Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepas nuo tuberkuliozės

QUOTE(valkata @ 2007 08 17, 15:51)
Europoj ne tik pakartotinai, bet ir išvis nuo tuberkuliozės neskiepija, man rodos paaiškėjo, kad tas skiepijimas neefektyvus.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
As buvau skiepyta,bet randelio taip pat neturiu 4u.gif ,o savo vaiko isvis neskiepijau.Manau nerimaut nera del ko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2007 08 17, 15:51)
Europoj ne tik pakartotinai, bet ir išvis nuo tuberkuliozės neskiepija, man rodos paaiškėjo, kad tas skiepijimas neefektyvus.



QUOTE(lauralin @ 2007 08 19, 17:15)
As buvau skiepyta,bet randelio taip pat neturiu  4u.gif ,o savo vaiko isvis neskiepijau.Manau nerimaut nera del ko  biggrin.gif

aciu labai uz atsakymus 4u.gif na tikiuos kad niekas nepasireiks, ir gydyt poto nesakys, kur buvot anksciau doh.gif
Atsakyti
Mums irgi nei puliavo, nei raudonavo ta vietele kur buvo skiepytas, tai irgi gyditoja pasake palaukti 11men ir darys pakartotinai (Karoliniskiu seimos klinikoj)
Atsakyti
mums jau trecias menuo, ir jokios zymes kad buvo skiepytas... g.gif
Atsakyti
Mano mazui tas pats buvo, sake laukiam 11 men. O suejus siam amziui, jau nebeskiepija. Is viso tik viena karta, gimdymo namuose. Tai ir nezinau, mums jau 3 metai.
Atsakyti
Mano pirmam vaikui taip pat nesusidare randelis, taciau gydytojai nieko nesake ir pakartotinai neskiepino. Dabar mums jau beveik 8 m., visus kitus reikiamus skiepus gavom pagal kalendoriu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(virguliuke @ 2007 08 20, 17:52)
mums jau trecias menuo, ir jokios zymes kad buvo skiepytas... g.gif

Ir visai visai nieko?
Maniskkiam tai tas paraudonavimas prasiplete, o ji vidury atsirado tarsi spuogas, balta virsunele g.gif ar cia ir skaitosi puliavimas?
Atsakyti
Pas mano vyresneli taip pat nesusiformavo randelis. Jam dabar jau 7 metai. Kazkaip prazioplinau pasakyt gydytojai, kai mazutis buvo, o gal ir per mazai informacijos turejau tuo metu, gydytoja pati nepaziurejau, o man nedasilo pasakyt. schmoll.gif Tai va, dabar pries mokykla dare Mantu megini, skersmuo buvo 1 cm beveik, bet itariu, kad galejo paslapines but ta vieta. Issiunte i tub. dispanceri, ten kas pusmeti dabar reikia tikrintis, nes diagnoze - latentine tuberkuliozes infekcija.... Rugpjucio pabaigoje Mantu neparaudo, reakcijos nebuvo. Vaikas jau daugiau nei 1,5 metu jokia persalimo liga nesirgo, tai daktare tub. dispanceryje sako, kad nera ko bijot, tiesiog sekti reikia. Bet kaip supratau, pakartotinai ji skiepys, taciau kada tai net nezinau - musu seimos gydytoja sake, kad po sekancio apsilankymo tub. dispanceryje, kas bus 2008 m. vasari. Kodel neskiepija dabar taip man ir neaisku g.gif

Atsakyti
jau buvo panasiu temu
http://www.supermama...howtopic=212394
QUOTE
Europoj ne tik pakartotinai, bet ir išvis nuo tuberkuliozės neskiepija, man rodos paaiškėjo, kad tas skiepijimas neefektyvus.

o prie ko cia Europa? skiepu butinumas ir privalumas sudaromas kitokiu pagrindu ... o Alaskoje visus skiepyja nuo meningokoko o pas mus ne? ir ka tas galetu reiksti? o tik ta kad ten si infekcija labiau paplitusi, kaip ir pas mus tuberkulioze

Atsakyti
QUOTE(Rituska @ 2007 09 14, 14:48)
ir ka tas galetu reiksti? o tik ta kad ten si infekcija labiau paplitusi, kaip ir pas mus tuberkulioze

tai o kodel tada gydytojai neskiepyja antra karta tuos, pas kuriuos nesusidare randelis? ir is vis sako- jau nereikia skiepyt? g.gif (tai is ankstesniu postu)
Atsakyti
QUOTE(Green.apple @ 2007 09 14, 15:26)
tai o kodel tada gydytojai neskiepyja antra karta tuos, pas kuriuos nesusidare randelis? ir is vis sako- jau nereikia skiepyt?  g.gif (tai is ankstesniu postu)

yra skirtingos nuomones
siaip Rusijoje i randeli atkreipia demesi kai daro Mantu
pas mus Mantu nebedaro ir antra karta neskiepyja
manau randelis turi itakos tik vertinant mantu rezultatus...
Atsakyti