейчас локти что когда мне было 7 лет я  обходила десятой дорогой классы по занятию пианино  :cray:  :cray:​ 

Atsakyti

Gaukite Anglišką Curve kortelę telefone su jau įdėtais 6 eurais!


Prie jos galėsite pridėti kiek norit bankinių kortelių ir gauti cashback iš Lidl, Ikea booking ir kt. prekybos vietų.


Sutaupysite atsiskaitydami kita valiuta užsienyje nes Curve kortelė keičia geriausiu tarpbankiniu kursu ir netaiko papildomų mokesčių kaip pvz Lietuvos bankai taiko 2.5% valiutos konvertavimo mokestį ir prastesnį kursą.


Dar geras dalykas, kad bankomatuose galima per mėnesį išsiimti iki 200GBP be jokių mokesčių, nereikės keliaujant keityklose permokėti už vietinę valiutą.


Nereikia nešiotis kelių kortelių, prie šios vienintelės kortelės priskirkite visas savo korteles ir atsiskaitykite visame pasaulyje.


Kaip gauti kortelę:

1. Spaudžiat ant nuorodos https://www.curve.com/join#NMZK5RPE

2. Prisiregistruojat su Google account arba su el. paštu (kaip patogiau). Jei prašys REF kodas yra NMZK5RPE (reikia ivesti, kad gautum 6eur pirmam kartui).

3. Pridedat bankinę kortelę, kad patvirtumėte tapatybę (nuo kortelės nuskaičiuos apie 1.2 eur, bet iškart ir grąžins, o viename iš nuskaitymų bus C-***-*** kodas, kurį reikės parašyti į Curve appsą).

4. Rinkitės Curve BLUE kortelę - ji nemokama, Black kainuoja extra, nesupainiokit.

5. Gausite kortelę į telefona ir kortelėje jau bus 6 eur! Valio!

Su šia kortele yra Cashback Lidl, IKEA, McDonalds, Booking ir t.t. Todėl perkant parduotuvėje prekes - galite atgauti kažkokį procentą pinigų!

Atsakyti