Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnų reikšmės

paaiškinkit ir man - dorojau (lupau skūras, dar kažkas su galvom, žarnom) žuvis, toks įspūdis kad rūkytas... ir rūpinausi, kaip čia kažkokiai moteriškei vis makaronai išbėgo.. ir tų makaronų tiek daug.... ant tako, pievutėje gabalai... ant jos veido (tik paties veifdoi neatpažinau, tik sapne - "kaimynė")... o aš tas žuvis taip skubinu darinėti, ir dar kažkaip, kad ir jas pasiūlysiu valgyt žuvies... ir dar tuoj kažkas šviežios parneš.. vien žo žuvynė....
Atsakyti
negi niekas negali atsakyti ka reiskia mano sapnas????? cray.gif
Atsakyti
o as sianakt sapnavau, kad i krepsiukus kraunu zuvu kaulus, labai didelius... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sraige @ 2005 11 14, 15:33)
o as sianakt sapnavau, kad i krepsiukus kraunu zuvu kaulus, labai didelius... biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

dar viena žuvininkė....
Atsakyti
QUOTE(Wikunia @ 2005 11 13, 22:37)
Tikrai nenoriu gąsdinti, bet tai gali reikšti mirtį, tik neišsigąskit, tai nebūtinai bus artimas, šiaip gal koks pažįstamas ar kaimynas. Tiesiog galit gauti tokią žinią...


sad.gif nelabai džiugu.
Atsakyti
Gal vis tik atsiras kokių aiškinančių - vieno sapno jau kelinta savaitė negaliu užmiršt. Sapnavau, jog man pasakė, kad vienas žmogus, kuriam jaučiu labai šiltus jausmus, žuvo autoavarijoje. Ir man jausmuose tokia siaubinga tuštuma... nemoku net pasakyt kokia, bet tokia kraupi, kad va, net gyvent nesinori, kad vėl reikės viską iš naujo pradėt. Ir aš labai tuo nenoriu patikėt, - ne, to negali būti, kaip aš toliau viena, - ir galiausiai man pasako, kad jis nežuvo - ar tai suklydo, ar kažkaip, tiksliai nepamenu. Kai pasako, kad nežuvo, ta tuštuma jausmuose dingsta. Labiausiai ir pamenu tą tuštumą - lyg gyvenimas prasmę būtų praradęs.
Beje, vėliau sužinojau, kad maždaug tuo metu, kai sapnavau, to žmogaus motina pateko į lengvą autoavariją - nesusižeidė, tik mašina nubrozdinta.
Atsakyti
Milduk, ar tu pakankamai laiko ir dėmesio skyri tam žmogui? g.gif Manau, kad šis sapnas - tai mistinis įspėjimas, kad tu turi tam žmogui būti atidesne, geresne g.gif Tas sapnas dar reiškia, kad tasai žmogus tau daug brangesnis, nei pati įsivaizduoji. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ewita @ 2005 11 15, 14:52)
Milduk, ar tu pakankamai laiko ir dėmesio skyri tam žmogui? g.gif Manau, kad šis sapnas - tai mistinis įspėjimas, kad tu turi tam žmogui būti atidesne, geresne g.gif Tas sapnas dar  reiškia, kad tasai žmogus tau daug brangesnis, nei pati įsivaizduoji. g.gif

Na jam tikrai nemažai dėmesio skiriu, jei dar daugiau - būtų perlepintas g.gif , o kad labai brangus, tai ir pati žinau. wub.gif Pilnai tikiu, kad tokie patys pojūčiai ir realybėje būtų, jei prarasčiau cry.gif
Atsakyti
Sakykit, ar sapnai susapnuoti per pilnatį tikrai pildosi? ar čia tik šeip prietarai? esant pilnačiai sapnuoju vis panašų sapną... net nežinau kaip čia ir begalvoti.. g.gif
Atsakyti
O aš labai dažnai sapnuoju kad lendu per kokią siaurą angą, kad labai baisu ar tilpsiu ir neįstrigsiu. Kažkurią naktį vėl sapnavau kad per kažkokį siaurą plyšį lipau ant stogo.

Dar dažnai sapnuoju kad šoku iš balkono. Nu pvz neveikia liftas, tai aš, kad nereiktų lipt laiptais, atbėgu į balkoną ir šoku iš 9 aukšto. Visada labai bijau, bet nusileidžiu sėkmingai.

Kaži ką čia reiškia g.gif

Prisiskaičiau apie dantų sapnavimą ir baisiai išsigandau. Neseniai sapnavau, kad pradėjo klibėt visi dantys, bet aš jų niekaip neišraunu, jie kabo ant siūlelio ir niekaip neiškrinta, o aš taip noriu juos išraut ir susidėt protezus doh.gif
Atsakyti
labukas visoms, kas galetu paaiskinti ka reiskia sapne buti nesciai ir ruostis i kelione, taciau paveluoti i lektuva, man atrodo, kad cia nelabai geras zenklas, kas galetu pasakyti?
Atsakyti
ka reiskia sapne jaustis istekejusia moterimi, buvau istekejus uz vieno is savo draugu.. sapnas nei su juo nei vestuvem nebuvo susijas, tik zinojau kad as esu istekejusi..
Atsakyti