Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai pyragai-2

QUOTE(vilmike @ 2005 07 18, 21:52)
SINDIEN VEL VAIKAI UZSIPRASE.TAIGI ISKEPIAU! KIRTO KAIP PASELE ! thumbup.gif

Savaitgalį ir aš pabandysiu šį manų pyragą iškepti mano piranijai ir piranijukui. ax.gif
Atsakyti
DABAR KEPDAMA IPILIAU 3 SAUKSTUS ALIEJAUS.TAIP RODOS GAL IR SKANESNIS MINKSTESNIS .SIAIP MEGSTU KEPTI PYRAGUS TUOS KURIE NEUZIMA DAUG LAIKO IR NEREIKIA DAUG PRODUKTU.O JEI DAR SKANUS TAI SUPER thumbup.gif :.GAL KOKI PASIULYTUMET?DAR VIENA ZINAU SU OBUOLIAIS GREITA,BET JAU ATSIBODES. schmoll.gif
Atsakyti
Labukas, mergytės:)
Turiu prašymėlį. Labai noriu išmokti kepti pyragą su varške, bet negaliu rasti nuotraukos, kaip jis turi būti padarytas sad.gif . Kažkur mačiau, bet nerandu dabar, o man skubiai reikia. Po poros dienų mamytės gimtadienis, noriu iškepti staigmeną biggrin.gif Žodžiu su įdaru gal susitvarkyčiau impovizuodama, bet nežinau, kaip tas pynutes ant viršaus padaryti, kur tokios būna, lyg supintas tinklelis ant pyrago viršaus:)Na, nemoku paaiškinti, bet gal kas supratot, tai labai prašau patarimo:)...
Ačiū... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoze @ 2005 07 19, 16:36)
Labukas, mergytės:)
Turiu prašymėlį. Labai noriu išmokti kepti pyragą su varške, bet negaliu rasti nuotraukos, kaip jis turi būti padarytas sad.gif . Kažkur mačiau, bet nerandu dabar, o man skubiai reikia. Po poros dienų mamytės gimtadienis, noriu iškepti staigmeną biggrin.gif  Žodžiu su įdaru gal susitvarkyčiau impovizuodama, bet nežinau, kaip tas pynutes ant viršaus padaryti, kur tokios būna, lyg supintas tinklelis ant pyrago viršaus:)Na, nemoku paaiškinti, bet gal kas supratot, tai labai prašau patarimo:)...
Ačiū... blush2.gif

GAL PABANDYK PAIESKOTI TAKAS.MAMOMS TEN DAUG YRA. 4u.gif ARBA RECEPTAI.LT smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmike: 19 liepos 2005 - 16:44
aciu, bandysiu ieskoti:)
Atsakyti
QUOTE(vilmike @ 2005 07 16, 22:17)
labai prasau gal kas zinote pyrago recepta su manu kruopomis.labai skanus pyragads.bet pameciau recepta ir.. cry.gif

Turiu tokį receptuką.Svečiuose valgiau, tai man labai patiko. thumbup.gif

0,5kg. manų kruopų
1st.kokoso drožlių
1st.cukraus
1 pok.(30g.)kepimo miltelių
Viską išmaišyti,po to dar įdėti:
400g. grietinės
0,5 st. kefyro
Vėl viską gerai išmaišyti.Tada ištepti skardą sviestu, sudėti masę ir įdėti riešutų(žemės arba pistacijų) ir kepti 180 laipsnių temperatūroj.
Tada darom sirupą:
2-3 st. vandens
2-3 st. cukraus
1 citrinos sultys
Išverdam sirupą ir užpilam ant iškepusio pyrago ir palaikom drinks_cheers.gif
Skanaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zole @ 2005 03 17, 11:45)
Nezinau, gal koks panasus pyragas jau ir buvo. Man ji iskepe prancuze, todel as ji vadinu "Prancuzisku pyragu su vysniom" biggrin.gif Vysnias naudojo sviezias, bet tikriausia tinka ir saldytos.

Pyragas susideda is pado ir skystos mases.
Tai va padui reikes:
                            2 kiausiniai
                            100 gr. cukraus
                            100 gr. sveisto
                            300 gr. miltu
                            truputis vandens

Is siu produktu uzminkom tesla, ir ja isklojam sviestu istepta forma. Tada suberiam 500 gr. vysniu ir uzpilam skysta mase, kuriai reikes:
                            6 kiausiniai
                            100 gr. cukraus
                            50 gr. grietines
                            5 saukstai miltu+ 1a.s. kepimo millteliu.

Idedu pyrago foto, tik as paskutini karta neturejau vysniu, tai dariau su persikais. SU vysniom skaniau ir atrodo graziau 4u.gif

O iš vyšnių kauliukus turbūt reik išimt g.gif ax.gif
Atsakyti
Na zinok, ji dare pyraga su kauliukais smile.gif
Atsakyti
sos!!!!!
vis niekaip nerandu to varškės pyrago nuotraukų niekur, tad jeigu kuri rasit, paaiškinkit, kaip ten tuos perpynimus daryti, o gal kuri esat bandžiusios ir tokį varškės pyragą pasidaryti?Būčiau laabai dėkinga:)
Atsakyti
QUOTE(molli @ 2005 07 20, 09:53)
Turiu tokį receptuką.Svečiuose valgiau, tai man labai patiko. thumbup.gif

0,5kg. manų kruopų
1st.kokoso drožlių
1st.cukraus
1 pok.(30g.)kepimo miltelių
Viską išmaišyti,po to dar įdėti:
400g. grietinės
0,5 st. kefyro
Vėl viską gerai išmaišyti.Tada ištepti skardą sviestu, sudėti masę ir įdėti riešutų(žemės arba pistacijų) ir kepti 180 laipsnių temperatūroj.
Tada darom sirupą:
2-3 st. vandens
2-3 st. cukraus
1 citrinos sultys
Išverdam sirupą ir užpilam ant iškepusio pyrago ir palaikom drinks_cheers.gif
Skanaus mirksiukas.gif

Parašiau ir pati užsimaniau.Jau kepa orkaitėj pyragas cool.gif Tikiuosi gausis, nes darau tai pirmą kartą doh.gif
Zole, o tai kai valgai tie kauliukai nemaišo g.gif Reiks pabandyt, nes pilnas sodas vyšnių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoze @ 2005 07 20, 11:48)
sos!!!!!
vis niekaip nerandu to varškės pyrago nuotraukų niekur, tad jeigu kuri rasit, paaiškinkit, kaip ten tuos perpynimus daryti, o gal kuri esat bandžiusios ir tokį varškės pyragą pasidaryti?Būčiau laabai dėkinga:)

Pabandyk čia pažiūrėti ČIA, perpynimų nėra, bet yra keletas nuotraukų kur gražiai padaryta thumbup.gif
O jei vistiek nori su perpynimais, tai manau , kad iš tešlos išpjauk ilgas juosteles ir parasčiausiai sudėk ant pyrago, kad gaustųsi langeliai ir kraštus užspausk mirksiukas.gif
Atsakyti
Molli, labai ačiū už patarimus, bet nemoku pažiūrėti ar ką, bet matau tik receptą, jokių nuotraukų nėra, bent jau aš nematau cry.gif
Atsakyti