Įkraunama...
Įkraunama...

Mėnesinių atitolinimas/paankstinimas

doh.gif o mano patirtis, tai kaip iš serialo doh.gif Prieš 3 mėn suplanavau, kad atostogos būtų be problemų: pirmoj pusėj prasergu, o antroj jau maudausi jūroje. Bet tu planuoji, o Dievas žvengia. Užpraeitą mėn. susirgau du kartuis per mėn. doh.gif kaip priklauso 5d. ir kaip nepriklauso 16 d. Ir ką jūs manot, vietoj planuotos mėn antros pusės be problemų- atsiduriu ant pačios didžiausios problemos: išvykstu 16 d., o džiaugsmas turi prasidėt 15 d.

KAIP ANKSČIAU nors 3 DIENOM SUSIRGT cray.gif
Atsakyti
Nebijokit atitolinti menesines kontracepcikais, vienfaziniais, pvz. Femodenas.

Dvieju ginekologiu nuomone.
Pradedi gerti likus desimt dienu iki mmm, geri pirmas dvi dienas po dvi tabletas, kitas dienas po viena. Geri, kiek reikia, paskui nutrauki. Menesines prasides po dvieju -triju dienu.

Kita ginekologe sako, uzteks gert po viena.

Isbandyta ir mano, ir dukros. Ginekologe sako - JOKIU NEIGIAMU PASEKMIU NEBUS.
Atsakyti
QUOTE(Atlantida @ 2016 06 23, 20:00)
Nebijokit atitolinti menesines kontracepcikais, vienfaziniais, pvz. Femodenas.


O kazin su KZ veikia?
Atsakyti
QUOTE(Atlantida @ 2016 06 23, 20:00)
Nebijokit atitolinti menesines kontracepcikais, vienfaziniais, pvz. Femodenas.

Dvieju ginekologiu nuomone.
Pradedi gerti likus desimt dienu iki mmm, geri pirmas dvi dienas po dvi tabletas, kitas dienas po viena. Geri, kiek reikia, paskui nutrauki. Menesines prasides po dvieju -triju dienu.

Kita ginekologe sako, uzteks gert po viena.

Isbandyta ir mano, ir dukros. Ginekologe sako - JOKIU NEIGIAMU PASEKMIU NEBUS.

Ale būčiau prieš atostogas perskaičius rolleyes.gif
Užsisakėme brangiausią kelionę per išankstinius, prieš daugiau nei pusę metų.
Laukiau baisiausiai, tik tų zarazų mėnesinių neįvertinau!!!
Finale tept pradėjau lėktuve ir nuskridus į išsvajotąjį rojų, iš 12 dienų 10 dienų praleidau plozu viešbučio kambaryje (apie jūrą, išvykas, baseinus pamiršt). Ar dėl klimato kaitos, ar dėl karščio - varė kaip iš kibiro non stop. Vyras lėkė į vietines vaistines, tik Ibuprofen parduoda be recepto, saujom ryjau. Niekas nepadėjo.
Sugadintos atostogos. Faktas.
Labai rimtai svarstau išsiimt gimdą.
Atsakyti
kojos nenorit išsiimt?
Atsakyti
ar galit pasidalinti patirtimi tos, kurios pailginot tas dienas kontraceptikais, gerdamos nuo vidurio ciklo- likus iki mėnesin kažkiek dienų... Ar pavyko?
Atsakyti