Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai pyragai-2

man tai kavos žiedas labai geras gavosi ir tokio skonio, kazkur esu valgiusi kazkoki panasu desertą. ir labai paprastas, sumečiau viską į kombainą, poto į orkaitę ir jau galima valgyt. o ypac kai pastovi ir tas aptepimas susigeria. tik mano nuomone pakankamai riebus, kasdien tokio nevalgyčiau.
Atsakyti
smile.gif sveikutes, gal kas parasys kaip iskepti pacia paprasciausia obuoliu pyraga?
Atsakyti
QUOTE(pupa uoga @ 2005 01 06, 08:04)
smile.gif sveikutes, gal kas parasys kaip iskepti pacia paprasciausia obuoliu pyraga?

Šita tema nieko bendra su obuolių pyragais neturi
Obuolių tema
Obuolių štrudelis
Atsakyti
Pyrago receptas:

Reikia:
1 pakelis sviesto (200g)
5 dideli kiausiniai (jei mazi 6)
2 saukstai krakmolo
9-10 saukstu miltu su kaupu
truputis druskos
nepilna stikline cukraus (cia saldumas pyrago-kaip megstam)
5-6 saukstai pieno
nubrauktas arbatinis saukstelis sodos arba kepimo milteliu
2 saukstai kakavos
Truputi dziovintu vaisiu (ananasu, papaju, razinu ir pan.)
Truputi riesutu (lazdyno, zemes, graikisku, anakardziu ir pan.)
Gaminimas:
Sviesta istirpinti, ipilti cukru, imusti kiausinius. Plakti, kol istirps cukrus (uztrunka biski). Tada ipilti piena, sudeti miltus, krakmola, soda ir druska. Ismaisyti. Tesla turi gautis neskysta, kad su saukstu maisyti tampa sunkiau, panasiai kaip vafliu tesla. Cia tokios reikia, kad vaisiai ir riesutai i dugna nesukristu.
Tesla reikia padalinti: 2/3 palikti balta (kokia yra) + 1/3 atskirti ir i ji ideti 2 saukstus kakavos. I balta tesla reikia deti dziovintus vaisius (supjaustytus dziovintus ananasus, papaja, razinas - ka turime, bet labai daug nereikia). I ruda tesla deti truputi pasmulkintus riesutus (visokie tinka, galima net skirtingu rusiu, kaip studentu maistas Maximoje ir pan., ka megstam) arba gabaliukais susmulkinta juoda sokolada.
Skarda patepti riebalais. Ta skarda turi buti tokios formos kaip keksas. I kepimo forma, visu pirma, ipilti balta mase, po to ruda. Tada reikia atsargiai sakute padygsniuoti per abu sluoksnius, kad biskuti pasimaisytu.
Kepti apie 30 min. Patikrinimo budas, ar iskepe pyragas: su degtuku (ar kokiu mediniu pagaliuku) pabadyti pyraga, jei istrauki svaru - iskepe, jei dar pasilieka teslos gabaliukai - sauti i orkaite ir laukti.
Skanaus. smile.gif
Atsakyti
Gal galit patarti kaip išvirti medų skruzdėlynui pertepti. Kelis kartus bandžiau, bet vis gaunasi, tai per kietas tai per skystas.
Atsakyti
QUOTE(sesuo @ 2005 01 10, 10:49)
Gal galit patarti kaip išvirti medų skruzdėlynui pertepti. Kelis kartus bandžiau, bet vis gaunasi, tai per kietas tai per skystas.



As tai darau taip:
Puse litro dirbtino medaus, stikline cukraus ir pakelis sviesto. Viska islydau ant ugnies ir mirkau po viena gabaliuka, nu zodziu zaidziu smile.gif , gal kas daro ir kitaip. O poto kaip ta mase pradeda kieteti tada vel ijungiu ugni vel pasildau kol vel skysta pasidaro. Galima sakyti kas kokias 5 minutes vis sildau.
Atsakyti
Sveikos, kazkuria diena radau idomu pyrago recepta, kur manu, miltu ir cukraus misinys skluoksniuojamas su tarkuotais obuoliais ir jo neuzsirasiau - gi galvojau, visada po ranka. O dabar jau antra diena ieskau sad.gif
Na kur gi jis? doh.gif
Gal kuriai uzkliuvo, parasykit kur ieskot?
Esu valgiusi, man labai patiko ir noriu iskepti, nes obuoliai puva (tiek mociute pridejo)
Aciu smile.gif




________________________________________________________
turbut čia:
obuoliai
bea
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bea: 17 sausio 2005 - 10:14
QUOTE(kristina. @ 2005 01 17, 07:58)
Sveikos, kazkuria diena radau idomu pyrago recepta, kur manu, miltu ir cukraus misinys skluoksniuojamas su tarkuotais obuoliais ir jo neuzsirasiau - gi galvojau, visada po ranka. O dabar jau antra diena ieskau sad.gif
Na kur gi jis? doh.gif
Gal kuriai uzkliuvo, parasykit kur ieskot?
Esu valgiusi, man labai patiko ir noriu iskepti, nes obuoliai puva (tiek mociute pridejo)
Aciu smile.gif
________________________________________________________
turbut čia:
obuoliai
bea



Štai jis. Aš užsirašiau. Skanaus :

1 stikline miltu,
1 stikline manu,
1 stikline cukraus,
1,5 sauksteli kepimo milteliu.
Viska sumaisyti.
I kita dubeni 5 didelius obuolius sutarkuoti burokine tarka, prideti cukraus, cinamono ar dar kas patinka.
Tada sluoksniuoti biri mase, obuoliai, vel biri mase ir t.t. Virsutine turi buti biri mase, uztarkuoti siek tiek sviesto. Geriau kai gaunasi storesnis, labiau persigeria.
Kepti 40 min. 200 C temperaturoje.
rolleyes.gif
Atsakyti
jerguteliau blink.gif ............. vargstu su tuo kavos ziedu......... blink.gif ......... ir velnias nese mane i ta skyriu beee.gif ........ penktadieni uzsirasiau recepta, galvoju padarysiu siurpriza seimai, ant savaitgalio nauja pyraga iskepsiu. tai va.......... vakar jau trecia karta kepiau nuo penktadienio.......... neskalsus visai, tik iskepu ir jau nera....... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(manyte @ 2005 01 18, 08:31)
Štai jis. Aš užsirašiau. Skanaus :

1 stikline miltu,
1 stikline manu,
1 stikline cukraus,
1,5 sauksteli kepimo milteliu.
Viska sumaisyti.
I kita dubeni 5 didelius obuolius sutarkuoti burokine tarka, prideti cukraus, cinamono ar dar kas patinka.
Tada sluoksniuoti biri mase, obuoliai, vel biri mase ir t.t. Virsutine turi buti biri mase, uztarkuoti siek tiek sviesto. Geriau kai gaunasi storesnis, labiau persigeria.
Kepti 40 min. 200 C temperaturoje.
rolleyes.gif

Aciu Tau, manyte, isgelbejai...
Varysiu siandien kept, taip seniai ji ragavau:)
tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina. @ 2005 01 18, 10:09)
Aciu Tau, manyte, isgelbejai...
Varysiu siandien kept, taip seniai ji ragavau:)
tongue.gif

hm, o tai mano nuorodos jums nesimate???? unsure.gif
Atsakyti
Nuoroda matesi, bet receptas to pyrago yra temoje Naminiai pyragai, o ne obuoliai! wink.gif
Atsakyti