Įkraunama...
Įkraunama...

Draugas nežino, kad laukiuosi,vaikas ne jo.

Labas mamytes 4u.gif va dabar tai tikrai iklimpau doh.gif as laukiuosi jau tris menesius,tikrasis vaiko "tevas" seniai kazkur isgaraves...zodziu sutikau nauja zmogu,is pradziu buvom vienoj kompanijoje na kaip draugai ir tikrai nedaviau jam jooookiuuu priezasciu ziureti i mane ne tik kaip i drauge,bet likimo ironija,jis mane kazkodel isimylejo doh.gif jauciu kad man irgi gera ir ramu kai jis salia....BET sazine griauzia kad jis geras jaunas vyras ir kad jam tos meiles gal praeis,nes as sau neatleisciau kad uzkroviau jam savo problemas ir vaika ant kaklo...taciau kuo toliau tuo blogiau jis jau apie rimtus dalykus kalba,vedybas ir t.t...praeita savaite paskambinau jam kad pasakyt kad nebegalim bendraut ir t.t..,nes zinia kad laukiuosi jam butu per skaudi,nors manau kad liktu su mumis,ir jis pasake kad jo artimas zmogus mire,taigi vel atkeliau ta pasakyma...
isivaizduoju kad viskas gan painiai atrodo,bet nezinau ka daryt...as iskesciu be jo,nes dar ne tiek iskenciau,bet jam butu blogai taip ar kitaip..
KA DARYT?

P.S tik prasau patarkit o ne pamokslus skaitykit,nes ir taip save baigiu uzgriauzt kad grauziuosi,nes grauzdamasi darau negerai vaikeliui,grauzuosi,ir del to ir ano ir trecio doh.gif
Atsakyti
manau,kad jam reikia pasakyt ir kuo greiciau...bus tik blogiau jeigu tu temsi guma,tuo labiau,kad tai vistiek islys... rolleyes.gif
ir ka cia zinai,gal jam bus visai ne problema tavo vaikelis mirksiukas.gif
Atsakyti
Turi pasakyti jam tiesa, viska paaiskinti. Patariu nepradeti kalbos zodziais " mes negalim buti kartu" " mes turim issikirti " ir t.t. Tiesiog pasakyk kad laukiesi nuo ankstesnio draugo, kad esi apsisprendusi gimdyti ir kad tu ji myli ir suprasi jo betkoki sprendima. O jau paskiau jis pats spres kaip jam i tai ziureti ir elgtis. Kuo toliau tu temsi tuo labiau tapsi melage kuria jis negali pasitiketi, o tai jo sprendimui gali daryti daug itakos.
Atsakyti
QUOTE(vaivune @ 2007 03 06, 13:00)
manau,kad jam reikia pasakyt ir kuo greiciau...bus tik blogiau jeigu tu temsi guma,tuo labiau,kad tai vistiek islys... rolleyes.gif
ir ka cia zinai,gal jam  bus visai ne problema tavo vaikelis mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nesuprantu ko griaužies, juk toks gyvenimas.
Tai ne patarimas o mano asmeninė nuomonė(nuspresti gali tik tu pati)- aš tai pasakyčiau jam teisybę, paskui šiek tiek atsitraukčiau- palikčiau vietos jam viską ramiai suvirškinti. Ir priimčiau jo sprendimą. Jau paskui aptartumėte sąlygas...
Atsakyti
nu ka daryt, tiesa pasakyt ir viskas. o kaip jis reaguos, tada ir matysi. gal jo meile iskart isgaruos. o gal tik dar labiau sustipres, ir vaikeli myles mirksiukas.gif
tik jokiu atideliojimu, eini ir pasakai. viskas.
Atsakyti
Nedristu moralizuoti, bet man naturaliai kyla klausimas-kiek autorei metu, kad taip neatsakingai pastoja nuo kazkur "isgaravusio" vyriskio ir budama nescia dar tusinasi toliau po kompanijas g.gif
Kita vertus, galvoju, kiek tam jaunam vaikinukui metu, kad pora kartu matytai merginai jau apie vedybas kalba? Gal su tikslu-isitemti ja i lova biggrin.gif Tik va, nezino jis, jog lovoje siurprizas jo lauktu bigsmile.gif
Siaip tai jei nori pamatyti, kaip vaikinukas mikcioja ir rausta bei mauna, kiek kojos nesa, pries tai apie amzina meile snekejes-pasakyk jam apie nestuma bucinio metu biggrin.gif Visas jo meiles ir vedybas kaip ranka nuims biggrin.gif Na o jei tas jo neisgasdins-vadinasi, tai tavo zmogus ir bus geras vyras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrag @ 2007 03 06, 16:22)

Bet kokia gi tamsta žiauri... Reikės ir man kada taip padaryti - pasakyti, kad vedęs... Tai jei nepabėgs, tai reiškia - mano moteris?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 03 06, 17:26)
QUOTE(Sandrag @ 2007 03 06, 16:22)

Bet kokia gi tamsta žiauri... Reikės ir man kada taip padaryti - pasakyti, kad vedęs... Tai jei nepabėgs, tai reiškia - mano moteris?

Oi, Medini, nono.gif visam forumui paskelbiau, kad tamsta meiluzes neturi, se tau, jau ruosiesi ja tureti doh.gif
Kai tave paliks zmona, jus issiskirsit ir tu sutiksi moteri, kurios negasdins mintis auginti Medinuka prie visu ten bla, bla, bla apie meiles, galesi buti tikras, jog tai-tavo moteris 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrag @ 2007 03 06, 17:22)
Nedristu moralizuoti, bet man naturaliai kyla klausimas-kiek autorei metu, kad taip neatsakingai pastoja nuo kazkur "isgaravusio" vyriskio ir budama nescia dar tusinasi toliau po kompanijas g.gif
Kita vertus, galvoju, kiek tam jaunam vaikinukui metu, kad pora kartu matytai merginai jau apie vedybas kalba? Gal su tikslu-isitemti ja i lova biggrin.gif Tik va, nezino jis, jog lovoje siurprizas jo lauktu bigsmile.gif
Siaip tai jei nori pamatyti, kaip vaikinukas mikcioja ir rausta bei mauna, kiek kojos nesa, pries tai apie amzina meile snekejes-pasakyk jam apie nestuma bucinio metu biggrin.gif Visas jo meiles ir vedybas kaip ranka nuims biggrin.gif  Na o jei tas jo neisgasdins-vadinasi, tai tavo zmogus ir bus geras vyras 4u.gif


juk prašė tavęs nemoralizuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrag @ 2007 03 06, 17:22)
Nedristu moralizuoti, bet man naturaliai kyla klausimas-kiek autorei metu, kad taip neatsakingai pastoja nuo kazkur "isgaravusio" vyriskio ir budama nescia dar tusinasi toliau po kompanijas g.gif
Kita vertus, galvoju, kiek tam jaunam vaikinukui metu, kad pora kartu matytai merginai jau apie vedybas kalba? Gal su tikslu-isitemti ja i lova biggrin.gif Tik va, nezino jis, jog lovoje siurprizas jo lauktu bigsmile.gif
Siaip tai jei nori pamatyti, kaip vaikinukas mikcioja ir rausta bei mauna, kiek kojos nesa, pries tai apie amzina meile snekejes-pasakyk jam apie nestuma bucinio metu biggrin.gif Visas jo meiles ir vedybas kaip ranka nuims biggrin.gif  Na o jei tas jo neisgasdins-vadinasi, tai tavo zmogus ir bus geras vyras 4u.gif


grieztai, bet teisingai biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
O kur tikrasis vaiko tėvas, juk ne daug laiko praėjo. Jam pirmiausiai reikia pranešti. Negi slėpsi? g.gif
Atsakyti