Įkraunama...
Įkraunama...

Mėnesinių atitolinimas/paankstinimas

Reikėtų kelioms dienoms atitolinti mėnesines. Ar yra koks būdas nevartojančioms KT? unsure.gif
Atsakyti
manau tau situ klausimu reiketu kreiptis pas ginekologa, jis patars.
bet as kazka girdejus kad galima, tik reiks tau ginekologo konsultacijos.
Atsakyti
Nera. Gali pagerti vitamino C, bet jis neduos jokios garantijos, na gal menesines bus siek tiek "silpnesnes", o gal kokia dienene ir nutolins...

Jeigu vartotum KT, reiketu isgerus 1 pakuote, nedaryti 7 dienu pertraukos ir isgarto pradeti gerti antraja...
Atsakyti
QUOTE (maza:) @ 2004 11 30, 14:56)
Nera. Gali pagerti vitamino C, bet jis neduos jokios garantijos, na gal menesines bus siek tiek "silpnesnes", o gal kokia dienene ir nutolins...

Jeigu vartotum KT, reiketu isgerus 1 pakuote, nedaryti 7 dienu pertraukos ir isgarto pradeti gerti antraja...

as irgi kazka girdejau paie vitamina C, citrinu valgyma ir panasiai, bet tai labai neefektyvus metodai...
O del KT, kaip atitolint menesines, jei geri 28tableciu KT, o ne 21??? Negerti tu paskutiniu 4 "cukriniu" tabletyciu? g.gif
Atsakyti
QUOTE (maza:) @ 2004 11 30, 14:56)
Nera. Gali pagerti vitamino C, bet jis neduos jokios garantijos, na gal menesines bus siek tiek "silpnesnes", o gal kokia dienene ir nutolins...

Jeigu vartotum KT, reiketu isgerus 1 pakuote, nedaryti 7 dienu pertraukos ir isgarto pradeti gerti antraja...

yra galimybe atitolinti menesines, nevartojant kt, bet reikia nueiti pas ginekologa ir jis israso tam tikru vaistuku ir menesines gali prasideti veliau net dvievs savaitem, negu iprastai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (rasukas @ 2004 11 30, 15:51)
QUOTE (maza:) @ 2004 11 30, 14:56)
Nera. Gali pagerti vitamino C, bet jis neduos jokios garantijos, na gal menesines bus siek tiek "silpnesnes", o gal kokia dienene ir nutolins...

Jeigu vartotum KT, reiketu isgerus 1 pakuote, nedaryti 7 dienu pertraukos ir isgarto pradeti gerti antraja...

yra galimybe atitolinti menesines, nevartojant kt, bet reikia nueiti pas ginekologa ir jis israso tam tikru vaistuku ir menesines gali prasideti veliau net dvievs savaitem, negu iprastai biggrin.gif

labai keista g.gif As tik prie savaite buvau pas ginekologe ir ji man pasake mano minetus budus, t.y. jeigu negeri KT, jokiu "stebuklingu" tabletyciu nera... Ir mano ginekologe, na nevisai atsilikus manyciau... blink.gif
Papildyta @ [mergetime]1101913603[/mergetime]
QUOTE (rasukas @ 2004 11 30, 15:51)
QUOTE (maza:) @ 2004 11 30, 14:56)
Nera. Gali pagerti vitamino C, bet jis neduos jokios garantijos, na gal menesines bus siek tiek "silpnesnes", o gal kokia dienene ir nutolins...

Jeigu vartotum KT, reiketu isgerus 1 pakuote, nedaryti 7 dienu pertraukos ir isgarto pradeti gerti antraja...

yra galimybe atitolinti menesines, nevartojant kt, bet reikia nueiti pas ginekologa ir jis israso tam tikru vaistuku ir menesines gali prasideti veliau net dvievs savaitem, negu iprastai biggrin.gif

labai keista g.gif As tik prie savaite buvau pas ginekologe ir ji man pasake mano minetus budus, t.y. jeigu negeri KT, jokiu "stebuklingu" tabletyciu nera... Ir mano ginekologe, na nevisai atsilikus manyciau... blink.gif
Atsakyti
nu as situ klausimu kalbejausi su drauge, kuriai reikejo atitolinti menesines, nes jos turejo buti per pacias jos vestuves, nu ir ka kaip ir sakiau ginekologas israse vaistuku ir menesines buvo atitolintos. biggrin.gif
manykit ka norit, bet tok ' stebuklas' buna. tongue.gif
Atsakyti
Maza, gal tai tik reiškia, kad turi gerą ginekologę. wink.gif Kai man reikėjo panašios pagalbos, tai sesuo gydytoja pasakė, kad ji savo sesei tokių dalykų nerekomenduoja. Ir apsiėjau be tablečių. Yra gi šiais laikais patikimų hgienos priemonių, ir nėr tokis baubas tos mmm bet kokioje situacijoje. smile.gif
Atsakyti
QUOTE (norge @ 2004 12 02, 11:03)
Yra gi šiais laikais patikimų hgienos priemonių, ir nėr tokis baubas tos mmm bet kokioje situacijoje. smile.gif

Jei turi galvoje tampax ar ob, tai manes asmeniskai pirmasias tris dienas sios priemones neisgelbetu. Kraujuoju kaip per pasaulini tvana blink.gif
Atsakyti
Tokia tema jau buvo, gali daugiau pasiskaityti
http://www.supermama...showtopic=12093

Esme ta, kad as vistiek susirgau smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Moteris @ 2004 12 02, 17:24)
Esme ta, kad as vistiek susirgau smile.gif

Gerdama KT ar vartodama vitamina C bei kitas liaudiskas priemones?
Atsakyti
vitaminas C..-- sh...s, nu gal kartais.. o KT tai uztikrinta beveik visada priemone
Atsakyti