Įkraunama...
Įkraunama...

Draugas nežino, kad laukiuosi,vaikas ne jo.

Temos autorei galiu pasakyti tą patį, kaip ir dauguma čia pasisakusiųjų - pasakyk, jog laukiesi, ir vaiko tėvui, ir naujam draugui. Ir kuo greičiau.

O paskui papasakok, kokia jų reakcija ir kaip toliau tau sekasi. 4u.gif
QUOTE(Medinis @ 2007 03 07, 09:42)
Žinau. Kiti žmonės pateisina toli gražu ne viską. Nepažinodamas nei vieno iš istorijos dalyvių net nebandysiu spėlioti pokalbio ir tolimesnių santykių. Tiesiog noriu perspėti, kad daug iš to, kas dabar atrodo labai svarbu - po metų nereikš visiškai nieko. Todėl pačiai sau nedarykite tragedijos kad ir kas būtų, kad ir kaip būtų.

drinks_cheers.gif
Aš tuom save ir raminu, kad praeina visos meilės, nuoskaudos, baimės, ir t.t. Kas dabar yra ar tik atrodo labai reikšminga ir svarbu, vėliau neteks savo aštrumo, nebekels tiek emocijų. Todėl ir stengiuosi pralaukti.
O ko aš laukiu, šioje temoje neišsiplėsiu, nes čia ne apie tai kalba. rolleyes.gif
QUOTE(diinka @ 2007 03 07, 11:41)
na pasirodo visai šaunus tas medinis ir protingas
P.S aš neįronizuoju

drinks_cheers.gif Jau seniai tą pastebėjau.
Žinoma, kad protingas. mirksiukas.gif
Tačiau kartais jo protingi postringavimai įskaudina emonacionales, nuliūdusias, jau kažkurio kito vyro įskaudintas moteris. Todėl mes taip audringai reaguojam į jo logiškus ir protingus pasisakymus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Biufka: 16 kovo 2007 - 14:44
Aš manau, kad reikia pasakyt draugui ir manau jei jis tave myli, bus nuostabiausias tėtukas.
na, ar jau pasakei? kokia buvo reakcija?
Atsakyti
Pasakyti anksčiau ar vėliau teks. Tik aišku yra geriau anksčiau, nei kai pilvukas pasimatys. Aš tai bent būčiau nuo pat pradžių pasakius, juk kalba buvo apie tai, kad esate tik draugai. Nebent norėtum jam pameluot, kad šis vaikutis yra jo. Aišku, tai yr neblogai, augins kaip savo ir bus laimingas. O šiuo metu draugas bus labai įskaudintas: jis arba paliks tave arba sakys, kad tai nieko tokio, aš tave myliu ir gyvensim trise, bet....Manau širdy liks didžiulė nuoskauda ir augindamas vaikutį jis tai jaus. Bet pasakyti jam reikia. Kuo greičiau pasakysi, tuo bus lengviau tau, mažiau kankinsies. O kaip bus taip bus, jei ne šis, tai kitas žmogus atsiras kuris jus abu pamils. Sėkmės tau.
Atsakyti
QUOTE(Poli1 @ 2007 03 18, 22:36)
Pasakyti anksčiau ar vėliau teks. Tik aišku yra geriau anksčiau, nei kai pilvukas pasimatys. Aš tai bent būčiau nuo pat pradžių pasakius, juk kalba buvo apie tai, kad esate tik draugai. Nebent norėtum jam pameluot, kad šis vaikutis yra jo. Aišku, tai yr neblogai, augins kaip savo ir bus laimingas. O šiuo metu draugas bus labai įskaudintas: jis arba paliks tave arba sakys, kad tai nieko tokio, aš tave myliu ir gyvensim trise, bet....Manau širdy liks didžiulė nuoskauda ir augindamas vaikutį jis tai jaus. Bet pasakyti jam reikia. Kuo greičiau pasakysi, tuo bus lengviau tau, mažiau kankinsies. O kaip bus taip bus, jei ne šis, tai kitas žmogus atsiras kuris jus abu pamils. Sėkmės tau.






kaip galima žmogų apgaudinėti ir sakyti, kad čia Jo vaikas?? blink.gif blink.gif
Geriau jau pasakyti teisybę ir kaip bus taip bus...
Atsakyti
Labas 4u.gif ka gi nieko as jam nesakiau,pagalvojau kad nenoriu skaudinti jo,be to,sazine butu uzgriauzusi mane,net jei butu likes su mumis,kad jaunam perspektyviam vyrui uzkroviau toki svori ant peciu..na lyg ir pasinaudojau...taigi tiesiog uzsiverciau darbais,ir neprisileidau jo,na atsumiau...liudna ir sunku dabar..stai ir dabar laistau klaviatura asarom,bet nieko,greit nebebus kada liudeti...beje as niekada nerasiau kad tikras tevas nezino,paskaitykite mergaites geriau,o tuo labiau apgauti draugo kad cia jo vaikas neimanoma,nes tarp musu nieko nebuvo tokio blush2.gif beto as net ir nepagalvojau kad tokia santa barbara realiam gyvenime imanoma...manau tik slykstus vyrai naudojasi tokiais metodais..
Atsakyti
isivaizduoju kaip sunku pasakyt... g.gif daryk kaip jauti, su laiku pats viska pamatys, bet geriau dabar jam viska suzinot...
g.gif doh.gif o gal tu parasyk jam? parasyk jam laiska ir paduok, arba issisusk. nors nesikankinsi, kad nepasakei mirksiukas.gif
toliau jam sprest.
parasyk, dabar, tuojau pat
Atsakyti
QUOTE(kasafane @ 2007 03 24, 14:31)
kaip galima žmogų apgaudinėti ir sakyti, kad čia Jo vaikas??  blink.gif  blink.gif

Gyvenime visko būna ir tikrai yra nemažai tėvelių, kurie augina vaikus, tikėdamiesi, kad tai jo.
Atsakyti
patariu tau pasakyt kad vaikelis ne jo, jei tikrai tu busi jam brangi tokia tai nebus jokia kliutis tas mazas zmogeliukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inga-uk @ 2007 03 24, 19:12)
patariu tau pasakyt kad vaikelis ne jo, jei tikrai tu busi jam brangi tokia tai nebus jokia kliutis tas mazas zmogeliukas  ax.gif

Merginos argi jus neskaitot ka raso....
Ji issiskyre su draugu, problemos kaip ir neliko
Bet as siulyciau draugui paskyti, nebegaliu su tavim susitikineti, nes laukiousi nuo ex...
man atrodo jei jis buvo geras draugas, reiktu jam pasakyti priezasti del kurios tu ji atstumi.... tai aisku mano nuomone 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
manau Sky.. bijo. bijo6 kad vaikinas isgirdes tikraja priezasti ja atstums. juk dabar - issiskyrus taip - visa gyvenima galima guosti - tai ash ji atstumiau, o ne jis mane.... juk galejo buti ir kitaip...

saviapgaule.

Sky... sukaupk drasa ir issiaiskink. jei ne. tai ne, bet atvirom kortom.


kitu atveju nera prasmes, nei temai, nei asharoms.
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2007 03 25, 09:57)
manau Sky.. bijo. bijo6 kad vaikinas isgirdes tikraja priezasti ja atstums. juk dabar - issiskyrus taip - visa gyvenima galima guosti - tai ash ji atstumiau, o ne jis mane.... juk galejo buti ir kitaip...

saviapgaule.

Sky... sukaupk drasa ir issiaiskink. jei ne. tai ne, bet atvirom kortom.
kitu atveju nera prasmes, nei temai, nei asharoms.

drinks_cheers.gif Sky buk drasi, tu juk gali 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SkyLy @ 2007 03 24, 15:14)
Labas 4u.gif ka gi nieko as jam nesakiau,pagalvojau kad nenoriu skaudinti jo,be to,sazine butu uzgriauzusi mane,net jei butu likes su mumis,kad jaunam perspektyviam vyrui uzkroviau toki svori ant peciu..na lyg ir pasinaudojau...taigi tiesiog uzsiverciau darbais,ir neprisileidau jo,na atsumiau...liudna ir sunku dabar..stai ir dabar laistau klaviatura asarom,bet nieko,greit nebebus kada liudeti...beje as niekada nerasiau kad tikras tevas nezino,paskaitykite mergaites geriau,o tuo labiau apgauti draugo kad cia jo vaikas neimanoma,nes tarp musu nieko nebuvo tokio blush2.gif beto as net ir nepagalvojau kad tokia santa barbara realiam gyvenime imanoma...manau tik slykstus vyrai naudojasi tokiais metodais..


Na nesupyk, bet manau kad pasielgei labai labai kvailai...
Tu pati pasiskaityk ka rasai- nieko jam nesakydama tiesiog ji atstumei, nes nenori jo skaudinti?? O ar tu esi tikra, kad jis neliko dar labiau iskaudintas, kai tu ji atstumei, o jis net nezino kodel??
uzgraustu sazine , kad uzkrovei nasta jaunam perspektyviam vyrukui? Nesamone. Vien tai, kad jis suzinotu jog tu laukies, dar nereiskia kad tu jam kazka uzkrauni. Jeigu jau jis perspektyvus, tai tikriausiai ir pakankamai protingas kad pats priimtu sprendima, pasilikt su tavim ir vaikiuku ar ne. Kad ir ka jis nusprestu - tai butu jo sprendimas, jo savanoriskas pasirinkimas. Zinojimas ipareigotu ji tik priimti sprendima, o ne butinai auginti tavo vaika.
Pagal dabartini tavo poelgi taip iseitu, kad nei viena, tame tarpe ir tu, auginanti vaikus neturi teises bandyti dar karta kurti seimos, nes jos vaikai bus kazkam nasta. Ar tu ruosies nuo tokiu metu taip ir pragyvent viena? Juk tavo vaikas niekur nedings metams begant...
Laistai dabar klaviatura asarom... O kuriu galu? Betiksles tavo tos tavo asaros....
vat imk ir pasakyk jam pagaliau, paaiskink kaip ir kas, o jeigu jis nuspres kad besilaukianti tu jo nedomini - vat tada ir galesi lieti asaras, bent jau bus joms priezastis.
Turiu itarima, kad tu istikruju nieko jam nesakai, tik todel kad bijai jog jis atstums. Gal ir atstums, bet ar tada bus blogiau nei yra dabar? Na paverksi kad atstume, praeis ir tiek... Bet bent jau nespeliosi likusi gyvenima, kaip butu buve, jeigu butu....
Vien del to, kad bijai jam pasakyti - rizikuoji prarasti zmogu, kuris galbut ir yra tau skirtasis...
Negadink sau gyvenimo nereikalingom baimem - PASAKYK JAM, tai tikrai neiskaudins jo labiau nei tavo nebylus atstumimas... Sekmes...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meda_a: 25 kovo 2007 - 19:19