Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

QUOTE(AnnaKonda @ 2012 01 25, 15:32)
tikrai pasno jusu nupirktas pagrindas  verysad.gif  nes kai yra naujas tai gerai tepasi ir pasiskirsto, o kai pagyvena tai darosi kaip kietas plastilinas...
Del Lumene pagrindo - man jis labai panasus i Artdeko, tik artdeko maziua subega i rauksles , bet laiko seselius panasiai.. Neseniai dar nupirkau Essence seseliu pagrinda - kaina isvis juokiga ir buteliukas didelis..


o man artdeco nepatiko schmoll.gif patepus ant jo seselius, vokai apsunkdavo ir jausdavosi storas makiazo sluoksnis unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Norėjau paklausti atsiliepimų apie akių šešėlio pagrindą ? Gal yra bandžiusių user posted image
Dabar kaip tik naudoju, iš pat pradžių toks smagus pasirodė, bet va žiūriu, kad lyg ir sukietėjo/sudžiuvo, ir ne taip gražiai pasidengia akies vokas... Gal paseno unsure.gif Žodžiu domina patirtis 4u.gif
Atsakyti
Niekad nenaudodavau seseliu, nebent isskirtiniais atvejais kada padarydavo makiaza ir riekedavo seseliu. Kadangi VISADA visi seselei atsidurdavo raukslej, atrodydavo baisiai.
Taciau visai nesenai isbandziau dukterecios primer'i seseliam. Isbandziau tiesiog kad isbandyti, pasimaliavojau seseleis ir isvykom is namu. Po keliu valandu prisiminiau kad esu pasidazius, nulekiau i wc pataisyti reikala ir buvau gilei nustebus kad nebuvo ka taisyti blink.gif ta eseliu pagrinda iskarto pagrobiau is dukterecios biggrin.gif
Kalbu apie si Urban Decay pagrindas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2012 02 02, 22:58)
Niekad nenaudodavau seseliu, nebent isskirtiniais atvejais kada padarydavo makiaza ir riekedavo seseliu. Kadangi VISADA visi seselei atsidurdavo raukslej, atrodydavo baisiai.
Taciau visai nesenai isbandziau dukterecios primer'i seseliam. Isbandziau tiesiog kad isbandyti, pasimaliavojau seseleis ir isvykom is namu. Po keliu valandu prisiminiau kad esu pasidazius, nulekiau i wc pataisyti reikala ir buvau gilei nustebus kad nebuvo ka taisyti blink.gif  ta eseliu pagrinda iskarto pagrobiau is dukterecios biggrin.gif
Kalbu apie si Urban Decay pagrindas

As si irgi turiu, geras, savo f-ja atlieka. Aplamai pries kelis metus seseliu pagrindas buvo mano atradymas, dabar negaliu be jo gyventi bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
O man tas UD nieko sustro 4u.gif Net iki galo nesunaudojau ir guli kazkur kosmetineje, ar dar kur numestas. Jau geriau UMA uz pora litu nusipirkti ir naudoti. Kaip uz tokius pinigelius galetu mandresnis buti smile.gif
Dabar Too Faced bandysiu, gal vis del to patiks 4u.gif
Atsakyti
na jeigu jum UMA laiko, tai gerai.. 4u.gif aš tai išmečiau po pirmo vakaro..
Essence primeris man irgi buvo neypatingas, kelias valandas laiko, bet ne tiek keik norėtųsi..

o štai UD tai stebuklas thumbup.gif
kai pagalvoju, kaip seniau buvo be ryšio - tai šešėlius rankinėj tampytis reikėjo, tai pastoviai su pirštu ar dar kaip pataisinėt doh.gif
man UD primeris kiekvieno cento vertas, išlaiko nuo vieno iki kito ryto wub.gif ir naudojasi labai saikingai.
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2012 02 03, 21:25)
na jeigu jum UMA laiko, tai gerai.. 4u.gif aš tai išmečiau po pirmo vakaro..
o štai UD tai stebuklas  thumbup.gif



Man UMA irgi geriau laiko pvz uz Artdeco, prof linijos toki, benefit.. bet va UD nerealus.. meginuka bandziau, tai atlaike nuo iki
Atsakyti
Ateinu su atsiliepimais apie neseniai įsigytą Manhattan Eyeshadow Base - šešėlių bazę.

(foto ne mano)
user posted image

Esu tikrai patenkinta šia baze, atlieka savo funkciją- gerai išlaiko šešėlius, tiesa šiek tiek būna subėgimų dienos pabaigoje, bet jie labai minimalūs, o dar turint galvoje, kad man kone visi šešėliai daugiau ar mažiau subėgdavo su bandytomis bazėmis, tai ši man laiko ilgiausiai thumbup.gif Ji yra kūno\pudros spalvos, maloniai tepasi kaip kremukas. Šešėlius galima laisvai sklaidyti, bazė nėra momentaliai lipni.

Ką turėjus ir galiu palyginti, tai:

UD Eyeshadow Primer Potion
user posted image

Iš pradžių išvis nesupratau jo veikimo - subėgo šešėliai po 10 min doh.gif Paskui pagaliau supratau jo savitumą - jam reikia visiškai leisti išdžiūti, o tada galima tepti šešėlius..
Tas man nepatiko, ryte ir taip dažantis nebūna laiko.. Be to, šešėliai gale dienos vistiek būna subėgę.. Žodžiu, nepirkčiau daugiau tikrai schmoll.gif

ARTDECO Eyeshadow Base
user posted image

Patiko, šešėliai prie jo kaip prie klijų prilimpa iškart, nelabai įmanoma sklaidyti, tas yra problema su šia baze..tačiau išlikdavo labai puikiai drinks_cheers.gif viena DIDELĖ problema - mane nuo jos sualergizavo, po 3 dienų naudojimo pajutau pastovų akių perštėjimą su ja pasidažius, todėl teko atsisakyti šios bazės. Bučiau mielai naudojusi, nes nuostabiai laiko šešėlius, bet deja..

Dar teko turėti Inglot Duraline
user posted image

Nelabai supratau jo naudojimo, išties su tuo skysčiu galima maišyti šešėlį ir tada užtepti, bet man pasirodė per daug terlionės.. Be to, labai daug užtrunka užteptam skysčiui "išdžiūti" kad šešėliai liktų vietoje.
Atsakyti
O kur jūs perkat Uma šešėlių pagrindą?
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2012 02 08, 15:22)
O kur jūs perkat Uma šešėlių pagrindą?


Eurokos smile.gif Funkcionalumo prasme UMA man visai patinka, sakyčiau, nenusileidža Lumene. Tik ilgiau panaudojus kažko šepetėlis sunkiai pakabina to pagrindo iš indelio, t. y. nors matosi, kad buteliukas pusiau pilnas, teptukas būna beveik sausas g.gif Ar čia visoms taip?
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 02 08, 13:53)

Ką turėjus ir galiu palyginti, tai:

UD Eyeshadow Primer Potion
user posted image

Iš pradžių išvis nesupratau jo veikimo - subėgo šešėliai po 10 min  doh.gif  Paskui pagaliau supratau jo savitumą - jam reikia visiškai leisti išdžiūti, o tada galima tepti šešėlius..
Tas man nepatiko, ryte ir taip dažantis nebūna laiko.. Be to, šešėliai gale dienos vistiek būna subėgę.. Žodžiu, nepirkčiau daugiau tikrai  schmoll.gif




Bet va kaip skirtingai doh.gif as karta pamirsau pries tepant seselius, pasitepti UD pagrinda, tai po poros valandu viskas subego i rauksleles, su UD pagrindu visa diena seseliai isbuna nepajudeje bigsmile.gif o ir seselius tepti galiu iskart, nereikia laukti kol visiskai isdzius ax.gif uzsisakiau dar viena tiubika, nors senojo dar nespejau sunaudoti, bet bijau, kad netiketai nepasibaigtu biggrin.gif
Atsakyti
aš tai nelabai įsivaizduoju, kiek jūs to UD tepat, kad jum reikia "leisti išdžiūti"? unsure.gif aš vos vos iš tūbelės išspaudžiu, užtenka visam vokui to kleckiuko, o kol antrą akį tepu tai pirma jau visai išdžiūna/susigeria, iškart galima šešėlius tept, visiškai sausas vokas būna ax.gif tikrai kaip visom skirtingai g.gif
Atsakyti