Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepas nuo tuberkuliozės

QUOTE(vemvet @ 2014 07 09, 16:12)
Daret ji tik del saves? Ar gydytoja prase vietoj Mantu?

mantu užraudo.
Atsakyti
na va gavom ats - neigiama thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2014 07 11, 10:04)
na va gavom ats - neigiama  thumbup.gif

Kaip šaunu thumbup.gif O tai kam tas mantu reikalingas,manau nemažai kam užrausta,vyro sūnėnui ir buvo užraudę,tai lakstė tyrimus darėsi,ir atsakymai neigiami g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2014 07 11, 12:04)
Kaip šaunu thumbup.gif O tai kam tas mantu reikalingas,manau nemažai kam užrausta,vyro sūnėnui ir buvo užraudę,tai lakstė tyrimus darėsi,ir atsakymai neigiami g.gif

yra teisės aktas, kad visiem 7mečiams daryti mantu. Jis labai netikslus gal 60% tik tikslumas. Tai reikia ar nereikia - varo visiems, o po to siunčia pas fiziatrus. mes fiziatro nenorėjom, pasidarėm privačiai quantiferono testą ir baigtas kriukis.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2014 07 11, 11:20)
yra teisės aktas, kad visiem 7mečiams daryti mantu. Jis labai netikslus gal 60% tik tikslumas. Tai reikia ar nereikia - varo visiems, o po to siunčia pas fiziatrus. mes fiziatro nenorėjom, pasidarėm privačiai quantiferono testą ir baigtas kriukis.

Pasirodo,kad ne visiems daro,tvarkiau pažymą į mokyklą,tik paklausė ar darysimės,sakau ne ir kalba baigta gavome pažymą,jokių įrašų apie skiepus,mantu nedarytas.
net jei būtų privaloma nedaryčiau tada apmokėčiau kraujo tyrimą schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erikauzas: 27 birželio 2015 - 19:36
mamytes,kaip reaguoja ligoninei atsisakius skiepyti nuo tbc?
Turejau su vyresneliu bedu,kai nuo skiepo vaikui isisiautejo tbc ir teko gyd...si karta nebenoriu,kad zalotu ka tik gimusi kudiki...ar nebus kokio spaudimo ?aciu
Atsakyti
aš atsisakiau-reakcija buvo normali
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2015 12 01, 08:41)
aš atsisakiau-reakcija buvo normali

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(supernestuke @ 2015 12 01, 02:06)
mamytes,kaip reaguoja ligoninei atsisakius skiepyti nuo tbc?
Turejau su vyresneliu bedu,kai nuo skiepo vaikui isisiautejo tbc ir teko gyd...si karta nebenoriu,kad zalotu ka tik gimusi kudiki...ar nebus kokio spaudimo ?aciu


paprašai, tai neskiepija, bet aš jūsų vietoj dar paprašyčiau ir tėčio būti budriam, jei jis bus ligoninėj ir padės jums. nes mūsų gal tris kartus klausė ir turėjau atsisakinėti ir vos nesuskiepijo be manęs. aiškintis reikėjo, ko čia aš tokia užsispyrusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2015 12 10, 09:43)
paprašai, tai neskiepija, bet aš jūsų vietoj dar paprašyčiau ir tėčio būti budriam, jei jis bus ligoninėj ir padės jums. nes mūsų gal tris kartus klausė ir turėjau atsisakinėti ir vos nesuskiepijo be manęs. aiškintis reikėjo, ko čia aš tokia užsispyrusi  biggrin.gif

aciu

na reiks kazkaip saugoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2014 07 06, 14:24)
quantiferono tyrima galite atlikti. o priversti jusu nieko negali, net ir mantu.

O vietoj mantu galima padaryti sita tyrima? 4u.gif
ta prasme, pasidarai, nunesi gydytojai atsakyma ir tai priima vietoje mantu ?
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2016 01 02, 12:48)
O vietoj mantu galima padaryti sita tyrima? 4u.gif
ta prasme, pasidarai, nunesi gydytojai atsakyma ir tai priima vietoje mantu ?

Nėra priežasties, kodėl turėtų nepriimti smile.gif Ar racionalu, kitas klausimas mirksiukas.gif
Atsakyti